Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdlant EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Metylovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25664:557TTC Frýdlant E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Jan
Šimeček Draženko
 
 
Liberda Jiří
Durďák Vladimír
 
 
-145-98-82301
2.Šimeček Petr
Kahánek Petr
 
 
Ledvoň Marián
Karteczka Martin
 
 
3135  3011
3.Stávek JanLiberda Jiří-1010-8993221
4.Šimeček PetrDurďák Vladimír-6-4-4  0322
5.Šimeček DraženkoLedvoň Marián323  3032
6.Kahánek PetrKarteczka Martin759  3042
7.Šimeček PetrLiberda Jiří-79-9-9 1343
8.Šimeček DraženkoDurďák Vladimír7-843 3153
9.Kahánek PetrLedvoň Marián493  3063
10.Stávek JanKarteczka Martin576  3073
11.Šimeček DraženkoLiberda Jiří995  3083
12.Kahánek PetrDurďák Vladimír-6-89-10 1384
13.Stávek JanLedvoň Marián686  3094
14.Šimeček PetrKarteczka Martin5-117-41032104
15.Kahánek PetrLiberda Jiří-8-9-8  03105
16.Stávek JanDurďák Vladimír79-7-9432115
17.Šimeček PetrLedvoň Marián8-12-9-10 13116
18.Šimeček DraženkoKarteczka Martin559  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stávek Jan40Liberda Jiří22
Šimeček Petr13Durďák Vladimír22
Šimeček Draženko40Ledvoň Marián13
Kahánek Petr22Karteczka Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC Smilovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SC SmiloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38647:684TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Petr
Eschner Martin
 
 
Kaňák Alois
Karásek Karel
 
 
-6845 3110
2.Matoušek Pavel
Matušek Petr
 
 
Střelec Adam
Pavelec Miloš
 
 
45-9-953220
3.Kaluža PetrKaňák Alois-10-57-5 1321
4.Eschner MartinKarásek Karel-9-9-8  0322
5.Matoušek PavelStřelec Adam9715  3032
6.Matušek PetrPavelec Miloš9611  3042
7.Eschner MartinKaňák Alois-7-7-5  0343
8.Matoušek PavelKarásek Karel768  3053
9.Matušek PetrStřelec Adam4-10-59-112354
10.Kaluža PetrPavelec Miloš9-877 3164
11.Matoušek PavelKaňák Alois-5-6-8  0365
12.Matušek PetrKarásek Karel-511-910-102366
13.Kaluža PetrStřelec Adam-6-86-3 1367
14.Eschner MartinPavelec Miloš1-10-0693277
15.Matušek PetrKaňák Alois-71010-8-72378
16.Kaluža PetrKarásek Karel9-7-714143288
17.Eschner MartinStřelec Adam-8-3-5  0389
18.Matoušek PavelPavelec Miloš-5-68-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaluža Petr22Kaňák Alois40
Eschner Martin13Karásek Karel22
Matoušek Pavel22Střelec Adam31
Matušek Petr13Pavelec Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kozlovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Písek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15661:416ST Kozlovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tofel Martin
Krpec Filip
 
 
Slowik Miroslav
Pyszko Jan
 
 
-7853 3110
2.Blabla Ladislav st.
Tabach Jan
 
 
Krop Tomáš
 
 
WO    3020
3.Krpec FilipPyszko Jan459  3030
4.Blabla Ladislav st.Slowik Miroslav-4-8-5  0331
5.Tofel MartinKrop Tomáš883  3041
6.Blabla ŠimonWO    3051
7.Blabla Ladislav st.Pyszko Jan-7-89-7 1352
8.Tofel MartinSlowik Miroslav5810  3062
9.Blabla ŠimonKrop Tomáš98-9-783272
10.Krpec FilipWO    3082
11.Tofel MartinPyszko Jan3-7710 3192
12.Blabla ŠimonSlowik Miroslav-89912 31102
13.Krpec FilipKrop Tomáš-10534 31112
14.Blabla Ladislav st.WO    30122
15.Blabla ŠimonPyszko Jan1089  30132
16.Krpec FilipSlowik Miroslav-1010-99832142
17.Tabach JanKrop Tomáš9-968 31152
18.Tofel MartinWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krpec Filip30Pyszko Jan13
Blabla Ladislav st.02Slowik Miroslav13
Tofel Martin30Krop Tomáš04
Blabla Šimon30   
Tabach Jan10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bystřice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brušperk FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36712:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buda Boleslav
Chrapek Jan
 
 
Neuwirth Ondřej
Viňanský Pavel
 
 
-88-8733210
2.Lisztwan Leszek
Szymík Daniel
 
 
Jančák Richard
Červenka Jan
 
 
-9-77663220
3.Chrapek JanJančák Richard-8-8-4  0321
4.Szymík DanielViňanský Pavel9-10-6-6 1322
5.Lisztwan LeszekNeuwirth Ondřej-8109-9-102323
6.Buda BoleslavČervenka Jan-6583 3133
7.Szymík DanielJančák Richard-7-84-8 1334
8.Lisztwan LeszekViňanský Pavel-62-93-102335
9.Buda BoleslavNeuwirth Ondřej-810-89-102336
10.Chrapek JanČervenka Jan63-92 3146
11.Lisztwan LeszekJančák Richard5-8-5-7 1347
12.Buda BoleslavViňanský Pavel74-5-993257
13.Chrapek JanNeuwirth Ondřej558  3067
14.Szymík DanielČervenka Jan85-123 3177
15.Buda BoleslavJančák Richard-15-10108-52378
16.Chrapek JanViňanský Pavel1165  3088
17.Szymík DanielNeuwirth Ondřej-9-6-8  0389
18.Lisztwan LeszekČervenka Jan885  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chrapek Jan31Jančák Richard40
Szymík Daniel13Viňanský Pavel22
Lisztwan Leszek13Neuwirth Ondřej31
Buda Boleslav22Červenka Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Pstruží CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ropice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 PstružíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22638:553SKST Pstruží C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petr Jaromír
Kajpuš Ctirad
 
 
Dulava Rudolf
Foltýn Jan
 
 
986  3010
2.Běčák Vít
Pavlů Libor
 
 
Skupin Jiří
Laušman Jiří
 
 
8-879 3120
3.Petr JaromírDulava Rudolf867  3030
4.Kajpuš CtiradFoltýn Jan7-879 3140
5.Běčák VítSkupin Jiří-7-6-5  0341
6.Pavlů LiborLaušman Jiří-89-8-6 1342
7.Kajpuš CtiradDulava Rudolf9-878 3152
8.Běčák VítFoltýn Jan768  3062
9.Pavlů LiborSkupin Jiří9-7-6-8 1363
10.Petr JaromírLaušman Jiří676  3073
11.Běčák VítDulava Rudolf-9878 3183
12.Pavlů LiborFoltýn Jan-89-9-8 1384
13.Petr JaromírSkupin Jiří865  3094
14.Kajpuš CtiradLaušman Jiří-9-88-7 1395
15.Pavlů LiborDulava Rudolf86-78 31105
16.Petr JaromírFoltýn Jan654  30115
17.Kajpuš CtiradSkupin Jiří8-876 31125
18.Běčák VítLaušman Jiří7-786 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petr Jaromír40Dulava Rudolf04
Kajpuš Ctirad31Foltýn Jan13
Běčák Vít31Skupin Jiří22
Pavlů Libor13Laušman Jiří22
Počet diváků: 57973



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dobrá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol MyslíkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ DobráRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29611:593Sokol Dobrá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guziur Dalibor
Filip Martin
 
 
Kubečka Jiří
Vyvial Stanislav
 
 
876  3010
2.Bařina Pavel
Lach Daniel
 
 
Buzek Miroslav
Chýlek Aleš
 
 
6810  3020
3.Filip MartinBuzek Miroslav-11-9-8  0321
4.Bařina PavelKubečka Jiří8-9-8683231
5.Lach DanielVyvial Stanislav-8-6-8  0332
6.Guziur DaliborChýlek Aleš876  3042
7.Bařina PavelBuzek Miroslav-3-4-6  0343
8.Lach DanielKubečka Jiří-8-87-9 1344
9.Guziur DaliborVyvial Stanislav-89-78-72345
10.Filip MartinChýlek Aleš976  3055
11.Lach DanielBuzek Miroslav-79-8-8 1356
12.Guziur DaliborKubečka Jiří9-988 3166
13.Filip MartinVyvial Stanislav6-7-9-9 1367
14.Bařina PavelChýlek Aleš8710  3077
15.Guziur DaliborBuzek Miroslav9-988 3187
16.Filip MartinKubečka Jiří9-666 3197
17.Bařina PavelVyvial Stanislav-9-6-9  0398
18.Lach DanielChýlek Aleš8910  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filip Martin22Buzek Miroslav31
Bařina Pavel22Kubečka Jiří13
Lach Daniel13Vyvial Stanislav40
Guziur Dalibor31Chýlek Aleš04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy