Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U pivovaru 762 ,, 588 32 BrtniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46 SKST Třešť D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brussmann Jiří
Pikolon Karel
 
 
Nešpor Ladislav
Kovář Michal
 
 
     0301
2.Hos Roman
Chudoba Jakub
 
 
Kozák Zdeněk
Havel Miloslav
 
 
     3011
3.Pikolon KarelNešpor Ladislav     1312
4.Chudoba JakubKovář Michal     3122
5.Brussmann JiříHavel Miloslav     1323
6.Hos RomanKozák Zdeněk     2324
7.Chudoba JakubNešpor Ladislav     0325
8.Brussmann JiříKovář Michal     0326
9.Hos RomanHavel Miloslav     1327
10.Pikolon KarelKozák Zdeněk     0328
11.Brussmann JiříNešpor Ladislav     0329
12.Hos RomanKovář Michal     3239
13.Pikolon KarelHavel Miloslav     13310
14.Chudoba JakubKozák Zdeněk     31410
15.Hos RomanNešpor Ladislav     13411
16.Pikolon KarelKovář Michal     23412
17.Chudoba JakubHavel Miloslav     23413
18.Brussmann JiříKozák Zdeněk     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pikolon Karel04Nešpor Ladislav40
Chudoba Jakub22Kovář Michal22
Brussmann Jiří04Havel Miloslav40
Hos Roman13Kozák Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Puklice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenice u Jihlavy 340, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20 TJ Sokol Kamenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fryš František
Lély Jan
 
 
Latocha Jan
Pech František
 
 
     3010
2.Reiterman Jaroslav
Wiederlechner Marek
 
 
Chvojsík Jaroslav
Slavík František
 
 
     3020
3.Wiederlechner MarekChvojsík Jaroslav     3230
4.Fryš FrantišekPech František     3040
5.Lély JanSlavík František     3050
6.Reiterman JaroslavLatocha Jan     2351
7.Fryš FrantišekChvojsík Jaroslav     3161
8.Lély JanPech František     3071
9.Reiterman JaroslavSlavík František     3181
10.Wiederlechner MarekLatocha Jan     1382
11.Lély JanChvojsík Jaroslav     3092
12.Reiterman JaroslavPech František     31102
13.Wiederlechner MarekSlavík František     31112
14.Fryš FrantišekLatocha Jan     23113
15.Reiterman JaroslavChvojsík Jaroslav     31123
16.Wiederlechner MarekPech František     31133
17.Fryš FrantišekSlavík František     30143
18.Kopečný MiroslavLatocha Jan     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wiederlechner Marek31Chvojsík Jaroslav04
Fryš František31Pech František04
Lély Jan30Slavík František04
Reiterman Jaroslav31Latocha Jan40
Kopečný Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20 Sportovní klub Jihlava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koláček Ivo
Frydrychovský Pavel
 
 
Hlaváček Jaroslav
Hájek Antonín
 
 
     3110
2.Kolátor Radomil
Vyskočil Štěpán
 
 
Hlaváček Radek
Fraj František
 
 
     3020
3.Vyskočil ŠtěpánHájek Antonín     3130
4.Koláček IvoHlaváček Jaroslav     3140
5.Frydrychovský PavelFraj František     3250
6.Kolátor RadomilHlaváček Radek     3060
7.Koláček IvoHájek Antonín     3270
8.Frydrychovský PavelHlaváček Jaroslav     2371
9.Kolátor RadomilFraj František     3081
10.Vyskočil ŠtěpánHlaváček Radek     3091
11.Frydrychovský PavelHájek Antonín     0392
12.Kolátor RadomilHlaváček Jaroslav     30102
13.Vyskočil ŠtěpánFraj František     32112
14.Koláček IvoHlaváček Radek     31122
15.Kolátor RadomilHájek Antonín     30132
16.Vyskočil ŠtěpánHlaváček Jaroslav     30142
17.Koláček IvoFraj František     31152
18.Frydrychovský PavelHlaváček Radek     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyskočil Štěpán40Hájek Antonín13
Koláček Ivo40Hlaváček Jaroslav13
Frydrychovský Pavel13Fraj František04
Kolátor Radomil40Hlaváček Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Telč, Masarykova 222, 588 56 TelčRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30 SK Telč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Filip
Koláček Lukáš
 
 
Jakoubek Oldřich
Šlapal Viktor
 
 
     3210
2.Moc Karel
Goliáš Stanislav
 
 
Sebroň Jiří
Ruta Pavel
 
 
     3020
3.Novák FilipSebroň Jiří     3030
4.Moc KarelJakoubek Oldřich     1331
5.Koláček LukášRuta Pavel     3141
6.Goliáš StanislavŠlapal Viktor     3051
7.Moc KarelSebroň Jiří     1352
8.Koláček LukášJakoubek Oldřich     3062
9.Goliáš StanislavRuta Pavel     3172
10.Novák FilipŠlapal Viktor     3282
11.Koláček LukášSebroň Jiří     1383
12.Goliáš StanislavJakoubek Oldřich     1384
13.Novák FilipRuta Pavel     3094
14.Moc KarelŠlapal Viktor     1395
15.Goliáš StanislavSebroň Jiří     0396
16.Novák FilipJakoubek Oldřich     0397
17.Moc KarelRuta Pavel     32107
18.Koláček Lukᚊlapal Viktor     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Filip31Sebroň Jiří31
Moc Karel13Jakoubek Oldřich31
Koláček Lukáš31Ruta Pavel04
Goliáš Stanislav22Šlapal Viktor13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy