Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35605:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stillner David
Stillner Petr
 
 
Kratochvíl Roman
Kopecký Stanislav st.
 
 
-7-48-8 1301
2.Zaoral David
Falhar Přemysl
 
 
Loukota Dušan
Beier David
 
 
-765-1293211
3.Stillner PetrKratochvíl Roman-6-4-3  0312
4.Zaoral DavidKopecký Stanislav st.899  3022
5.Stillner DavidLoukota Dušan-8-88973232
6.Hanyš PetrBeier David8-7-98-102333
7.Zaoral DavidKratochvíl Roman879  3043
8.Stillner DavidKopecký Stanislav st.-7-8-9  0344
9.Hanyš PetrLoukota Dušan-87-7-8 1345
10.Stillner PetrBeier David-7-87883255
11.Stillner DavidKratochvíl Roman8-777 3165
12.Hanyš PetrKopecký Stanislav st.-7-6-5  0366
13.Stillner PetrLoukota Dušan-4-7-3  0367
14.Zaoral DavidBeier David8-799 3177
15.Hanyš PetrKratochvíl Roman-7-89-6 1378
16.Stillner PetrKopecký Stanislav st.-58-7-8 1379
17.Zaoral DavidLoukota Dušan897  3089
18.Stillner DavidBeier David897  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stillner Petr13Kratochvíl Roman22
Zaoral David40Kopecký Stanislav st.31
Stillner David31Loukota Dušan22
Hanyš Petr04Beier David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Příbor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostravská 35/9, na Ostravu přes celý Bílovec, odbočka DENAS, budova BesedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:49559:723Tělocvičná jednota Sokol Příbor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.John Filip
Vavroš Štěpán
 
 
Peichel Stanislav
Jakubec Ondřej
 
 
-11-109-10 1301
2.Sommer Jan
Málek Martin
 
 
Kypr Tomáš
Pešat Tomáš
 
 
-5-8-4  0302
3.John FilipKypr Tomáš-69-4-3 1303
4.Málek MartinPešat Tomáš-8-6-8  0304
5.Vavroš ŠtěpánJakubec Ondřej-7-8-8  0305
6.Sommer JanPeichel Stanislav7-48-683215
7.Málek MartinKypr Tomáš-9-8-7  0316
8.Vavroš ŠtěpánPešat Tomáš-9-1-5  0317
9.Sommer JanJakubec Ondřej-9912-873227
10.John FilipPeichel Stanislav119-6-8-72328
11.Vavroš ŠtěpánKypr Tomáš-7-2-6  0329
12.Sommer JanPešat Tomáš-9-3-9  03210
13.John FilipJakubec Ondřej-6-912-6 13211
14.Málek MartinPeichel Stanislav7-5149 31311
15.Sommer JanKypr Tomáš5-6-7101232411
16.John FilipPešat Tomáš-6-4-6  03412
17.Málek MartinJakubec Ondřej-7-7-8  03413
18.Vavroš ŠtěpánPeichel Stanislav-8-101110-623414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
John Filip04Kypr Tomáš31
Málek Martin13Pešat Tomáš40
Vavroš Štěpán04Jakubec Ondřej31
Sommer Jan31Peichel Stanislav22
Počet diváků: 58058



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mořkov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37571:618TJ Mořkov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Adolf
Milata Radek
 
 
Vilímek Zdeněk
Kyselý Štěpán
 
 
-65-5-9 1301
2.Kántor Lukáš
Mezerová Andrea
 
 
Kunc Patrik
Kudělka Tomáš
 
 
-65-10-10 1302
3.Milata RadekKunc Patrik615-99 3112
4.Kántor LukášVilímek Zdeněk595  3022
5.Mezerová AndreaKudělka Tomáš8-69-9-22323
6.Hüttl AdolfKyselý Štěpán586  3033
7.Kántor LukášKunc Patrik-8-29-15 1334
8.Mezerová AndreaVilímek Zdeněk-5-7-1  0335
9.Hüttl AdolfKudělka Tomáš8911  3045
10.Milata RadekKyselý Štěpán8-1065 3155
11.Mezerová AndreaKunc Patrik-7-8-6  0356
12.Hüttl AdolfVilímek Zdeněk-9-10-3  0357
13.Milata RadekKudělka Tomáš-6-6-7  0358
14.Kántor LukášKyselý Štěpán777  3068
15.Hüttl AdolfKunc Patrik9-6-9-8 1369
16.Milata RadekVilímek Zdeněk-85-13563279
17.Kántor LukášKudělka Tomáš-7-9-8  03710
18.Mezerová AndreaKyselý Štěpán-6-7-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Milata Radek31Kunc Patrik31
Kántor Lukáš22Vilímek Zdeněk22
Mezerová Andrea04Kudělka Tomáš31
Hüttl Adolf22Kyselý Štěpán13
Počet diváků: 2978



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRY CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tj FulnekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46491:639TJ ODRY C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stoklasa Pavel
Takáč Roman
 
 
Lakomý Roman
Gajdičiar Ondřej
 
 
-7-4-8  0301
2.Bosák Vítězslav
Jurča Lubomír
 
 
Hendrych Pavel
Hendrych Radek
 
 
-6-1086-132302
3.Stoklasa PavelLakomý Roman-3-6-7  0303
4.Takáč RomanGajdičiar Ondřej9-4-7-3 1304
5.Bosák VítězslavHendrych Radek779  3014
6.Jurča LubomírHendrych Pavel4-10-7-7 1315
7.Takáč RomanLakomý Roman-5-37-6 1316
8.Bosák VítězslavGajdičiar Ondřej-7-9-7  0317
9.Jurča LubomírHendrych Radek-8-7-5  0318
10.Stoklasa PavelHendrych Pavel94-11-773228
11.Bosák VítězslavLakomý Roman-4-6-6  0329
12.Jurča LubomírGajdičiar Ondřej-6-3-4  03210
13.Stoklasa PavelHendrych Radek74-149 31310
14.Lachký JanHendrych Pavel-2-8-6  03311
15.Jurča LubomírLakomý Roman-5-6-7  03312
16.Stoklasa PavelGajdičiar Ondřej-8-10-7  03313
17.Lachký JanHendrych Radek-3-9-3  03314
18.Bosák VítězslavHendrych Pavel59-107 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stoklasa Pavel22Lakomý Roman40
Takáč Roman02Gajdičiar Ondřej40
Bosák Vítězslav22Hendrych Radek22
Jurča Lubomír04Hendrych Pavel22
Lachký Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mořkov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:28591:533TJ Mořkov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlín Petr
Kyselý Tomáš
 
 
Hazuka Pavel
Sobota Martin
 
 
-8-9-4  0301
2.Černoch Petr
Kyselý Radim
 
 
Skapka Jiří
Hüttl Marian
 
 
225  3011
3.Pavlín PetrHazuka Pavel-10-9-8  0312
4.Kyselý RadimHüttl Marian456  3022
5.Černoch PetrSobota Martin595  3032
6.Kyselý TomášSkapka Jiří-95-8-8 1333
7.Kyselý RadimHazuka Pavel684  3043
8.Černoch PetrHüttl Marian98-1017 3153
9.Kyselý TomášSobota Martin87-9-793263
10.Pavlín PetrSkapka Jiří4-517-12-52364
11.Černoch PetrHazuka Pavel995  3074
12.Kyselý TomášHüttl Marian-9-9-8  0375
13.Pavlín PetrSobota Martin-5-5-6  0376
14.Kyselý RadimSkapka Jiří526  3086
15.Kyselý TomášHazuka Pavel-9-9-7  0387
16.Pavlín PetrHüttl Marian-5-5-5  0388
17.Kyselý RadimSobota Martin565  3098
18.Černoch PetrSkapka Jiří106-87 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlín Petr04Hazuka Pavel22
Kyselý Radim40Hüttl Marian22
Černoch Petr40Sobota Martin13
Kyselý Tomáš13Skapka Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy