Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:42608:685TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutský Jaroslav
Maxa Lukáš
 
 
Fiala Dušan
Ledvina Vilém
 
 
46-6-963210
2.Maxa Zdeněk
Koutská Marie
 
 
Cibulka Vladimír
Beckert Zdeněk
 
 
-69-101053220
3.Koutský JaroslavCibulka Vladimír-67-5-9 1321
4.Maxa ZdeněkLedvina Vilém-2-3-5  0322
5.Koutská MarieFiala Dušan-5-2-3  0323
6.Maxa LukášBeckert Zdeněk78-9-9-72324
7.Maxa ZdeněkCibulka Vladimír-8-6-6  0325
8.Koutská MarieLedvina Vilém5-3-8-2 1326
9.Maxa LukášFiala Dušan-5778 3136
10.Koutský JaroslavBeckert Zdeněk77-5-1083246
11.Koutská MarieCibulka Vladimír4-91010 3156
12.Maxa LukášLedvina Vilém-7-11-6  0357
13.Koutský JaroslavFiala Dušan-7-117-7 1358
14.Maxa ZdeněkBeckert Zdeněk-9-87-3 1359
15.Maxa LukášCibulka Vladimír5-69-10103269
16.Koutský JaroslavLedvina Vilém8-766 3179
17.Maxa ZdeněkFiala Dušan-3-8-4  03710
18.Koutská MarieBeckert Zdeněk10-849 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koutský Jaroslav22Cibulka Vladimír22
Maxa Zdeněk04Ledvina Vilém31
Koutská Marie22Fiala Dušan31
Maxa Lukáš22Beckert Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Brdlík František
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol Trnovany ARozhodčí:Pizur Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Slavík Petr
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22697:597TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Petr
Brdlík František
 
 
Mašek Petr
Dražan Pavel
 
 
-5-106-8 1301
2.Pizur Miroslav
Skrbek Zdeněk
 
 
Slunéčko David
Pospíšil Ondřej
 
 
68-126 3111
3.Slavík PetrDražan Pavel98-78 3121
4.Skrbek ZdeněkMašek Petr986  3031
5.Pavelková LenkaPospíšil Ondřej7910  3041
6.Brdlík FrantišekSlunéčko David-9-981033251
7.Skrbek ZdeněkDražan Pavel10-4-10-13 1352
8.Pavelková LenkaMašek Petr958  3062
9.Brdlík FrantišekPospíšil Ondřej888  3072
10.Slavík PetrSlunéčko David7-6-4573282
11.Pavelková LenkaDražan Pavel5-11-5-9 1383
12.Brdlík FrantišekMašek Petr449  3093
13.Slavík PetrPospíšil Ondřej5-87-9-92394
14.Pizur MiroslavSlunéčko David2-10-97932104
15.Brdlík FrantišekDražan Pavel8-37-4732114
16.Slavík PetrMašek Petr1087  30124
17.Pizur MiroslavPospíšil Ondřej966  30134
18.Pavelková LenkaSlunéčko David10710  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Petr31Dražan Pavel22
Skrbek Zdeněk11Mašek Petr04
Pavelková Lenka31Pospíšil Ondřej13
Brdlík František40Slunéčko David04
Pizur Miroslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice AVrchní
rozhodčí:
Pidrman Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Dubí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23 TJ Smolnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
Bayer Jiří
Sochor Karel
 
 
     3110
2.Petrlík Josef
Zapletal Bohumil
 
 
Hubáček Tomáš
Barták Luboš
 
 
     1311
3.Petrlík JosefBarták Luboš     3121
4.Pidrman PetrBayer Jiří     1322
5.Martinovský VítSochor Karel     3032
6.Zapletal BohumilHubáček Tomáš     3242
7.Pidrman PetrBarták Luboš     3052
8.Martinovský VítBayer Jiří     3062
9.Zapletal BohumilSochor Karel     2363
10.Petrlík JosefHubáček Tomáš     0364
11.Martinovský VítBarták Luboš     3074
12.Zapletal BohumilBayer Jiří     1375
13.Petrlík JosefSochor Karel     0376
14.Pidrman PetrHubáček Tomáš     3086
15.Zapletal BohumilBarták Luboš     3196
16.Petrlík JosefBayer Jiří     30106
17.Pidrman PetrSochor Karel     30116
18.Martinovský VítHubáček Tomáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrlík Josef22Barták Luboš04
Pidrman Petr31Bayer Jiří22
Martinovský Vít40Sochor Karel22
Zapletal Bohumil22Hubáček Tomáš13
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:ST Brozany nad Ohří ARozhodčí:Freimannová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na StínadlechRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20721:568SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Hrivňák Petr
 
 
Šild Vladimír
Vaníček Jaroslav ml.
 
 
1186  3010
2.Štěpánek Jiří
Beran Jakub
 
 
Vaníček Pavel
Vaníček Jaroslav
 
 
4103  3020
3.Štěpánek JiříŠild Vladimír-118-4-10 1321
4.Beran JakubVaníček Pavel5-8116 3131
5.Soukup KarelVaníček Jaroslav6-7106 3141
6.Hrivňák PetrVaníček Jaroslav ml.15-85 3151
7.Beran JakubŠild Vladimír567  3061
8.Soukup KarelVaníček Pavel79-6-10213271
9.Hrivňák PetrVaníček Jaroslav-5-115-10 1372
10.Štěpánek JiříVaníček Jaroslav ml.-9649 3182
11.Soukup KarelŠild Vladimír669  3092
12.Hrivňák PetrVaníček Pavel5-868 31102
13.Štěpánek JiříVaníček Jaroslav699  30112
14.Beran JakubVaníček Jaroslav ml.-8862 31122
15.Hrivňák PetrŠild Vladimír5-978 31132
16.Štěpánek JiříVaníček Pavel-109-86732142
17.Beran JakubVaníček Jaroslav1027  30152
18.Soukup KarelVaníček Jaroslav ml.-77-68-823153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Jiří31Šild Vladimír13
Beran Jakub40Vaníček Pavel04
Soukup Karel31Vaníček Jaroslav13
Hrivňák Petr31Vaníček Jaroslav ml.13
bez pžipomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Cítoliby AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chlumčanská 259, Cítoliby 43902, Sokolovna CítolibyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46 TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makarius Jaromír
Petržilka Jiří
 
 
Kročák Milan
Reininger Rostislav
 
 
     0301
2.Krob Jan
Bernášek Ivan
 
 
Kadlček Lubomír
Kir Martin
 
 
     3111
3.Makarius JaromírKročák Milan     0312
4.Krob JanReininger Rostislav     0313
5.Petržilka JiříKir Martin     3123
6.Bernášek IvanKadlček Lubomír     0324
7.Krob JanKročák Milan     0325
8.Petržilka JiříReininger Rostislav     3035
9.Bernášek IvanKir Martin     2336
10.Makarius JaromírKadlček Lubomír     1337
11.Petržilka JiříKročák Milan     1338
12.Bernášek IvanReininger Rostislav     2339
13.Makarius JaromírKir Martin     03310
14.Krob JanKadlček Lubomír     32410
15.Bernášek IvanKročák Milan     13411
16.Makarius JaromírReininger Rostislav     23412
17.Krob JanKir Martin     03413
18.Petržilka JiříKadlček Lubomír     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Makarius Jaromír04Kročák Milan40
Krob Jan13Reininger Rostislav31
Petržilka Jiří22Kir Martin31
Bernášek Ivan04Kadlček Lubomír31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy