Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Puklice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Telč, Masarykova 222, 588 56 TelčRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28 SK Telč C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Jaroslav st.
Němeček Jaroslav
 
 
Slavík František
Pech František
 
 
     0301
2.Veselý Martin
Goliáš Stanislav
 
 
Drastich Michal
Dorážka Jaroslav
 
 
     2302
3.Švec Jaroslav st.Pech František     3112
4.Goliáš StanislavSlavík František     0313
5.Němeček JaroslavDorážka Jaroslav     3123
6.Veselý MartinDrastich Michal     3133
7.Goliáš StanislavPech František     0334
8.Němeček JaroslavSlavík František     3144
9.Veselý MartinDorážka Jaroslav     3054
10.Švec Jaroslav st.Drastich Michal     3064
11.Němeček JaroslavPech František     1365
12.Veselý MartinSlavík František     3275
13.Švec Jaroslav st.Dorážka Jaroslav     3085
14.Goliáš StanislavDrastich Michal     3095
15.Veselý MartinPech František     0396
16.Švec Jaroslav st.Slavík František     31106
17.Goliáš StanislavDorážka Jaroslav     30116
18.Němeček JaroslavDrastich Michal     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švec Jaroslav st.40Pech František31
Goliáš Stanislav22Slavík František13
Němeček Jaroslav22Dorážka Jaroslav04
Veselý Martin31Drastich Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Velký Beranov 1975, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:29 Sportovní klub Jihlava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koláček Ivo
Urban Oldřich
 
 
Röder Tomáš
Pavlíček Luboš
 
 
     3010
2.Hons Karel
Hons David
 
 
Veselý Jaromír
Pýcha Jiří
 
 
     3220
3.Koláček IvoPavlíček Luboš     3030
4.Urban OldřichVeselý Jaromír     3240
5.Hons DavidRöder Tomáš     2341
6.Hons KarelPýcha Jiří     3051
7.Urban OldřichPavlíček Luboš     1352
8.Hons DavidVeselý Jaromír     3062
9.Hons KarelRöder Tomáš     3172
10.Koláček IvoPýcha Jiří     3182
11.Hons DavidPavlíček Luboš     1383
12.Hons KarelVeselý Jaromír     3193
13.Koláček IvoRöder Tomáš     31103
14.Urban OldřichPýcha Jiří     31113
15.Hons KarelPavlíček Luboš     13114
16.Koláček IvoVeselý Jaromír     32124
17.Urban OldřichRöder Tomáš     13125
18.Hons DavidPýcha Jiří     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koláček Ivo40Pavlíček Luboš31
Urban Oldřich22Veselý Jaromír04
Hons David13Röder Tomáš22
Hons Karel31Pýcha Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Věžnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
pinec klubRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22 Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holoubek Jindřich
Sedlický Jiří
 
 
Tlačbaba Ondřej
Dohnal Filip
 
 
     3010
2.Ladra Robert
Kodet Jan
 
 
Dohnal Luboš
Klimeš Ladislav
 
 
     3020
3.Holoubek JindřichTlačbaba Ondřej     3030
4.Sedlický JiříDohnal Filip     3240
5.Kodet JanKlimeš Ladislav     3150
6.Ladra RobertDohnal Luboš     3060
7.Sedlický JiříTlačbaba Ondřej     3070
8.Kodet JanDohnal Filip     1371
9.Ladra RobertKlimeš Ladislav     2372
10.Holoubek JindřichDohnal Luboš     1373
11.Kodet JanTlačbaba Ondřej     0374
12.Ladra RobertDohnal Filip     2375
13.Holoubek JindřichKlimeš Ladislav     3085
14.Sedlický JiříVostál Roman     3095
15.Ladra RobertTlačbaba Ondřej     31105
16.Holoubek JindřichDohnal Filip     32115
17.Sedlický JiříKlimeš Ladislav     31125
18.Kodet JanVostál Roman     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holoubek Jindřich31Tlačbaba Ondřej13
Sedlický Jiří40Dohnal Filip22
Kodet Jan22Klimeš Ladislav13
Ladra Robert22Dohnal Luboš11
   Vostál Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kozlov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ KozlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:11 TJ Kozlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Vít
Kriegsmann Miloš
 
 
Hos Roman
Hos František
 
 
     3010
2.Čejka Marek
Polách Jan
 
 
Vrzal Milan
Brussmann Jiří
 
 
     3020
3.Kliment VítHos Roman     0321
4.Kriegsmann MilošHos František     3031
5.Polách JanVrzal Milan     3041
6.Čejka MarekBrussmann Jiří     3051
7.Kriegsmann MilošHos Roman     1352
8.Polách JanHos František     3162
9.Čejka MarekVrzal Milan     3072
10.Kliment VítBrussmann Jiří     3082
11.Polách JanHos Roman     0383
12.Čejka MarekHos František     3093
13.Kliment VítVrzal Milan     30103
14.Kriegsmann MilošBrussmann Jiří     30113
15.Čejka MarekHos RomanWO    30123
16.Kliment VítHos FrantišekWO    30133
17.Kriegsmann MilošVrzal Milan     31143
18.Polách JanBrussmann Jiří     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kliment Vít21Hos Roman30
Kriegsmann Miloš31Hos František03
Polách Jan31Vrzal Milan04
Čejka Marek30Brussmann Jiří04
WO20WO02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy