Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Návsí - Milíkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ NávsíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:41625:603KST Dolní Lomná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Lukáš
Heczko David
 
 
Šigut Dalibor
Gruszka Jan
 
 
-109-9-6 1301
2.Dytko Zbigniew
Byrtus Samuel
 
 
Sikora Roman
Kantor Josef
 
 
-7-98-7 1302
3.Byrtus SamuelGruszka Jan-799-5-82303
4.Dytko ZbigniewSikora Roman9-8-7-7 1304
5.Heczko DavidŠigut Dalibor-314-9-16 1305
6.Bojko LukášKantor Josef-7-6-2  0306
7.Dytko ZbigniewGruszka Jan6-713-7-32307
8.Heczko DavidSikora Roman-65-88-42308
9.Bojko Lukᚊigut Dalibor7-106-1143218
10.Byrtus SamuelKantor Josef10-6-137-52319
11.Heczko DavidGruszka Jan-8-49-11 13110
12.Bojko LukášSikora Roman-6-6-7  03111
13.Byrtus SamuelŠigut DaliborWO    30211
14.Dytko ZbigniewKantor Josef-9-10-7  03212
15.Bojko LukášGruszka Jan-7-10-9  03213
16.Byrtus SamuelSikora RomanWO    30313
17.Dytko ZbigniewŠigut DaliborWO    30413
18.Heczko DavidKantor JosefWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Byrtus Samuel02Gruszka Jan40
Dytko Zbigniew03Sikora Roman30
Heczko David03Šigut Dalibor11
Bojko Lukáš13Kantor Josef30
WO40WO04
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC SmiloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol DobráRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sc SmiloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37594:629Sokol Dobrá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krmaschková Gabriela
Šulgan Ladislav
 
 
Meca Rostislav
Kahánek Dalibor
 
 
89-7-1183210
2.Eschner Martin
Procházka Rudolf
 
 
Skarka Miroslav
Bařina Lukáš
 
 
9612  3020
3.Šulgan LadislavKahánek Dalibor-116-5-8 1321
4.Eschner MartinMeca Rostislav-2-11-5  0322
5.Procházka RudolfSkarka Miroslav-567-8-72323
6.Krmaschková GabrielaBařina Lukáš-61088 3133
7.Eschner MartinKahánek Dalibor-8-8-5  0334
8.Procházka RudolfMeca Rostislav966  3044
9.Krmaschková GabrielaSkarka Miroslav6-9-9-8 1345
10.Šulgan LadislavBařina Lukáš884  3055
11.Procházka RudolfKahánek Dalibor8-899 3165
12.Krmaschková GabrielaMeca Rostislav1042  3075
13.Šulgan LadislavSkarka Miroslav-88-48-82376
14.Eschner MartinBařina Lukáš-8-9-8  0377
15.Krmaschková GabrielaKahánek Dalibor-10-5-8  0378
16.Šulgan LadislavMeca Rostislav-4-8-7  0379
17.Eschner MartinSkarka Miroslav-0-6-10  03710
18.Procházka RudolfBařina Lukáš2-10-99-723711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulgan Ladislav13Kahánek Dalibor31
Eschner Martin04Meca Rostislav22
Procházka Rudolf22Skarka Miroslav40
Krmaschková Gabriela22Bařina Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Vendryně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JanoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala MájaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:32632:619TJ Janovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavřel Ivo
Drozd Kamil
 
 
Nezhoda Jiří
Borovský Martin
 
 
-92-1011-82301
2.Pszczolka Vlastimil
Stonavský Luděk
 
 
Krauz Samuel
Pekárek David
 
 
-5-669-22302
3.Drozd KamilNezhoda Jiří671  3012
4.Stonavský LuděkBorovský Martin659  3022
5.Pszczolka VlastimilKrauz Samuel866  3032
6.Zavřel IvoPekárek David89-26 3142
7.Stonavský LuděkNezhoda Jiří-6-297-62343
8.Pszczolka VlastimilBorovský Martin458  3053
9.Zavřel IvoKrauz Samuel-7-1311-12 1354
10.Drozd KamilPekárek David887  3064
11.Pszczolka VlastimilNezhoda Jiří-11-7-6  0365
12.Zavřel IvoBorovský Martin-108-39-92366
13.Drozd KamilKrauz Samuel-9-5-8  0367
14.Stonavský LuděkPekárek David97-9-2-32368
15.Zavřel IvoNezhoda Jiří6-93-2-52369
16.Drozd KamilBorovský Martin10610  3079
17.Stonavský LuděkKrauz Samuel-10-8-7  03710
18.Pszczolka VlastimilPekárek David26-87 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drozd Kamil31Nezhoda Jiří31
Stonavský Luděk13Borovský Martin13
Pszczolka Vlastimil31Krauz Samuel31
Zavřel Ivo13Pekárek David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slezan Frýdek-Místek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33662:640Slezan Frýdek-Místek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žvak Radomír
Klišová Alena
 
 
Šuta Petr
Beneš Milan
 
 
-5-94763210
2.Hrabec Tomáš
Járová Dana
 
 
Moškoř Václav
Valenta Karel
 
 
9-57-5-62311
3.Hrabec TomášValenta Karel-879-833221
4.Žvak RadomírMoškoř Václav9-1079 3131
5.Járová DanaBeneš Milan10-9-3-8 1332
6.Klišová AlenaŠuta Petr378  3042
7.Žvak RadomírValenta Karel7-79-883252
8.Járová DanaMoškoř Václav-457-1-42353
9.Klišová AlenaBeneš Milan4-5-9-9 1354
10.Hrabec Tomᚊuta Petr838  3064
11.Járová DanaValenta Karel-10-1248-52365
12.Klišová AlenaMoškoř Václav-44-4-3 1366
13.Hrabec TomášBeneš Milan-139-8973276
14.Žvak RadomírŠuta Petr764  3086
15.Klišová AlenaValenta Karel-9-10-7  0387
16.Hrabec TomášMoškoř Václav-7-7-5  0388
17.Žvak RadomírBeneš Milan665  3098
18.Járová DanaŠuta Petr11125  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabec Tomáš31Valenta Karel22
Žvak Radomír40Moškoř Václav31
Járová Dana13Beneš Milan22
Klišová Alena13Šuta Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Ropice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kozlovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:33629:631Sokol Ropice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmiedl Hostimil
Zelenický Vít
 
 
Pustka Filip
Stempěn Svatoslav
 
 
89-75 3110
2.Čellár Jaroslav
Rusnák Tomáš
 
 
Jirousek Miroslav
Tofel Antonín
 
 
3-9810 3120
3.Krucina VojtěchTofel Antonín-2-8-5  0321
4.Rusnák TomášJirousek Miroslav61014  3031
5.Zelenický VítPustka Filip-8-7-5  0332
6.Čellár JaroslavStempěn Svatoslav77-6-9-82333
7.Rusnák TomášTofel Antonín-9-55683243
8.Zelenický VítJirousek Miroslav-9-8-5  0344
9.Čellár JaroslavPustka Filip612-512 3154
10.Krucina VojtěchStempěn Svatoslav-99-7723264
11.Schmiedl HostimilTofel Antonín-94-91183274
12.Čellár JaroslavJirousek Miroslav-8868 3184
13.Krucina VojtěchPustka Filip675  3094
14.Rusnák TomášStempěn Svatoslav-10-9-9  0395
15.Čellár JaroslavTofel Antonín-7-10-6  0396
16.Krucina VojtěchJirousek Miroslav-68812 31106
17.Rusnák TomášPustka Filip12-963 31116
18.Schmiedl HostimilStempěn SvatoslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krucina Vojtěch31Tofel Antonín22
Rusnák Tomáš31Jirousek Miroslav13
Zelenický Vít02Pustka Filip13
Čellár Jaroslav22Stempěn Svatoslav21
Schmiedl Hostimil10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KrmelínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojní, PZŠ (za rest. U Zajíce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:746:28730:638SSK Komorní Lhotka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Chylek Rostislav
 
 
Palmi Ivo
Stach Jiří
 
 
-9-98693210
2.Pagáč Zbyněk
Čečotka Dušan
 
 
Adámek Ladislav
Širan Jozef
 
 
5-87-1043220
3.Pagáč ZbyněkStach Jiří-7911-5-62321
4.Čech JiříPalmi Ivo667  3031
5.Chylek RostislavŠiran Jozef96-7-8-72332
6.Čečotka DušanAdámek Ladislav649  3042
7.Čech JiříStach Jiří-66-84-72343
8.Chylek RostislavPalmi Ivo853  3053
9.Čečotka DušanŠiran Jozef767  3063
10.Pagáč ZbyněkAdámek Ladislav99-9-363273
11.Chylek RostislavStach Jiří484  3083
12.Čečotka DušanPalmi Ivo9-6-7-8 1384
13.Pagáč ZbyněkŠiran Jozef9-11-88-112385
14.Čech JiříAdámek Ladislav435  3095
15.Čečotka DušanStach Jiří9-88-9-92396
16.Pagáč ZbyněkPalmi Ivo-9-8910-92397
17.Čech JiříŠiran Jozef9-999 31107
18.Chylek RostislavAdámek Ladislav899  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pagáč Zbyněk13Stach Jiří31
Čech Jiří31Palmi Ivo22
Chylek Rostislav31Širan Jozef22
Čečotka Dušan22Adámek Ladislav04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy