Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Návsí - Milíkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Staré Město CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ NávsíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42528:645Sokol Staré Město C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvrtková Magdaléna
Kluz Milan
 
 
Motyčka Ivo
Sikora Roman
 
 
-5-3-9  0301
2.Čmiel Adam
Majetný Jan
 
 
Konvička Vojtěch
Čuraj Martin
 
 
-4-5-3  0302
3.Kluz MilanSikora Roman-10-107-7 1303
4.Čmiel AdamMotyčka Ivo-867-4-52304
5.Majetný JanKonvička Vojtěch-3-4-2  0305
6.Zvrtková MagdalénaČuraj Martin78-59 3115
7.Čmiel AdamSikora Roman-8-6-9  0316
8.Majetný JanMotyčka Ivo-7-8-9  0317
9.Zvrtková MagdalénaKonvička Vojtěch-8-17-8  0318
10.Kluz MilanČuraj Martin836  3028
11.Majetný JanSikora Roman-2-2-8  0329
12.Zvrtková MagdalénaMotyčka Ivo-2-8-12  03210
13.Kluz MilanKonvička Vojtěch-59-10-9 13211
14.Čmiel AdamČuraj Martin6813  30311
15.Zvrtková MagdalénaSikora Roman-7-109-5 13312
16.Kluz MilanMotyčka Ivo875  30412
17.Čmiel AdamKonvička Vojtěch-3-9106832512
18.Majetný JanČuraj Martin99-9-6-723513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kluz Milan22Sikora Roman40
Čmiel Adam22Motyčka Ivo31
Majetný Jan04Konvička Vojtěch31
Zvrtková Magdaléna13Čuraj Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Vendryně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Metylovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala Mája, Sportovní arál TJ VendryněRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:26 TTC Vendryně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedoba Richard
Štóc Martin
 
 
Šimek Petr
Vráblík Josef
 
 
     3110
2.Šurík Miroslav
Holeksa Jaromír
 
 
Karteczka Martin
Luňáček Zbyněk
 
 
     3020
3.Niedoba RichardKarteczka Martin     3130
4.Holeksa JaromírVráblík Josef     3140
5.Štóc MartinŠimek Petr     3150
6.Šurík MiroslavLuňáček Zbyněk     0351
7.Holeksa JaromírKarteczka Martin     3061
8.Štóc MartinVráblík Josef     3271
9.Šurík MiroslavŠimek Petr     0372
10.Niedoba RichardLuňáček Zbyněk     3082
11.Štóc MartinKarteczka Martin     3192
12.Šurík MiroslavVráblík Josef     0393
13.Niedoba RichardŠimek Petr     0394
14.Vita KarelLuňáček Zbyněk     31104
15.Šurík MiroslavKarteczka Martin     03105
16.Niedoba RichardVráblík Josef     30115
17.Vita KarelŠimek Petr     30125
18.Štóc MartinLuňáček Zbyněk     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Niedoba Richard31Karteczka Martin13
Holeksa Jaromír20Vráblík Josef13
Štóc Martin31Šimek Petr22
Šurík Miroslav04Luňáček Zbyněk22
Vita Karel20   
Po 2. kole TTC Vendryně D střídá Holeksa - Vita



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC Smilovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SC SmiloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36 TTC Frýdek-Místek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodura Roman
Zientek Zbyněk
 
 
Fabián Tobiáš
Běčák Matěj
 
 
     0301
2.Ježowicz Jan
Kubala David
 
 

 
 
WO    3011
3.Chodura RomanFabián Tobiáš     3221
4.Zientek ZbyněkBěčák Matěj     0322
5.Šulgan FilipTobola Kamil     0323
6.Ježowicz JanWO    3033
7.Zientek ZbyněkFabián Tobiáš     2334
8.Šulgan FilipBěčák Matěj     0335
9.Ježowicz JanTobola Kamil     0336
10.Chodura RomanWO    3046
11.Kubala DavidFabián Tobiáš     0347
12.Ježowicz JanBěčák Matěj     3257
13.Chodura RomanTobola Kamil     1358
14.Zientek ZbyněkWO    3068
15.Ježowicz JanFabián Tobiáš     2369
16.Chodura RomanBěčák Matěj     03610
17.Zientek ZbyněkTobola Kamil     32710
18.Kubala DavidWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chodura Roman12Fabián Tobiáš31
Zientek Zbyněk12Běčák Matěj31
Šulgan Filip02Tobola Kamil31
Ježowicz Jan12   
Kubala David01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bystřice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična základní školy BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulák Jan
Pail František
 
 
Štefek Dominik
Blahuta Petr
 
 
     0301
2.Blahoňovský Marek
Marosz Milan
 
 
Fuchsík Šimon
Bezecný TOMÁŠ
 
 
     3011
3.Blahoňovský MarekŠtefek Dominik     0312
4.Marosz MilanBlahuta Petr     1313
5.Šulák JanFuchsík Šimon     1314
6.Pail FrantišekBezecný TOMÁŠ     3224
7.Marosz MilanŠtefek Dominik     0325
8.Šulák JanBlahuta Petr     3135
9.Pail FrantišekFuchsík Šimon     3245
10.Blahoňovský MarekBezecný TOMÁŠ     3055
11.Šulák JanŠtefek Dominik     0356
12.Pail FrantišekBlahuta Petr     1357
13.Blahoňovský MarekFuchsík Šimon     3067
14.Marosz MilanBezecný TOMÁŠ     3277
15.Pail FrantišekŠtefek Dominik     0378
16.Blahoňovský MarekBlahuta Petr     3088
17.Marosz MilanFuchsík Šimon     1389
18.Šulák JanBezecný TOMÁŠ     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blahoňovský Marek31Štefek Dominik40
Marosz Milan13Blahuta Petr22
Šulák Jan22Fuchsík Šimon22
Pail František22Bezecný TOMÁŠ04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ropice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ RopiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34543:550Sokol Ropice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondračka Richard
Menšík Martin
 
 
Šancer Matouš
Stavarský Jakub
 
 
-84105 3110
2.Ondračková Zuzana
Fuchsíková Hana
 
 
Šancer Jindřich
Šancer Jindřich ml.
 
 
-4-5-12  0311
3.Ondračková ZuzanaStavarský Jakub-9-8-6  0312
4.Menšík MartinŠancer Jindřich ml.-86-118103222
5.Ondračka RichardŠancer Jindřich444  3032
6.Fuchsíková HanaŠancer Matouš-115-7-5 1333
7.Menšík MartinStavarský Jakub-510-8-7 1334
8.Ondračka RichardŠancer Jindřich ml.564  3044
9.Fuchsíková HanaŠancer Jindřich-9-5-6  0345
10.Ondračková ZuzanaŠancer Matouš8-678 3155
11.Ondračka RichardStavarský Jakub554  3065
12.Fuchsíková HanaŠancer Jindřich ml.-5-8-4  0366
13.Ondračková ZuzanaŠancer Jindřich-3-4-8  0367
14.Menšík MartinŠancer Matouš389  3077
15.Fuchsíková HanaStavarský Jakub-8-9-5  0378
16.Ondračková ZuzanaŠancer Jindřich ml.-79-65-92379
17.Menšík MartinŠancer Jindřich-6-4-6  03710
18.Ondračka RichardŠancer Matouš355  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondračková Zuzana13Stavarský Jakub31
Menšík Martin22Šancer Jindřich ml.22
Ondračka Richard40Šancer Jindřich31
Fuchsíková Hana04Šancer Matouš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dobrá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Beskyd Líštná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ DobráRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33648:632Sokol Dobrá D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubík Libor
Bubík Lukáš
 
 
Marosz Ivo
Marosz Vít
 
 
-85-612-92301
2.Kalenda Pavel
Skarka Jan
 
 
Ponczová Adéla
Ponczová Silvie
 
 
9-5112 3111
3.Bubík LiborPonczová Adéla7-8810 3121
4.Bubík LukášMarosz Ivo-7-5-6  0322
5.Kalenda PavelPonczová Silvie1267  3032
6.Skarka JanMarosz Vít-8-66-6 1333
7.Bubík LukášPonczová Adéla9-78-6-82334
8.Kalenda PavelMarosz Ivo-4-95-9 1335
9.Skarka JanPonczová Silvie668  3045
10.Bubík LiborMarosz Vít554  3055
11.Kalenda PavelPonczová Adéla7-1174 3165
12.Skarka JanMarosz Ivo5-88-783275
13.Bubík LiborPonczová Silvie8-8810 3185
14.Bubík LukášMarosz Vít-4-5-2  0386
15.Skarka JanPonczová Adéla8-58-683296
16.Bubík LiborMarosz Ivo-9-99-9 1397
17.Bubík LukášPonczová Silvie-3-8-9  0398
18.Kalenda PavelMarosz Vít7-1046 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bubík Libor31Ponczová Adéla13
Bubík Lukáš04Marosz Ivo31
Kalenda Pavel31Ponczová Silvie13
Skarka Jan31Marosz Vít22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdlant FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:35577:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopečný Adam
Kopečný Ondřej
 
 
Kociánová Natálie
Geldner Gabriel
 
 
-12-72-6 1301
2.Fárek Vojtěch
Búlik Viktoria
 
 
Kahánek Petr
Šimeček Samuel
 
 
16-910-8133211
3.Kopečný AdamKahánek Petr-3-5-3  0312
4.Kopečný OndřejŠimeček Samuel-910-9-8 1313
5.Fárek VojtěchKociánová Natálie-7711-1053223
6.Búlik ViktoriaGeldner Gabriel10-9910 3133
7.Kopečný OndřejKahánek Petr-3-2-2  0334
8.Fárek VojtěchŠimeček Samuel-11-13-10  0335
9.Búlik ViktoriaKociánová Natálie-7-6-8  0336
10.Kopečný AdamGeldner Gabriel858  3046
11.Fárek VojtěchKahánek Petr-4-3-5  0347
12.Búlik ViktoriaŠimeček Samuel11-1098 3157
13.Kopečný AdamKociánová Natálie-91674 3167
14.Kopečný OndřejGeldner Gabriel956  3077
15.Búlik ViktoriaKahánek Petr-3-2-2  0378
16.Kopečný AdamŠimeček Samuel665  3088
17.Kopečný OndřejKociánová Natálie-9-8-3  0389
18.Fárek VojtěchGeldner Gabriel78-74 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopečný Adam31Kahánek Petr40
Kopečný Ondřej13Šimeček Samuel22
Fárek Vojtěch22Kociánová Natálie22
Búlik Viktoria22Geldner Gabriel04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy