Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Věžnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kozlov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VěžniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:49 TJ Kozlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Luboš
Klimeš Ladislav
 
 
Kliment Vít
Kriegsmann Miloš
 
 
     0301
2.Vostál Roman
Tlačbaba Ondřej
 
 
Čejka Marek
Polách Jan
 
 
     0302
3.Tlačbaba OndřejKliment Vít     2303
4.Dohnal LubošKriegsmann Miloš     1304
5.Klimeš LadislavPolách Jan     0305
6.Vostál RomanČejka Marek     0306
7.Dohnal LubošKliment Vít     3116
8.Klimeš LadislavKriegsmann Miloš     0317
9.Vostál RomanPolách Jan     1318
10.Tlačbaba OndřejČejka Marek     0319
11.Klimeš LadislavKliment Vít     03110
12.Vostál RomanKriegsmann Miloš     03111
13.Tlačbaba OndřejPolách Jan     31211
14.Kourek RadimČejka Marek     03212
15.Vostál RomanKliment Vít     13213
16.Tlačbaba OndřejKriegsmann Miloš     32313
17.Kourek RadimPolách Jan     03314
18.Klimeš LadislavČejka Marek     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tlačbaba Ondřej22Kliment Vít31
Dohnal Luboš11Kriegsmann Miloš31
Klimeš Ladislav04Polách Jan31
Vostál Roman04Čejka Marek40
Kourek Radim02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velký Beranov 1975, z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ. Velký BeranovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44 SKST Třešť E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Luboš
Röder Tomáš
 
 
Rudolf Vincent
Vyhlídal Jan
 
 
     3110
2.Veselý Jaromír
Pýcha Jiří
 
 
Křivánek Jan
Kučera Vlastislav
 
 
     1311
3.Pavlíček LubošVyhlídal Jan     3021
4.Röder TomášRudolf Vincent     1322
5.Pýcha JiříKřivánek Jan     1323
6.Veselý JaromírKučera Vlastislav     0324
7.Röder TomášVyhlídal Jan     3034
8.Pýcha JiříRudolf Vincent     1335
9.Veselý JaromírKřivánek Jan     1336
10.Pavlíček LubošKučera Vlastislav     1337
11.Pýcha JiříVyhlídal Jan     0338
12.Veselý JaromírRudolf Vincent     2339
13.Pavlíček LubošKřivánek Jan     3149
14.Röder TomášKučera Vlastislav     03410
15.Veselý JaromírVyhlídal Jan     13411
16.Pavlíček LubošRudolf Vincent     03412
17.Röder TomášKřivánek Jan     03413
18.Pýcha JiříKučera Vlastislav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Luboš22Vyhlídal Jan22
Röder Tomáš13Rudolf Vincent40
Pýcha Jiří04Křivánek Jan31
Veselý Jaromír04Kučera Vlastislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Puklice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlava, K.Světlé č.6 Jihlava 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 Sportovní klub Jihlava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech František
Chvojsík Jaroslav
 
 
Koláček Ivo
Frydrychovský Pavel
 
 
     2301
2.Dorážka Jaroslav
Novotný Zdeněk
 
 
Urban Oldřich
Hons David
 
 
     3111
3.Chvojsík JaroslavKoláček Ivo     0312
4.Pech FrantišekFrydrychovský Pavel     0313
5.Dorážka JaroslavUrban Oldřich     1314
6.Novotný ZdeněkHons David     1315
7.Pech FrantišekKoláček Ivo     1316
8.Dorážka JaroslavFrydrychovský Pavel     0317
9.Novotný ZdeněkUrban Oldřich     3227
10.Chvojsík JaroslavHons David     3037
11.Dorážka JaroslavKoláček Ivo     3147
12.Novotný ZdeněkFrydrychovský Pavel     2348
13.Chvojsík JaroslavUrban Oldřich     3158
14.Pech FrantišekHons David     3168
15.Novotný ZdeněkKoláček Ivo     1369
16.Chvojsík JaroslavFrydrychovský Pavel     3079
17.Pech FrantišekUrban Oldřich     3189
18.Dorážka JaroslavHons David     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvojsík Jaroslav31Koláček Ivo31
Pech František22Frydrychovský Pavel31
Dorážka Jaroslav13Urban Oldřich13
Novotný Zdeněk13Hons David22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy