Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 08. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1338:171Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
Šablatůra Kolman
Juchnievicz Andrzej
 
 
945  3010
2.Držálek JanŠablatůra Kolman665  3020
3.Hofmann Martin ml.Kozlík David121  3030
4.Malý MichalJuchnievicz Andrzej4811  3040
5.Hofmann Martin ml.Šablatůra Kolman-6888 3150
6.Držálek JanJuchnievicz Andrzej529  3060
7.Malý MichalKozlík David522  3070
8.Hofmann Martin ml.Juchnievicz Andrzej556  3080
9.Malý MichalŠablatůra Kolman765  3090
10.Držálek JanKozlík David366  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Držálek Jan30Šablatůra Kolman03
Hofmann Martin ml.30Kozlík David03
Malý Michal30Juchnievicz Andrzej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Baroni Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 08. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:21 Stolní tenis Baroni Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kafka Milan
Soukup Rudolf
 
 
Maxa Lukáš
Maxa Zdeněk
 
 
     2301
2.Kafka MilanMaxa Lukáš     1302
3.Soukup RudolfMaxa Zdeněk     3012
4.Růžička JosefHřebačka Daniel     3122
5.Soukup RudolfMaxa Lukáš     1323
6.Kafka MilanHřebačka Daniel     3133
7.Růžička JosefMaxa Zdeněk     1334
8.Soukup RudolfHřebačka Daniel     3144
9.Růžička JosefMaxa Lukáš     0345
10.Kafka MilanMaxa Zdeněk     2346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kafka Milan12Maxa Lukáš30
Soukup Rudolf21Maxa Zdeněk21
Růžička Josef12Hřebačka Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 08. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:19359:372Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Pech Martin st.
 
 
Slavík Petr
Pavelková Lenka
 
 
4-10-10863210
2.Vondráček JosefSlavík Petr81010  3020
3.Röber JakubSkrbek Zdeněk-9-69983230
4.Pech Martin st.Pavelková Lenka-7-575113240
5.Röber JakubSlavík Petr-10-8-7  0341
6.Vondráček JosefPavelková Lenka-7-42-3 1342
7.Pech Martin st.Skrbek Zdeněk-510108 3152
8.Röber JakubPavelková Lenka1576  3062
9.Pech Martin st.Slavík Petr-3-4-5  0363
10.Vondráček JosefSkrbek Zdeněk-87-7-9 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vondráček Josef12Slavík Petr21
Röber Jakub21Skrbek Zdeněk12
Pech Martin st.21Pavelková Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 08. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:24293:356SK TTC Duchcov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Petr
Čmerda Ondřej
 
 
Mareš Jan
Pomej Tomáš
 
 
-9-8-4  0301
2.Melisov AibekPomej Tomáš-67-8-6 1302
3.Bláha PetrMareš Jan-6-117-6 1303
4.Čmerda OndřejJanečka Josef-99-10-8 1304
5.Bláha PetrPomej Tomáš-3-9-5  0305
6.Melisov AibekJanečka Josef10810  3015
7.Čmerda OndřejMareš Jan-12-5-7  0316
8.Bláha PetrJanečka Josef736  3026
9.Čmerda OndřejPomej Tomáš-5-15-3  0327
10.Melisov AibekMareš Jan10-5-12-8 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melisov Aibek12Pomej Tomáš30
Bláha Petr12Mareš Jan30
Čmerda Ondřej03Janečka Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 08. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30204:345SK TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Petr
Hojda Miloš
 
 
Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
-6-7-7  0301
2.Friedrich BohuslavVích Josef-6-9-5  0302
3.Pospíšil PetrVích Luděk-9-9-4  0303
4.Hojda MilošKövér Lubomír-2-9-2  0304
5.Pospíšil PetrVích Josef-4-912-9 1305
6.Friedrich BohuslavKövér Lubomír-2-7-5  0306
7.Hojda MilošVích Luděk-9-4-6  0307
8.Pospíšil PetrKövér Lubomír-3-12-6  0308
9.Hojda MilošVích Josef-8-6-8  0309
10.Friedrich BohuslavVích Luděk-7-3-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Friedrich Bohuslav03Vích Josef30
Pospíšil Petr03Vích Luděk30
Hojda Miloš03Kövér Lubomír30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 08. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:11336:288KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Milan
Kalánek Josef
 
 
Líska Vladislav
Jurista Josef
 
 
-8-68973210
2.Kalánek JosefLíska Vladislav-8-8-5  0311
3.Soutner Václav st.Jurista Josef698  3021
4.Lhotský MilanHoleček Josef-8-58773231
5.Soutner Václav st.Líska Vladislav435  3041
6.Kalánek JosefHoleček Josef59-35 3151
7.Lhotský MilanJurista Josef884  3061
8.Soutner Václav st.Holeček Josef987  3071
9.Lhotský MilanLíska Vladislav-5-7-9  0372
10.Kalánek JosefJurista Josef977  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kalánek Josef21Líska Vladislav21
Soutner Václav st.30Jurista Josef03
Lhotský Milan21Holeček Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká BRozhodčí:Glajc Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Čejka Vratislav
Datum dle rozpisu29. 08. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27246:355Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plzák Jindřich
Rytich Milan
 
 
Sučík Jan
Kučera Lubomír
 
 
-5-7-6  0301
2.Rytich MilanTichý Jiří-6-10-1  0302
3.Plzák JindřichSučík Jan7-4-5-7 1303
4.Kovařík RomanKučera Lubomír-5-6-9  0304
5.Plzák JindřichTichý Jiří-105310 3114
6.Rytich MilanKučera Lubomír-3-6-7  0315
7.Kovařík RomanSučík Jan-4-5-4  0316
8.Plzák JindřichKučera Lubomír-6-4-8  0317
9.Kovařík RomanTichý Jiří-79-7763227
10.Rytich MilanSučík Jan-49-4-7 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rytich Milan03Tichý Jiří12
Plzák Jindřich12Sučík Jan30
Kovařík Roman12Kučera Lubomír30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 08. 2020 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:28337:419TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Pálinkáš Robert
 
 
Čejka Vratislav
Fencl Lukáš
 
 
12-13-98-52301
2.Stütz RainerFencl Lukáš-6-9-8  0302
3.Blažek JanJankovič Štěpán8-36-8-42303
4.Pálinkáš RobertČejka Vratislav-9-815-11 1304
5.Blažek JanFencl Lukáš58-9-6-52305
6.Stütz RainerČejka Vratislav-8-3-2  0306
7.Pálinkáš RobertJankovič Štěpán-8-78-10 1307
8.Molnár JiříČejka Vratislav-7-3-13  0308
9.Pálinkáš RobertFencl Lukáš138-89 3118
10.Stütz RainerJankovič Štěpán-6-8-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stütz Rainer03Fencl Lukáš21
Blažek Jan02Jankovič Štěpán30
Pálinkáš Robert12Čejka Vratislav30
Molnár Jiří01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy