Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brušperk EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dobrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:45586:686Sokol Dobrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Martin
Janečka Jiří
 
 
Moskva Václav
Tóth Jozef
 
 
-89-7-9 1301
2.Jančák Richard
Homola Ondřej
 
 
Cviček Roman
Skarka Miroslav
 
 
9-7-6-5 1302
3.Janečka JiříTóth Jozef-6-7-10  0303
4.Homola OndřejSkarka Miroslav-6-9-6  0304
5.Jančák RichardCviček Roman-56-8643214
6.Janečka MartinMoskva Václav9-10-98-72315
7.Homola OndřejTóth Jozef-3-48-7 1316
8.Jančák RichardSkarka Miroslav-510-1210-62317
9.Janečka MartinCviček Roman785  3027
10.Janečka JiříMoskva Václav-7-8-5  0328
11.Jančák RichardTóth Jozef-1-56-7 1329
12.Janečka MartinSkarka Miroslav597  3039
13.Janečka JiříCviček Roman7-897 3149
14.Homola OndřejMoskva Václav-99-7-8 13410
15.Janečka MartinTóth Jozef-98-4-6 13411
16.Janečka JiříSkarka Miroslav7-9-8-6 13412
17.Homola OndřejCviček Roman-7-8-9  03413
18.Jančák RichardMoskva Václav-78-55-423414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janečka Jiří13Tóth Jozef40
Homola Ondřej04Skarka Miroslav31
Jančák Richard13Cviček Roman13
Janečka Martin22Moskva Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant BVrchní
rozhodčí:
Štalzer Bedřich
HOSTUJÍCÍ:TŽ Třinec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:29718:664SK Frýdlant B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stramová Eliška
Šlachta Antonín Prokop
 
 
Weber Milan
Drong Jan
 
 
95-67 3110
2.Štefek Dominik
Bakota Adam
 
 
Drong Pavel
Mitrega Roman
 
 
-128-58-42311
3.Stramová EliškaMitrega Roman-47-914-72312
4.Šlachta Antonín ProkopDrong Jan-912-9-7 1313
5.Štefek DominikDrong Pavel-4866 3123
6.Bakota AdamWeber Milan27-1212 3133
7.Šlachta Antonín ProkopMitrega Roman-10-6-5  0334
8.Štefek DominikDrong Jan8618  3044
9.Bakota AdamDrong Pavel-104-7873254
10.Stramová EliškaWeber Milan102-8-4-52355
11.Štefek DominikMitrega Roman10-12-5-3 1356
12.Bakota AdamDrong Jan1-566 3166
13.Stramová EliškaDrong Pavel-911117 3176
14.Ondračka AdamWeber Milan968  3086
15.Bakota AdamMitrega Roman8610  3096
16.Stramová EliškaDrong Jan59-78 31106
17.Ondračka AdamDrong Pavel5-787 31116
18.Štefek DominikWeber Milan7-8-87532126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stramová Eliška22Mitrega Roman31
Šlachta Antonín Prokop02Drong Jan13
Štefek Dominik31Drong Pavel04
Bakota Adam40Weber Milan13
Ondračka Adam20   
*Domácí střídají hráče Ondračku Adama za hráče Šlachtu Prokopa * Pro poruchu Wi-Fi zápis přepsán na tiskopis.



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bystřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala MajaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:932:35610:618TTC Bystřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubaczka Vladislav
Bulawa Jaroslav
 
 
Šedivý Milan
Szopa Richard
 
 
5-948 3110
2.Bystrzycki Petr
Bulawa Lubomír
 
 
Bruk Tomáš
Kolodziej Česlav
 
 
-8-698-102311
3.Bulawa LubomírSzopa Richard-12-154153221
4.Bulawa JaroslavBruk Tomáš8-9-11-9 1322
5.Bystrzycki PetrKolodziej Česlav7-567 3132
6.Kubaczka VladislavŠedivý Milan-5-8-6-8 04  
7.Bulawa JaroslavSzopa Richard6-886 3142
8.Bystrzycki PetrBruk Tomáš7-667 3152
9.Kubaczka VladislavKolodziej Česlav-6-4-6  0353
10.Bulawa LubomírŠedivý Milan-3-86-3 1354
11.Bystrzycki PetrSzopa Richard897  3064
12.Kubaczka VladislavBruk Tomáš-8-9-8  0365
13.Bulawa LubomírKolodziej Česlav8-6-5-6 1366
14.Bulawa JaroslavŠedivý Milan1087  3076
15.Kubaczka VladislavSzopa Richard6-8-86-42377
16.Bulawa LubomírBruk Tomáš-9-815483287
17.Bulawa JaroslavKolodziej Česlav-3-37-6 1388
18.Bystrzycki PetrŠedivý Milan-4-9-9  0389

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bulawa Lubomír22Szopa Richard13
Bulawa Jaroslav22Bruk Tomáš22
Bystrzycki Petr31Kolodziej Česlav31
Kubaczka Vladislav03Šedivý Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdlant DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kozlovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28693:603TTC Frýdlant D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkáč Richard
Herec Lukáš
 
 
Nevlud Radek
Blabla Šimon
 
 
-97-4-10 1301
2.Papřok Martin
Herec Lumír
 
 
Navrátil Daniel
Tofel Martin
 
 
108-8-983211
3.Herec LumírNevlud Radek9-9-87-72312
4.Papřok MartinNavrátil Daniel410-42 3122
5.Herec LukášBlabla Šimon6-764 3132
6.Tkáč RichardTofel Martin-5396 3142
7.Papřok MartinNevlud Radek6-726 3152
8.Herec LukášNavrátil Daniel-6-428-92353
9.Tkáč RichardBlabla Šimon465  3063
10.Herec LumírTofel Martin-111258 3173
11.Herec LukášNevlud Radek885  3083
12.Tkáč RichardNavrátil Daniel-61042 3193
13.Herec LumírBlabla Šimon7910  30103
14.Papřok MartinTofel Martin-8-7-9  03104
15.Tkáč RichardNevlud Radek9-811-10632114
16.Herec LumírNavrátil Daniel-7-8-7  03115
17.Papřok MartinBlabla Šimon7-8-89-723116
18.Herec LukášTofel Martin7106  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herec Lumír22Nevlud Radek13
Papřok Martin22Navrátil Daniel22
Herec Lukáš31Blabla Šimon13
Tkáč Richard40Tofel Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Janovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Beskyd LíštnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Beskyd LištnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31595:603TJ Janovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lichna Ivo
Borovský Ivan
 
 
Szczuka Milan
Holeksa Václav
 
 
-99-10963210
2.Jedlička Roman
Bláha Jaroslav
 
 
Lasota Sebastian
Poncza Aleš
 
 
-4-9-7  0311
3.Borovský IvanPoncza Aleš7-913-9-62312
4.Lichna IvoSzczuka Milan412-64 3122
5.Jedlička RomanLasota Sebastian797  3032
6.Bláha JaroslavHoleksa Václav-7-6-5  0333
7.Lichna IvoPoncza Aleš8-4-7-6 1334
8.Jedlička RomanSzczuka Milan-10647 3144
9.Bláha JaroslavLasota Sebastian-3-2-4  0345
10.Borovský IvanHoleksa Václav596  3055
11.Jedlička RomanPoncza Aleš-6-6611-82356
12.Bláha JaroslavSzczuka Milan-7-12-5  0357
13.Borovský IvanLasota Sebastian812-5-693267
14.Lichna IvoHoleksa Václav7610  3077
15.Bláha JaroslavPoncza Aleš-2-7-2  0378
16.Borovský IvanSzczuka Milan953  3088
17.Lichna IvoLasota Sebastian6710  3098
18.Jedlička RomanHoleksa Václav51-610 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovský Ivan31Poncza Aleš40
Lichna Ivo31Szczuka Milan13
Jedlička Roman31Lasota Sebastian13
Bláha Jaroslav04Holeksa Václav13
Počet diváků: 56365



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Metylovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MetloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31711:660Sokol Metylovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraut Lumír
Vrba Jaroslav
 
 
Přeček Libor
Pawlik Dalibor
 
 
6910  3010
2.Foltýnek Jiří
Foldyna Vlastislav
 
 
Georgiadis Petros
Szwarc Pavel
 
 
-889-7123220
3.Kraut LumírPawlik Dalibor7-116-883230
4.Vrba JaroslavGeorgiadis Petros6-578 3140
5.Foltýnek JiříSzwarc Pavel9-8-10-7 1341
6.Foldyna VlastislavPřeček Libor8-6-97-82342
7.Vrba JaroslavPawlik Dalibor37-67 3152
8.Foltýnek JiříGeorgiadis Petros-97-8-9 1353
9.Foldyna VlastislavSzwarc Pavel11-8-3663263
10.Kraut LumírPřeček Libor5-9-7593273
11.Foltýnek JiříPawlik Dalibor-6-89-7 1374
12.Foldyna VlastislavGeorgiadis Petros-97-11873284
13.Kraut LumírSzwarc Pavel595  3094
14.Vrba JaroslavPřeček Libor7910  30104
15.Foldyna VlastislavPawlik Dalibor-106-5-9 13105
16.Kraut LumírGeorgiadis Petros-9-9-5  03106
17.Vrba JaroslavSzwarc Pavel89-86 31116
18.Foltýnek JiříPřeček Libor859  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kraut Lumír31Pawlik Dalibor22
Vrba Jaroslav40Georgiadis Petros22
Foltýnek Jiří13Szwarc Pavel13
Foldyna Vlastislav22Přeček Libor13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy