Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Puklice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlava, K.Světlé č.6 Jihlava 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:29 Tělocvičná jednota Sokol Puklice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorážka Jaroslav
Trávník Milan
 
 
Zvolánek Petr
Pavlíček Petr ml.
 
 
     3210
2.
 
 

 
 
WO    0311
3.Trávník MilanKlimeš Luboš     3021
4.Povýšil VladkoZvolánek Petr     3131
5.Pavlíček Petr ml.WO    0332
6.Dorážka JaroslavOberreiter Daniel     3042
7.Povýšil VladkoKlimeš Luboš     3052
8.Zvolánek PetrWO    0353
9.Dorážka JaroslavPavlíček Petr ml.     1354
10.Trávník MilanOberreiter Daniel     3064
11.Klimeš LubošWO    0365
12.Dorážka JaroslavZvolánek Petr     3075
13.Trávník MilanPavlíček Petr ml.     0376
14.Povýšil VladkoOberreiter Daniel     3286
15.Dorážka JaroslavKlimeš Luboš     3096
16.Trávník MilanZvolánek Petr     30106
17.Povýšil VladkoPavlíček Petr ml.     03107
18.Oberreiter DanielWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trávník Milan31Klimeš Luboš03
Povýšil Vladko31Zvolánek Petr03
Dorážka Jaroslav31Pavlíček Petr ml.30
   Oberreiter Daniel03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kozlov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Kozlov - hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44 TJ Sokol Batelov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lang Lukáš
Francálek Milan
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     3210
2.Procházka Michal
Musil Oldřich
 
 
Tereza Habrová
Hradecký Jan
 
 
     0311
3.Lang LukášKrejzlík Michal     1312
4.Francálek MilanHavelka Jiří     3222
5.Procházka MichalHradecký Jan     0323
6.Musil OldřichTereza Habrová     1324
7.Francálek MilanKrejzlík Michal     0325
8.Procházka MichalHavelka Jiří     0326
9.Musil OldřichHradecký Jan     1327
10.Lang LukášTereza Habrová     0328
11.Procházka MichalKrejzlík Michal     0329
12.Bruna TomášHavelka Jiří     03210
13.Lang LukášHradecký Jan     23211
14.Francálek MilanTereza Habrová     30311
15.Bruna TomášDoležal Pavel     31411
16.Lang Lukᚊlesinger Martin     13412
17.Francálek MilanHradecký Jan     30512
18.Procházka MichalTereza Habrová     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lang Lukáš04Krejzlík Michal30
Francálek Milan31Havelka Jiří21
Procházka Michal04Hradecký Jan31
Musil Oldřich02Tereza Habrová31
Bruna Tomáš11Doležal Pavel01
   Šlesinger Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenice u Jihlavy 340, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27 TJ Sokol Kamenice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trutna Jan
Souček Jan
 
 
Eliáš Adam
Vrzáček Michal
 
 
     3010
2.Trutna Pavel
Trutna Tomáš
 
 
Součková Nikola
Smejkalová Pavla
 
 
     3020
3.Trutna JanVrzáček Michal     0321
4.Souček JanEliáš Adam     1322
5.Trutna PavelSoučková Nikola     2323
6.Trutna TomášSmejkalová Pavla     2324
7.Souček JanVrzáček Michal     2325
8.Trutna PavelEliáš Adam     3035
9.Trutna TomášSoučková Nikola     1336
10.Trutna JanSmejkalová Pavla     3246
11.Trutna PavelVrzáček Michal     3056
12.Trutna TomášEliáš Adam     3066
13.Trutna JanSoučková Nikola     0367
14.Souček JanSmejkalová Pavla     3177
15.Trutna TomášVrzáček Michal     3187
16.Trutna JanEliáš Adam     3197
17.Souček JanSoučková Nikola     30107
18.Trutna PavelSmejkalová Pavla     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trutna Jan22Vrzáček Michal22
Souček Jan22Eliáš Adam13
Trutna Pavel31Součková Nikola31
Trutna Tomáš22Smejkalová Pavla13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BítovčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:11 SK Bítovčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťáva Miroslav
Matula Daniel
 
 
Muška Dominik
Muška Jan
 
 
     3010
2.Vondrák Radim
Hron Jiří
 
 
Myšková Markéta
Kopečná Adéla
 
 
     3020
3.Vondrák RadimMuška Dominik     3230
4.Šťáva MiroslavMartinů Marek     3040
5.Hron JiříMaštera Jáchym     3050
6.Matula DanielVenc Adam     3160
7.Šťáva MiroslavMuška Dominik     3070
8.Hron JiříMartinů Marek     3180
9.Matula DanielMaštera Jáchym     3090
10.Vondrák RadimVenc Adam     30100
11.Hron JiříMuška Dominik     03101
12.Matula DanielMyšková Markéta     31111
13.Vondrák RadimMuška Jan     30121
14.Šťáva MiroslavKopečná Adéla     30131
15.Matula DanielMuška Dominik     32141
16.Vondrák RadimMyšková Markéta     30151
17.Šťáva MiroslavMuška Jan     30161
18.Hron JiříKopečná Adéla     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondrák Radim40Muška Dominik13
Šťáva Miroslav40Martinů Marek02
Hron Jiří31Maštera Jáchym02
Matula Daniel40Venc Adam02
   Myšková Markéta02
   Muška Jan02
   Kopečná Adéla02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy