Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MSV STUDÉNKA BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Příbor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sjednocení 835Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:40486:573Tělocvičná jednota Sokol Příbor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěšek Martin
Žigmund Daniel
 
 
Pařil Zdeněk
Bajer Šimon
 
 
-3-46-9 1301
2.Vavřík Lukáš
Olajoš Patrik
 
 
Pařilová Marie
Studený Josef
 
 
-5-6-7  0302
3.Vojtěšek MartinPařil Zdeněk264  3012
4.Žigmund DanielBajer Šimon-9-4-8  0313
5.Vlk DavidStudený Josef-2-6-4  0314
6.Vavřík LukášPařilová Marie-3-7-8  0315
7.Žigmund DanielPařil Zdeněk78-7-10-112316
8.Vlk DavidBajer Šimon9-4-2-1 1317
9.Vavřík LukášStudený Josef-2-4-5  0318
10.Vojtěšek MartinPařilová Marie3-736 3128
11.Vlk DavidPařil Zdeněk6-5-7-9 1329
12.Vavřík LukášBajer Šimon-6-7-7  03210
13.Vojtěšek MartinStudený Josef332  30310
14.Žigmund DanielPařilová Marie10912  30410
15.Vavřík LukášPařil Zdeněk-3-4-7  03411
16.Vojtěšek MartinBajer Šimon515  30511
17.Žigmund DanielStudený Josef-6-116-6 13512
18.Vlk DavidPařilová Marie-312-9-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojtěšek Martin40Pařil Zdeněk31
Žigmund Daniel13Bajer Šimon31
Vlk David04Studený Josef31
Vavřík Lukáš04Pařilová Marie22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel VeřoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRY, z.s. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna VeřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27596:539Orel Veřovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuboš Daniel
Janda Miroslav
 
 
Gajdičiar Ladislav
Rozkopal Vojtěch
 
 
-6-9-1  0301
2.Soušková Silvie
Štefánik Vladimír
 
 
Jakubec Vladimír
Ronge Jiří
 
 
761  3011
3.Janda MiroslavGajdičiar Ladislav-9-4-12  0312
4.Soušková SilvieRozkopal Vojtěch645  3022
5.Kuboš DanielJakubec Vladimír-10-74-7 1323
6.Štefánik VladimírRonge Jiří81010  3033
7.Soušková SilvieGajdičiar Ladislav8-768 3143
8.Kuboš DanielRozkopal Vojtěch2-9-6-8 1344
9.Štefánik VladimírJakubec Vladimír-9777 3154
10.Janda MiroslavRonge Jiří-459-1193264
11.Kuboš DanielGajdičiar Ladislav6-9-8-8 1365
12.Štefánik VladimírRozkopal Vojtěch78-611 3175
13.Janda MiroslavJakubec Vladimír-5-96-6 1376
14.Soušková SilvieRonge Jiří444  3086
15.Štefánik VladimírGajdičiar Ladislav5-656 3196
16.Janda MiroslavRozkopal Vojtěch-3-3-3  0397
17.Soušková SilvieJakubec Vladimír678  30107
18.Kuboš DanielRonge Jiří776  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Miroslav13Gajdičiar Ladislav22
Soušková Silvie40Rozkopal Vojtěch22
Kuboš Daniel13Jakubec Vladimír22
Štefánik Vladimír40Ronge Jiří04
Počet diváků: 3
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mořkov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostravská 35/9Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:18574:475Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařák Luděk
Bilíčková Nora
 
 
Kyselý Ondřej
Volek Ondřej
 
 
-5-1010-11 1301
2.Pivka Patrik
Šimeček Jakub
 
 
Kudělka Adam
Macíček Jan
 
 
578  3011
3.Vařák LuděkKyselý Ondřej775  3021
4.Bilíčková NoraVolek Ondřej-4-6-6  0322
5.Šimeček JakubKudělka Adam6108  3032
6.Pivka PatrikMacíček Jan662  3042
7.Bilíčková NoraKyselý Ondřej-6-7-3  0343
8.Šimeček JakubVolek Ondřej9911  3053
9.Pivka PatrikKudělka Adam738  3063
10.Vařák LuděkMacíček Jan385  3073
11.Šimeček JakubKyselý Ondřej889  3083
12.Pivka PatrikVolek Ondřej643  3093
13.Vařák LuděkKudělka Adam467  30103
14.Bilíčková NoraMacíček Jan-3-4-6  03104
15.Pivka PatrikKyselý Ondřej7-8109 31114
16.Vařák LuděkVolek Ondřej81-95 31124
17.Bilíčková NoraKudělka Adam6-4-10-7 13125
18.Šimeček JakubMacíček Jan8-959 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vařák Luděk40Kyselý Ondřej13
Bilíčková Nora04Volek Ondřej13
Šimeček Jakub40Kudělka Adam13
Pivka Patrik40Macíček Jan13
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRY, z.s. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29596:580TJ Frenštát pod Radhoštěm E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Zdeněk
Sedlář Dominik
 
 
Tashev Michail
Hura Tomáš
 
 
9-92-783210
2.Sedlář Kryštof
Pargač Adam
 
 
Hendrych Pavel
Botek Josef
 
 
-4-7-8  0311
3.Král ZdeněkTashev Michail958  3021
4.Sedlář KryštofHendrych Pavel-6-5-9  0322
5.Pargač AdamHura Tomáš-6-3-5  0323
6.Sedlář DominikBotek Josef453  3033
7.Sedlář KryštofTashev Michail12-1010-7-72334
8.Pargač AdamHendrych Pavel-4-5-7  0335
9.Sedlář DominikHura Tomáš12-889 3145
10.Král ZdeněkBotek Josef564  3055
11.Pargač AdamTashev Michail-6-4-1  0356
12.Sedlář DominikHendrych Pavel7-999 3166
13.Král ZdeněkHura Tomáš876  3076
14.Sedlář KryštofBotek Josef86-10-193286
15.Sedlář DominikTashev Michail755  3096
16.Král ZdeněkHendrych Pavel-7577 31106
17.Sedlář KryštofHura Tomáš4-8-8-8 13107
18.Pargač AdamBotek Josef8-121010 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Zdeněk40Tashev Michail22
Sedlář Kryštof13Hendrych Pavel22
Pargač Adam13Hura Tomáš22
Sedlář Dominik40Botek Josef04
Počet diváků: 2978



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Příbor DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:12697:490Tělocvičná jednota Sokol Příbor D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýl Jiří
Jachym Zdeněk
 
 
Bilíček Dan
Jakubec Michal
 
 
429  3010
2.Krompolc Jiří
Peichel Stanislav
 
 
Lišková Tereza
Knopová Natálie
 
 
-8-99833220
3.Hýl JiříBilíček Dan772  3030
4.Jachym ZdeněkJakubec Michal67-711 3140
5.Krompolc JiříLišková Tereza557  3050
6.Peichel StanislavKnopová Natálie134-143 3160
7.Jachym ZdeněkBilíček Dan1189  3070
8.Krompolc JiříJakubec Michal5-9410 3180
9.Peichel StanislavLišková Tereza354  3090
10.Hýl JiříKnopová Natálie-5-1089-52391
11.Krompolc JiříBilíček Dan555  30101
12.Peichel StanislavJakubec Michal989  30111
13.Hýl JiříLišková Tereza345  30121
14.Jachym ZdeněkKnopová Natálie7-7-166-923122
15.Peichel StanislavBilíček Dan856  30132
16.Hýl JiříJakubec Michal6610  30142
17.Jachym ZdeněkLišková Tereza5-8126 31152
18.Krompolc JiříKnopová Natálie6714  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýl Jiří31Bilíček Dan04
Jachym Zdeněk31Jakubec Michal04
Krompolc Jiří40Lišková Tereza04
Peichel Stanislav40Knopová Natálie22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy