Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PalkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Staré MěstoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palkovice 20, vedle fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34484:542Sokol Staré Město

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlebek Vladimír
Lukšík Roman
 
 
Kaliáš Petr
Peter Ivo
 
 
4-97-9-92301
2.Weigert Miloslav
Adámek Petr
 
 
Zahradník Stanislav
Raška Michal
 
 
10-7-6-7 1302
3.Lukšík RomanKaliáš Petr-9-10-5  0303
4.Weigert MiloslavZahradník Stanislav-8-3-8  0304
5.Adámek PetrRaška Michal11-5-66-62305
6.Chlebek VladimírPeter Ivo55-104 3115
7.Weigert MiloslavKaliáš Petr-4-1-4  0316
8.Adámek PetrZahradník Stanislav-7-8-6  0317
9.Chlebek VladimírRaška Michal858  3027
10.Lukšík RomanPeter Ivo9-87-493237
11.Adámek PetrKaliáš Petr-6-7-7  0338
12.Chlebek VladimírZahradník Stanislav575  3048
13.Lukšík RomanRaška Michal99-108 3158
14.Weigert MiloslavPeter Ivo78-8-5-82359
15.Chlebek VladimírKaliáš Petr9-6-7-5 13510
16.Lukšík RomanZahradník Stanislav         
17.Weigert MiloslavRaška Michal         
18.Adámek PetrPeter Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lukšík Roman21Kaliáš Petr40
Weigert Miloslav03Zahradník Stanislav21
Adámek Petr03Raška Michal12
Chlebek Vladimír31Peter Ivo12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK FrýdlantVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Návsí - MilíkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33463:531SK Návsí - Milíkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Žáčiková Petra
 
 
Benek Vlastimil
Byrtek Zbigniew
 
 
8-108-10-42301
2.Vacula Petr
Vacula Lubomír
 
 
Heczko Marcel
Zvrtek Jan
 
 
-5-1686-42302
3.Vacula LubomírZvrtek Jan-3-4-8  0303
4.Vacula PetrHeczko Marcel-4-8-1  0304
5.Žáčiková PetraBenek Vlastimil-4-7-10  0305
6.Somrová GabrielaByrtek Zbigniew1055  3015
7.Vacula PetrZvrtek Jan-9-9-11  0316
8.Žáčiková PetraHeczko Marcel95-7-11-92317
9.Somrová GabrielaBenek Vlastimil-6866 3127
10.Vacula LubomírByrtek Zbigniew-5-6-12  0328
11.Žáčiková PetraZvrtek Jan-510-6353238
12.Somrová GabrielaHeczko Marcel1810-6-8-82339
13.Ondračka PavelBenek Vlastimil-1012-78-623310
14.Vacula PetrByrtek Zbigniew-13    01  
15.Somrová GabrielaZvrtek Jan         
16.Ondračka PavelHeczko Marcel         
17.Vacula PetrBenek Vlastimil         
18.Žáčiková PetraByrtek Zbigniew         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacula Lubomír02Zvrtek Jan21
Vacula Petr02Heczko Marcel30
Žáčiková Petra12Benek Vlastimil21
Somrová Gabriela21Byrtek Zbigniew11
Ondračka Pavel01   
Počet diváků: 21661



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skalice,61 Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34482:532TŽ Třinec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Jiří
Typovský David
 
 
Cieslar Radek
Lachowicz Jiří
 
 
9-9-7-5 1301
2.Tobola Martin
Petruška Jiří
 
 
Březina Tomáš
Drong Pavel
 
 
7119  3011
3.Tobola MartinCieslar Radek-9-6-7  0312
4.Typovský DavidBřezina Tomáš3-7711 3122
5.Tobola JiříLachowicz Jiří-7-8-4  0323
6.Petruška JiříDrong Pavel-1010-11-10 1324
7.Typovský DavidCieslar Radek-7-9-5  0325
8.Tobola JiříBřezina Tomáš-7-56-6 1326
9.Petruška JiříLachowicz Jiří89-67 3136
10.Tobola MartinDrong Pavel-6-5-7  0337
11.Tobola JiříCieslar Radek4-10-68-112338
12.Petruška JiříBřezina Tomáš8-627 3148
13.Tobola MartinLachowicz Jiří-7-6-6  0349
14.Typovský DavidDrong Pavel-7794 3159
15.Petruška JiříCieslar Radek-75-8-9 13510
16.Tobola MartinBřezina Tomáš         
17.Typovský DavidLachowicz Jiří         
18.Tobola JiříDrong Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tobola Martin03Cieslar Radek40
Typovský David21Březina Tomáš12
Tobola Jiří03Lachowicz Jiří21
Petruška Jiří22Drong Pavel21
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak JablunkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PZS školní 438 JablunkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30289:395Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glos Tomáš
Glos Michal
 
 
Šimonovský Pavel
Vlk Radek
 
 
-7-6-7  0301
2.Niedoba Vilém
Kufa Radek
 
 
Hrabec Tomáš
Chvostek Jakub
 
 
786  3011
3.Glos MichalVlk Radek-4-6-7  0312
4.Niedoba VilémŠimonovský Pavel-7-6-6  0313
5.Kufa RadekChvostek Jakub9-1010-11-82314
6.Glos TomášHrabec Tomáš-4-8-9  0315
7.Niedoba VilémVlk Radek-7-8-4  0316
8.Kufa RadekŠimonovský Pavel9-4-5-6 1317
9.Glos TomášChvostek Jakub-7-8-9  0318
10.Glos MichalHrabec Tomáš-76-87-82319
11.Kufa RadekVlk Radek-4-5-4  03110
12.Glos Tomᚊimonovský Pavel         
13.Glos MichalChvostek Jakub         
14.Niedoba VilémHrabec Tomáš         
15.Glos TomášVlk Radek         
16.Glos MichalŠimonovský Pavel         
17.Niedoba VilémChvostek Jakub         
18.Kufa RadekHrabec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glos Michal02Vlk Radek30
Niedoba Vilém02Šimonovský Pavel20
Kufa Radek03Chvostek Jakub20
Glos Tomáš02Hrabec Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MetyloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC BystřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MetloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25563:523Sokol Metylovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Aleš
Bezecný Petr
 
 
Matloch Tadeusz
Šedivý Radek
 
 
-6536 3110
2.Šigut Tomáš
Šigut Matěj
 
 
Adamczyk Martin
Palarczyk Petr
 
 
79-9-8-62311
3.Šigut MatějAdamczyk Martin-9-7-6  0312
4.Kuběna AlešMatloch Tadeusz456  3022
5.Bezecný PetrPalarczyk Petr9-1168 3132
6.Šigut Tomᚊedivý Radek7116  3042
7.Kuběna AlešAdamczyk Martin-3-10-6  0343
8.Bezecný PetrMatloch Tadeusz586  3053
9.Šigut TomášPalarczyk Petr8-7-8-9 1354
10.Foldyna VlastislavŠedivý Radek-47-7-8 1355
11.Bezecný PetrAdamczyk Martin-108-11783265
12.Šigut TomášMatloch Tadeusz788  3075
13.Foldyna VlastislavPalarczyk Petr1010-44 3185
14.Kuběna AlešŠedivý Radek-8-9-8  0386
15.Šigut TomášAdamczyk Martin6810  3096
16.Foldyna VlastislavMatloch Tadeusz29-4-41132106
17.Kuběna AlešPalarczyk Petr         
18.Bezecný PetrŠedivý Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šigut Matěj01Adamczyk Martin22
Kuběna Aleš12Matloch Tadeusz04
Bezecný Petr30Palarczyk Petr12
Šigut Tomáš31Šedivý Radek21
Foldyna Vlastislav21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kozlovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojní, PZŠ (za rest. U Zajíce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28638:564SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návrat Lubomír
Galuszka Weronika
 
 
Tofel Vojtěch
Tobola Daniel
 
 
479  3010
2.Chylek Rostislav
Čečotka Dušan
 
 
Polášek Pavel
Stempěn Svatoslav
 
 
-5-95-8 1311
3.Galuszka WeronikaTofel Vojtěch6-9-97-132312
4.Čečotka DušanPolášek Pavel-13-3-18  0313
5.Chylek RostislavTobola Daniel5-6-6-10 1314
6.Návrat LubomírStempěn Svatoslav567  3024
7.Čečotka DušanTofel Vojtěch-7-99-4 1325
8.Chylek RostislavPolášek Pavel410-79 3135
9.Návrat LubomírTobola Daniel4-957 3145
10.Galuszka WeronikaStempěn Svatoslav75-88 3155
11.Chylek RostislavTofel Vojtěch-6544 3165
12.Návrat LubomírPolášek Pavel-95-9763275
13.Galuszka WeronikaTobola Daniel-10557 3185
14.Čečotka DušanStempěn Svatoslav66-6-4103295
15.Návrat LubomírTofel Vojtěch8-98-9-82396
16.Galuszka WeronikaPolášek Pavel6-688 31106
17.Čečotka DušanTobola Daniel-5-7-7  03  
18.Chylek RostislavStempěn Svatoslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galuszka Weronika31Tofel Vojtěch31
Čečotka Dušan12Polášek Pavel13
Chylek Rostislav21Tobola Daniel12
Návrat Lubomír31Stempěn Svatoslav03
Počet diváků: 5079



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Paskov BVrchní
rozhodčí:
Peter Evžen
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brušperk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28635:544Orel Paskov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taichman Ivo
Michna Petr
 
 
Humplík David
Janečka Martin
 
 
443  3010
2.Růža Jiří ml.
Němčík Pavel
 
 
Mrowetz Bruno
Vantuch Tomáš
 
 
-67-7-12 1311
3.Němčík PavelMrowetz Bruno99-8-663221
4.Taichman IvoJanečka Martin9-73-933231
5.Michna PetrVantuch Tomáš-14-7-8  0332
6.Růža Jiří ml.Humplík David-9765 3142
7.Taichman IvoMrowetz Bruno1059  3052
8.Michna PetrJanečka Martin810-9-4-62353
9.Růža Jiří ml.Vantuch Tomáš695  3063
10.Němčík PavelHumplík David-844-853273
11.Michna PetrMrowetz Bruno7-9-9-12 1374
12.Růža Jiří ml.Janečka Martin8-3410 3184
13.Němčík PavelVantuch Tomáš97-8-8-92385
14.Taichman IvoHumplík David4-5-9-7 1386
15.Růža Jiří ml.Mrowetz BrunoWO    3096
16.Němčík PavelJanečka Martin13-97-5632106
17.Taichman IvoVantuch Tomáš6-498 31  
18.Michna PetrHumplík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němčík Pavel31Mrowetz Bruno12
Taichman Ivo21Janečka Martin13
Michna Petr03Vantuch Tomáš21
Růža Jiří ml.30Humplík David12
WO10WO01
Počet diváků: 6
zapas č.17 dohran dříve než zapas č.16.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy