Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dobrá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20608:532Sokol Dobrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skarka Miroslav
Cviček Roman
 
 
Georgiadis Petros
Peterek David
 
 
-9673 3110
2.Tóth Jozef
Moskva Václav
 
 
Přeček Libor
Pawlik Dalibor
 
 
878  3020
3.Skarka MiroslavPawlik Dalibor-11569 3130
4.Tóth JozefPřeček Libor495  3040
5.Moskva VáclavGeorgiadis Petros-914-3-5 1341
6.Cviček RomanPeterek David10-1323 3151
7.Tóth JozefPawlik Dalibor-51095 3161
8.Moskva VáclavPřeček Libor8-5-6-6 1362
9.Cviček RomanGeorgiadis Petros-3-4-5  0363
10.Skarka MiroslavPeterek David1079  3073
11.Moskva VáclavPawlik Dalibor69-84 3183
12.Cviček RomanPřeček Libor4817  3093
13.Skarka MiroslavGeorgiadis Petros-2-6-11  0394
14.Tóth JozefPeterek David963  30104
15.Cviček RomanPawlik Dalibor-8-9-11  03105
16.Skarka MiroslavPřeček Libor869  30115
17.Tóth JozefGeorgiadis Petros81010  30125
18.Moskva VáclavPeterek David786  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skarka Miroslav31Pawlik Dalibor13
Tóth Jozef40Přeček Libor13
Moskva Václav22Georgiadis Petros31
Cviček Roman22Peterek David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kozlovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Janovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:24722:605ST Kozlovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Daniel
Navrátil Daniel
 
 
Borovský Ivan
Bláha Jaroslav
 
 
7109  3010
2.Tofel Martin
Nevlud Radek
 
 
Jedlička Roman
Charbulák Robert
 
 
896  3020
3.Nevlud RadekCharbulák Robert-11-647-92321
4.Navrátil DanielBorovský Ivan910-9-863231
5.Tobola DanielJedlička Roman1298  3041
6.Tofel MartinBláha Jaroslav785  3051
7.Navrátil DanielCharbulák Robert6-986 3161
8.Tobola DanielBorovský Ivan98-9-8-102362
9.Tofel MartinJedlička Roman2-1-59-82363
10.Nevlud RadekBláha Jaroslav546  3073
11.Tobola DanielCharbulák Robert8-8-7773283
12.Tofel MartinBorovský Ivan-8-9-8  0384
13.Nevlud RadekJedlička Roman8-8-9963294
14.Navrátil DanielBláha Jaroslav335  30104
15.Tofel MartinCharbulák Robert-6687 31114
16.Nevlud RadekBorovský Ivan8-7-99632124
17.Navrátil DanielJedlička Roman-899-9432134
18.Tobola DanielBláha Jaroslav973  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nevlud Radek31Charbulák Robert13
Navrátil Daniel40Borovský Ivan22
Tobola Daniel31Jedlička Roman13
Tofel Martin22Bláha Jaroslav04
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bystřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdlant DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična zš BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21689:515TTC Bystřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolodziej Česlav
Bruk Tomáš
 
 
Tkáč Richard
Herec Lumír
 
 
15-1182 3110
2.Szopa Richard
Šedivý Milan
 
 
Vantuch Ivo
Stávek Jan
 
 
572  3020
3.Szopa RichardHerec Lumír-8-93-11 1321
4.Bruk TomášVantuch Ivo10-866 3131
5.Kolodziej ČeslavStávek Jan434  3041
6.Šedivý MilanTkáč Richard896  3051
7.Bruk TomášHerec Lumír8-886 3161
8.Kolodziej ČeslavVantuch Ivo13-57-743271
9.Šedivý MilanStávek Jan8-976 3181
10.Szopa RichardTkáč Richard12-979 3191
11.Kolodziej ČeslavHerec Lumír518  30101
12.Šedivý MilanVantuch Ivo-85-86532111
13.Szopa RichardStávek Jan4-6612 31121
14.Bruk TomášTkáč Richard466  30131
15.Šedivý MilanHerec LumírWOWOWO  03132
16.Szopa RichardVantuch Ivo84-9-10-923133
17.Bruk TomášStávek Jan86-4-5632143
18.Kolodziej ČeslavTkáč Richard982  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szopa Richard22Herec Lumír12
Bruk Tomáš40Vantuch Ivo13
Kolodziej Česlav40Stávek Jan04
Šedivý Milan30Tkáč Richard04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TŽ Třinec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\"U splavu\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:30744:671TŽ Třinec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drong Jan
Lachowicz Jiří
 
 
Kubaczka Vladislav
Wawrosz Miloš
 
 
4710  3010
2.Drong Pavel
Marosz Marian
 
 
Bystrzycki Petr
Bulawa Lubomír
 
 
8-87-633220
3.Drong JanKubaczka Vladislav5-56-6-42321
4.Lachowicz JiříWawrosz Miloš5-6128 3131
5.Drong PavelBystrzycki Petr-95-8-5 1332
6.Marosz MarianBulawa Lubomír-99-6-10 1333
7.Lachowicz JiříKubaczka Vladislav8-97-683243
8.Drong PavelWawrosz Miloš555  3053
9.Marosz MarianBystrzycki Petr-67-129-102354
10.Drong JanBulawa Lubomír-644-6-92355
11.Drong PavelKubaczka Vladislav-4956 3165
12.Marosz MarianWawrosz Miloš925  3075
13.Drong JanBystrzycki Petr-6102-673285
14.Lachowicz JiříBulawa Lubomír-759-853295
15.Marosz MarianKubaczka Vladislav87-6-4832105
16.Drong JanWawrosz Miloš798  30115
17.Lachowicz JiříBystrzycki Petr8-7912 31125
18.Drong PavelBulawa Lubomír9-810-121332135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drong Jan22Kubaczka Vladislav13
Lachowicz Jiří40Wawrosz Miloš04
Drong Pavel31Bystrzycki Petr22
Marosz Marian22Bulawa Lubomír22
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brušperk EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51411:646SK Frýdlant B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neuwirth Ondřej
Jančák Richard
 
 
Bakota Adam
Ondračka Adam
 
 
-2-4-6  0301
2.Homola Ondřej
Ševěček Jan
 
 
Šlachta Antonín Prokop
Štefek Dominik
 
 
-69-4-9 1302
3.Jančák RichardBakota Adam-3-5-8  0303
4.Homola OndřejOndračka Adam-5-5-3  0304
5.Ševěček JanŠtefek Dominik-4-5-6  0305
6.Neuwirth OndřejŠlachta Antonín Prokop-2-5-3  0306
7.Homola OndřejStramová Eliška-4-5-9  0307
8.Ševěček JanOndračka Adam-4-6-9  0308
9.Neuwirth OndřejŠtefek Dominik-2-895103218
10.Jančák RichardŠlachta Antonín Prokop-76-61-42319
11.Ševěček JanStramová Eliška89-5-12-623110
12.Neuwirth OndřejOndračka Adam-2-7-5  03111
13.Jančák RichardŠtefek Dominik-9-69-8 13112
14.Homola OndřejŠlachta Antonín Prokop-5-4-2  03113
15.Neuwirth OndřejStramová Eliška-6-4-3  03114
16.Jančák RichardOndračka Adam-8-3-5  03115
17.Homola OndřejŠtefek Dominik-9-9-5  03116
18.Ševěček JanŠlachta Antonín Prokop-6385 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jančák Richard04Bakota Adam10
Homola Ondřej04Ondračka Adam40
Ševěček Jan13Štefek Dominik31
Neuwirth Ondřej13Šlachta Antonín Prokop31
   Stramová Eliška30
Počet diváků: 8
Po vzájemné dohodě se utkání odehrálo na 3 stolech.

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy