Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Návsí - MilíkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PalkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ NávsíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20509:451SK Návsí - Milíkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benek Vlastimil
Byrtek Zbigniew
 
 
Plesník Lukáš
Lukšík Roman
 
 
6-954 3110
2.Heczko Marcel
Zvrtek Jan
 
 
Chlebek Vladimír
Weigert Miloslav
 
 
76-1212 3120
3.Zvrtek JanPlesník Lukáš86-8-3-52321
4.Heczko MarcelChlebek Vladimír-89-9793231
5.Byrtek ZbigniewLukšík Roman-109-7693241
6.Benek VlastimilWeigert Miloslav4-733 3151
7.Heczko MarcelPlesník Lukáš-8-4-7  0352
8.Byrtek ZbigniewChlebek Vladimír12-44-453262
9.Benek VlastimilLukšík Roman377  3072
10.Zvrtek JanWeigert Miloslav826  3082
11.Byrtek ZbigniewPlesník Lukáš10-6-6-4 1383
12.Benek VlastimilChlebek Vladimír7811  3093
13.Zvrtek JanLukšík Roman-79-97832103
14.Heczko MarcelWeigert Miloslav757  30  
15.Benek VlastimilPlesník Lukáš         
16.Zvrtek JanChlebek Vladimír         
17.Heczko MarcelLukšík Roman         
18.Byrtek ZbigniewWeigert Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zvrtek Jan21Plesník Lukáš30
Heczko Marcel11Chlebek Vladimír03
Byrtek Zbigniew21Lukšík Roman03
Benek Vlastimil30Weigert Miloslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Staré MěstoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Staré Město FM; Jamnická 271, u mostu přes řeku morávkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 Sokol Staré Město

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaliáš Petr
Typovský Václav
 
 
Marosz Marian
Březina Tomáš
 
 
     3110
2.Zahradník Stanislav
Raška Michal
 
 
Cieslar Radek
Lachowicz Jiří
 
 
     3020
3.Zahradník StanislavCieslar Radek     1321
4.Raška MichalLachowicz Jiří     0322
5.Typovský VáclavMarosz Marian     1323
6.Kaliáš PetrBřezina Tomáš     3033
7.Raška MichalCieslar Radek     0334
8.Typovský VáclavLachowicz Jiří     1335
9.Kaliáš PetrMarosz Marian     3145
10.Zahradník StanislavBřezina Tomáš     3155
11.Typovský VáclavCieslar Radek     0356
12.Kaliáš PetrLachowicz Jiří     3166
13.Zahradník StanislavMarosz Marian     3276
14.Raška MichalBřezina Tomáš     3086
15.Kaliáš PetrCieslar Radek     3096
16.Zahradník StanislavLachowicz Jiří     1397
17.Raška MichalMarosz Marian     2398
18.Typovský VáclavBřezina Tomáš     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradník Stanislav22Cieslar Radek31
Raška Michal13Lachowicz Jiří31
Typovský Václav13Marosz Marian22
Kaliáš Petr40Březina Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK FrýdlantVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38561:634Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacula Lubomír
Ondračka Pavel
 
 
Šimonovský Pavel
Chvostek Jakub
 
 
-7-9-8  0301
2.Somrová Gabriela
Žáčiková Petra
 
 
Gelnar Zbyněk
Hrabec Tomáš
 
 
69-9-10-72302
3.Vacula LubomírŠimonovský Pavel-7-5-4  0303
4.Žáčiková PetraGelnar Zbyněk-611-6-9 1304
5.Ondračka PavelChvostek Jakub-5-9-6  0305
6.Somrová GabrielaHrabec Tomáš-796-693215
7.Žáčiková PetraŠimonovský Pavel4-6-71063225
8.Ondračka PavelGelnar Zbyněk7106  3035
9.Somrová GabrielaChvostek Jakub-109107 3145
10.Vacula LubomírHrabec Tomáš-10-6-5  0346
11.Ondračka PavelŠimonovský Pavel7-6-59-112347
12.Somrová GabrielaGelnar Zbyněk-97-111163257
13.Vacula LubomírChvostek Jakub-6-7-8  0358
14.Žáčiková PetraHrabec Tomáš-57-5-6 1359
15.Somrová GabrielaŠimonovský Pavel-614106 3169
16.Vacula LubomírGelnar Zbyněk67-5-2-623610
17.Žáčiková PetraChvostek Jakub         
18.Ondračka PavelHrabec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacula Lubomír04Šimonovský Pavel22
Žáčiková Petra12Gelnar Zbyněk22
Ondračka Pavel12Chvostek Jakub21
Somrová Gabriela40Hrabec Tomáš21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC BystřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skalice,61 Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34498:560TTC Bystřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Typovský David
Tobola Jiří
 
 
Matloch Tadeusz
Šedivý Radek
 
 
9-5-5-6 1301
2.Tobola Martin
Kabuďa Tomáš
 
 
Adamczyk Martin
Bruk Tomáš
 
 
-8-7-9  0302
3.Typovský DavidAdamczyk Martin-2-8-6  0303
4.Tobola MartinMatloch Tadeusz8-972 3113
5.Tobola JiříŠedivý Radek7-76-5-62314
6.Kabuďa TomášBruk Tomáš-8856 3124
7.Tobola MartinAdamczyk Martin-79-108-92325
8.Tobola JiříMatloch Tadeusz6-57-8-72326
9.Kabuďa Tomᚊedivý Radek12-5-21-72327
10.Typovský DavidBruk Tomáš159-910 3137
11.Tobola JiříAdamczyk Martin-7-7-1  0338
12.Kabuďa TomášMatloch Tadeusz-7-5-8  0339
13.Typovský DavidŠedivý Radek1099  3049
14.Tobola MartinBruk Tomáš87-97 3159
15.Kabuďa TomášAdamczyk Martin-8-5-6  03510
16.Typovský DavidMatloch Tadeusz         
17.Tobola MartinŠedivý Radek         
18.Tobola JiříBruk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Typovský David21Adamczyk Martin40
Tobola Martin21Matloch Tadeusz21
Tobola Jiří03Šedivý Radek21
Kabuďa Tomáš13Bruk Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak JablunkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kozlovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PZS školní 438 JablunkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32314:450ST Kozlovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glos Tomáš
Glos Michal
 
 
Tobola Daniel
Trubák Vojtěch
 
 
-98-7-9 1301
2.
 
 
Polášek Pavel
Stempěn Svatoslav
 
 
WO    0302
3.Glos MichalStempěn Svatoslav7-6-7-8 1303
4.Niedoba VilémTobola Daniel-87-9643213
5.Polášek PavelWO    0314
6.Glos TomášTrubák Vojtěch789  3024
7.Niedoba VilémStempěn Svatoslav-78-96-92325
8.Tobola DanielWO    0326
9.Glos TomášPolášek Pavel-876-8-92327
10.Glos MichalTrubák Vojtěch-87-6-9 1328
11.Stempěn SvatoslavWO    0329
12.Glos TomášTobola Daniel-87-6-10 13210
13.Glos MichalPolášek Pavel         
14.Niedoba VilémTrubák Vojtěch         
15.Glos TomášStempěn Svatoslav         
16.Glos MichalTobola Daniel         
17.Niedoba VilémPolášek Pavel         
18.Trubák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Glos Michal02Stempěn Svatoslav20
Niedoba Vilém11Tobola Daniel11
Glos Tomáš12Polášek Pavel10
   Trubák Vojtěch11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MetyloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Paskov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MetloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9390:310Sokol Metylovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezecný Petr
Foldyna Vlastislav
 
 
Němčík Pavel
Michna Viktor
 
 
6-5-4563210
2.Šigut Tomáš
Šigut Matěj
 
 
Růža Jiří st.
Michna Ivo
 
 
-106-8863220
3.Bezecný PetrNěmčík Pavel910-68 3130
4.Šigut MatějRůža Jiří st.686  3040
5.Foldyna VlastislavMichna Ivo994  3050
6.Šigut TomášMichna Viktor549  3060
7.Šigut MatějNěmčík Pavel11-42-393270
8.Foldyna VlastislavRůža Jiří st.91-98 3180
9.Šigut TomášMichna Ivo67-69 3190
10.Bezecný PetrMichna Viktor7116  30100
11.Foldyna VlastislavNěmčík Pavel         
12.Šigut TomášRůža Jiří st.         
13.Bezecný PetrMichna Ivo         
14.Šigut MatějMichna Viktor         
15.Šigut TomášNěmčík Pavel         
16.Bezecný PetrRůža Jiří st.         
17.Šigut MatějMichna Ivo         
18.Foldyna VlastislavMichna Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezecný Petr20Němčík Pavel02
Šigut Matěj20Růža Jiří st.02
Foldyna Vlastislav20Michna Ivo02
Šigut Tomáš20Michna Viktor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brušperk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24591:500SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galuszka Weronika
Čečotka Dušan
 
 
Humplík David
Krupník Lukáš ml.
 
 
657  3010
2.Návrat Lubomír
Kroupa Pavel
 
 
Mrowetz Bruno
Vantuch Tomáš
 
 
-10-87-6 1311
3.Čečotka DušanMrowetz Bruno-3-9-10  0312
4.Galuszka WeronikaVantuch Tomáš-1255-983222
5.Kroupa PavelHumplík David837  3032
6.Návrat LubomírKrupník Lukáš ml.3-939 3142
7.Galuszka WeronikaMrowetz Bruno-11-75-8 1343
8.Kroupa PavelVantuch Tomáš77-7-873253
9.Návrat LubomírHumplík David64-8-9-72354
10.Čečotka DušanKrupník Lukáš ml.-6558 3164
11.Kroupa PavelMrowetz Bruno17-89 3174
12.Návrat LubomírVantuch Tomáš778  3084
13.Čečotka DušanHumplík David9414  3094
14.Galuszka WeronikaKrupník Lukáš ml.29-6-4-92395
15.Návrat LubomírMrowetz Bruno-98-78632105
16.Čečotka DušanVantuch Tomáš99-6-81032  
17.Galuszka WeronikaHumplík David         
18.Kroupa PavelKrupník Lukáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čečotka Dušan21Mrowetz Bruno22
Galuszka Weronika12Vantuch Tomáš03
Kroupa Pavel30Humplík David12
Návrat Lubomír31Krupník Lukáš ml.12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy