Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Baroni Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30261:391Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Maxa Lukáš
 
 
Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
8-410-8-52301
2.Koutská MarieDržálek Jan-8-3-9  0302
3.Maxa LukášHofmann Martin ml.87-8-8-12303
4.Maxa ZdeněkMalý Michal-5-8-5  0304
5.Maxa LukášDržálek Jan6-3-8-10 1305
6.Koutská MarieMalý Michal-2-7-7  0306
7.Maxa ZdeněkHofmann Martin ml.-1-6-12  0307
8.Maxa LukášMalý Michal-89-3-7 1308
9.Maxa ZdeněkDržálek Jan-39-5-9 1309
10.Koutská MarieHofmann Martin ml.-9-3-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie03Držálek Jan30
Maxa Lukáš03Hofmann Martin ml.30
Maxa Zdeněk03Malý Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Duchcov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:26 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří ml.
Mareš Jan
 
 
Röber Jakub
Macháček Jiří
 
 
     0301
2.Štika Jiří ml.Röber Jakub     3011
3.Mareš JanMikač Jiří     3221
4.Janečka JosefMacháček Jiří     0322
5.Mareš JanRöber Jakub     2323
6.Štika Jiří ml.Macháček Jiří     0324
7.Janečka JosefMikač Jiří     0325
8.Mareš JanMacháček Jiří     0326
9.Janečka JosefRöber Jakub     2327
10.Štika Jiří ml.Mikač Jiří     2328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štika Jiří ml.12Röber Jakub21
Mareš Jan12Mikač Jiří21
Janečka Josef03Macháček Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22365:379SK TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Novobilský Jan
 
 
Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
11-4-9-8 1301
2.Novobilský JanVích Luděk-7-12-3  0302
3.Soutner Václav st.Kövér Lubomír-939-873212
4.Lhotský MilanVích Josef7-999 3122
5.Soutner Václav st.Vích Luděk8-977 3132
6.Novobilský JanVích Josef12-14-7-9 1333
7.Lhotský MilanKövér Lubomír-9-7-7  0334
8.Soutner Václav st.Vích Josef438  3044
9.Lhotský MilanVích Luděk-288-8-122345
10.Novobilský JanKövér Lubomír-10-14-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novobilský Jan03Vích Luděk21
Soutner Václav st.30Kövér Lubomír21
Lhotský Milan12Vích Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - 1. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Sučík Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:17413:353Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
Čejka Vratislav
Fencl Lukáš
 
 
86-6-8113210
2.Sučík JanFencl Lukáš-6135-683220
3.Drahota DavidJankovič Štěpán-104-11393230
4.Kučera LubomírČejka Vratislav-7-9-6  0331
5.Drahota DavidFencl Lukáš-81097 3141
6.Sučík JanČejka Vratislav7-763 3151
7.Kučera LubomírJankovič Štěpán732  3061
8.Drahota DavidČejka Vratislav6-85-7-62362
9.Kučera LubomírFencl Lukáš315  3072
10.Sučík JanJankovič Štěpán1210-8-6-82373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sučík Jan21Fencl Lukáš03
Drahota David21Jankovič Štěpán12
Kučera Lubomír21Čejka Vratislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy