Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Věžnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Telč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VěžniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Ladislav
Tlačbaba Martin
 
 
Švec Jaroslav st.
Veselý Martin
 
 
     3010
2.Dočekal Milan
Szathmary Roman
 
 
Moc Karel
Goliáš Stanislav
 
 
     3220
3.Klimeš MartinŠvec Jaroslav st.     3030
4.Tlačbaba MartinMoc Karel     3240
5.Dočekal MilanGoliáš Stanislav     0341
6.Szathmary RomanVeselý Martin     3151
7.Tlačbaba MartinŠvec Jaroslav st.     0352
8.Dočekal MilanMoc Karel     2353
9.Szathmary RomanGoliáš Stanislav     0354
10.Klimeš MartinVeselý Martin     3064
11.Dočekal MilanŠvec Jaroslav st.     0365
12.Szathmary RomanMoc Karel     1366
13.Klimeš MartinGoliáš Stanislav     3076
14.Tlačbaba MartinVeselý Martin     3186
15.Szathmary RomanŠvec Jaroslav st.     0387
16.Klimeš MartinMoc Karel     2388
17.Tlačbaba MartinGoliáš Stanislav     1389
18.Dočekal MilanVeselý Martin     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klimeš Martin31Švec Jaroslav st.31
Tlačbaba Martin22Moc Karel31
Dočekal Milan13Goliáš Stanislav31
Szathmary Roman13Veselý Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlava,Sokolovská 4656/122cRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:21 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakoubek Oldřich
Šlapal Viktor
 
 
Rambousek Jan
Hons David
 
 
     3010
2.Sebroň Jiří
Ruta Pavel
 
 
Kolátor Radomil
Koláček Ivo
 
 
     0311
3.Ruta PavelKolátor Radomil     1312
4.Šlapal ViktorKoláček Ivo     0313
5.Jakoubek OldřichHons David     3023
6.Sebroň JiříRambousek Jan     3033
7.Šlapal ViktorKolátor Radomil     0334
8.Jakoubek OldřichKoláček Ivo     3044
9.Sebroň JiříHons David     3054
10.Ruta PavelRambousek Jan     3064
11.Jakoubek OldřichKolátor Radomil     1365
12.Sebroň JiříKoláček Ivo     3175
13.Ruta PavelHons David     3185
14.Šlapal ViktorRambousek Jan     3095
15.Sebroň JiříKolátor Radomil     0396
16.Ruta PavelKoláček Ivo     31106
17.Šlapal ViktorHons David     30116
18.Jakoubek OldřichRambousek Jan     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ruta Pavel31Kolátor Radomil40
Šlapal Viktor22Koláček Ivo13
Jakoubek Oldřich31Hons David04
Sebroň Jiří31Rambousek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Polná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polná, Žejdlicova 1231Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:50 TJ Sokol Kamenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Manelyuk Denys
Cveček Martin
 
 
Wiederlechner Marek
Reiterman Jaroslav
 
 
     1301
2.Pospíšil Miroslav
Musil Josef
 
 
Lély Jan
Fryš František
 
 
     2302
3.Manelyuk DenysWiederlechner Marek     0303
4.Pospíšil MiroslavFryš František     0304
5.Musil JosefLély Jan     1305
6.Cveček MartinReiterman Jaroslav     0306
7.Pospíšil MiroslavWiederlechner Marek     1307
8.Musil JosefFryš František     0308
9.Cveček MartinLély Jan     2309
10.Manelyuk DenysReiterman Jaroslav     03010
11.Musil JosefWiederlechner Marek     13011
12.Cveček MartinFryš František     13012
13.Manelyuk DenysLély Jan     03013
14.Pospíšil MiroslavReiterman Jaroslav     13014
15.Cveček MartinPeštál Matyáš     30114
16.Manelyuk DenysFryš František     03115
17.Pospíšil MiroslavLély Jan     03116
18.Musil JosefReiterman Jaroslav     32216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Manelyuk Denys04Wiederlechner Marek30
Pospíšil Miroslav04Fryš František40
Musil Josef13Lély Jan40
Cveček Martin13Reiterman Jaroslav31
   Peštál Matyáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Puklice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlava, K.Světlé č.6 Jihlava 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43 SKST Třešť D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Pavel
Chvojsík Jaroslav
 
 
Kovář Michal
Nešpor Ladislav
 
 
     3110
2.Slavík František
Novák Kamil
 
 
Havel Miloslav
Kozák Zdeněk
 
 
     2311
3.Slavík FrantišekKovář Michal     0312
4.Chvojsík JaroslavNešpor Ladislav     2313
5.Kovář PavelKozák Zdeněk     3023
6.Novotný ZdeněkHavel Miloslav     0324
7.Chvojsík JaroslavKovář Michal     3134
8.Kovář PavelNešpor Ladislav     1335
9.Novotný ZdeněkKozák Zdeněk     1336
10.Slavík FrantišekHavel Miloslav     3246
11.Kovář PavelKovář Michal     3056
12.Novotný ZdeněkNešpor Ladislav     0357
13.Novák KamilKozák Zdeněk     0358
14.Chvojsík JaroslavHavel Miloslav     1359
15.Novotný ZdeněkKovář Michal     03510
16.Novák KamilNešpor Ladislav     03511
17.Chvojsík JaroslavKozák Zdeněk     23512
18.Kovář PavelHavel Miloslav     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík František11Kovář Michal22
Chvojsík Jaroslav13Nešpor Ladislav40
Kovář Pavel22Kozák Zdeněk31
Novotný Zdeněk04Havel Miloslav31
Novák Kamil02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy