Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí Bechlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert BečvářRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:33 TJ Slovan Varnsdorf A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejl Vladimír
Peleška Jiří
 
 
Nedoma Jiří
Jurista Josef
 
 
     3210
2.Holubec Jiří
Žatečka Ladislav
 
 
Cedrych Tomáš
Cedrych Milan
 
 
     3020
3.Holubec JiříNedoma Jiří     1321
4.Vejl VladimírCedrych Milan     0322
5.Žatečka LadislavCedrych Tomáš     3232
6.Peleška JiříJurista Josef     3142
7.Vejl VladimírNedoma Jiří     3252
8.Žatečka LadislavCedrych Milan     3162
9.Peleška JiříCedrych Tomáš     3172
10.Holubec JiříJurista Josef     3282
11.Žatečka LadislavNedoma Jiří     3192
12.Peleška JiříCedrych Milan     1393
13.Holubec JiříCedrych Tomáš     0394
14.Vejl VladimírJurista Josef     32104
15.Peleška JiříNedoma Jiří     32114
16.Holubec JiříCedrych Milan     32124
17.Vejl VladimírCedrych Tomáš     30134
18.Žatečka LadislavJurista Josef     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holubec Jiří22Nedoma Jiří13
Vejl Vladimír31Cedrych Milan22
Žatečka Ladislav31Cedrych Tomáš13
Peleška Jiří31Jurista Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Karásek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Ústí nad Labem, Nová 1432/5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kindl Zdeněk
Komárek Jaroslav
 
 
Jonáš Stanislav
Kohlert Jiří
 
 
     3110
2.Honzík Stanislav
Svrček Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Hladík VáclavJonáš Stanislav     1321
4.Komárek JaroslavKohlert Jiří     3031
5.Honzík StanislavMarušinec Zdeněk     3141
6.Svrček PetrWO    3051
7.Komárek JaroslavJonáš Stanislav     3161
8.Honzík StanislavKohlert Jiří     3171
9.Svrček PetrMarušinec Zdeněk     3181
10.Hladík VáclavWO    3091
11.Honzík StanislavJonáš Stanislav     31101
12.Svrček PetrKohlert Jiří     31111
13.Hladík VáclavMarušinec Zdeněk     13112
14.Komárek JaroslavWO    30122
15.Svrček PetrJonáš Stanislav     31132
16.Hladík VáclavKohlert Jiří     03133
17.Komárek JaroslavMarušinec Zdeněk     30143
18.Honzík StanislavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hladík Václav03Jonáš Stanislav13
Komárek Jaroslav30Kohlert Jiří13
Honzík Stanislav30Marušinec Zdeněk13
Svrček Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín CVrchní
rozhodčí:
Nováková Eva
HOSTUJÍCÍ:SK Malá Veleň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrodek Šimon
Novák Ondřej
 
 
Hanuš Petr
Hanuš Jiří
 
 
     3210
2.Čížková Jana
Jankovič Ondřej
 
 
Štípek Martin
Scháněl Jaroslav
 
 
     1311
3.Čížková JanaHanuš Jiří     1312
4.Novák OndřejHanuš Petr     3122
5.Hrodek ŠimonŠtípek Martin     1323
6.Jankovič OndřejScháněl Jaroslav     0324
7.Novák OndřejHanuš Jiří     3234
8.Hrodek ŠimonHanuš Petr     3044
9.Jankovič OndřejŠtípek Martin     0345
10.Čížková JanaScháněl Jaroslav     1346
11.Hrodek ŠimonHanuš Jiří     3156
12.Jankovič OndřejHanuš Petr     0357
13.Čížková JanaŠtípek Martin     3167
14.Novák OndřejScháněl Jaroslav     3077
15.Jankovič OndřejHanuš Jiří     0378
16.Čížková JanaHanuš Petr     1379
17.Novák OndřejŠtípek Martin     3089
18.Hrodek ŠimonScháněl Jaroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížková Jana13Hanuš Jiří22
Novák Ondřej40Hanuš Petr22
Hrodek Šimon31Štípek Martin22
Jankovič Ondřej04Scháněl Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice DRozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneider Lubor
Zápotocký Milan
 
 
Vytlačil Václav
Krupka Martin
 
 
     2301
2.Plutnar Jaroslav
Zach Vladimír
 
 
Petržílková Eliška
Jančička Petr
 
 
     3111
3.Zápotocký MilanVytlačil Václav     3021
4.Schneider LuborKrupka Martin     3031
5.Plutnar JaroslavPetržílková Eliška     3041
6.Zach VladimírJančička Petr     3251
7.Schneider LuborVytlačil Václav     3161
8.Plutnar JaroslavKrupka Martin     3071
9.Zach VladimírPetržílková Eliška     1372
10.Zápotocký MilanJančička Petr     3182
11.Plutnar JaroslavVytlačil Václav     1383
12.Zach VladimírKrupka Martin     3093
13.Zápotocký MilanPetržílková Eliška     2394
14.Schneider LuborJančička PetrWO    0395
15.Zach VladimírVytlačil Václav     31105
16.Zápotocký MilanKrupka MartinWO    03106
17.Schneider LuborPetržílková EliškaWO    03107
18.Plutnar JaroslavJančička PetrWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zápotocký Milan21Vytlačil Václav13
Schneider Lubor20Krupka Martin03
Plutnar Jaroslav21Petržílková Eliška21
Zach Vladimír31Jančička Petr02
WO04WO40
Domácí hráči vzdali 4 zápasy s ohledem na epidomiologickou situaci.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy