Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Staré Město CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Vendryně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Staré Město FM; Jamnická 271Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8665:388Sokol Staré Město C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Lubomír
Sikora Roman
 
 
Káňa Jiří
Stiksa Zdeněk
 
 
244  3010
2.Motyčka Ivo
Čuraj Martin
 
 
Byrtus Martin
Štóc Martin
 
 
-39-12783220
3.Čuraj MartinKáňa Jiří858  3030
4.Sikora RomanStiksa Zdeněk835  3040
5.Motyčka IvoByrtus Martin-8-108673250
6.Richter LubomírŠtóc Martin8-3513 3160
7.Sikora RomanKáňa Jiří444  3070
8.Motyčka IvoStiksa Zdeněk667  3080
9.Richter LubomírByrtus Martin075  3090
10.Čuraj MartinŠtóc Martin556  30100
11.Motyčka IvoKáňa Jiří736  30110
12.Richter LubomírStiksa Zdeněk684  30120
13.Čuraj MartinByrtus Martin9-98-81132130
14.Sikora RomanŠtóc Martin357  30140
15.Richter LubomírKáňa Jiří330  30150
16.Čuraj MartinStiksa Zdeněk-100211 31160
17.Sikora RomanByrtus Martin432  30170
18.Motyčka IvoŠtóc Martin436  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuraj Martin40Káňa Jiří04
Sikora Roman40Stiksa Zdeněk04
Motyčka Ivo40Byrtus Martin04
Richter Lubomír40Štóc Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC Smilovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Návsí - Milíkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ NávsíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23627:507SC Smilovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zientek Zbyněk
Šulgan Filip
 
 
Zvrtková Magdaléna
Čmiel Adam
 
 
-47-8993210
2.Chodura Roman
Korta Pavel
 
 
Majetný Jan
Sikora Petr
 
 
379  3020
3.Zientek ZbyněkČmiel Adam-67-9-7 1321
4.Šulgan FilipSikora Petr115-58 3131
5.Chodura RomanMajetný Tomáš626  3041
6.Korta PavelZvrtková Magdaléna-9-967-92342
7.Šulgan FilipČmiel Adam-7-9-7  0343
8.Chodura RomanSikora Petr957  3053
9.Korta PavelMajetný Tomáš562  3063
10.Zientek ZbyněkZvrtková Magdaléna865  3073
11.Chodura RomanČmiel Adam-4-8-9  0374
12.Korta PavelSikora Petr-6-12-9  0375
13.Zientek ZbyněkMajetný Tomáš446  3085
14.Šulgan FilipZvrtková Magdaléna-111065 3195
15.Korta PavelČmiel Adam7-9-8-7 1396
16.Zientek ZbyněkSikora Petr434  30106
17.Šulgan FilipMajetný Tomáš1-985 31116
18.Chodura RomanZvrtková Magdaléna8127  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zientek Zbyněk31Čmiel Adam40
Šulgan Filip31Sikora Petr13
Chodura Roman31Majetný Tomáš04
Korta Pavel13Zvrtková Magdaléna13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bystřice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Metylovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična základní školy BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:20715:549TTC Bystřice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marosz Daniel
Marosz Milan
 
 
Vráblík Josef
Kvarda Ľuboš
 
 
-13812 3110
2.Blahoňovský Marek
Pail František
 
 
Schmidt René
Luňáček Zbyněk
 
 
685  3020
3.Blahoňovský MarekVráblík Josef-896-903230
4.Marosz DanielKvarda Ľuboš59-9-963240
5.Marosz MilanSchmidt René857  3050
6.Pail FrantišekLuňáček Zbyněk9-8-9-4 1351
7.Marosz DanielVráblík Josef636  3061
8.Marosz MilanKvarda Ľuboš5-9-95-62362
9.Pail FrantišekSchmidt René588  3072
10.Blahoňovský MarekLuňáček Zbyněk5-868 3182
11.Marosz MilanVráblík Josef32-711 3192
12.Pail FrantišekKvarda Ľuboš475  30102
13.Blahoňovský MarekSchmidt René57-36 31112
14.Marosz DanielLuňáček Zbyněk-6-12511332122
15.Pail FrantišekVráblík Josef-98-77-823123
16.Blahoňovský MarekKvarda Ľuboš775  30133
17.Marosz DanielSchmidt René12105  30143
18.Marosz MilanLuňáček Zbyněk-95137 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blahoňovský Marek40Vráblík Josef13
Marosz Daniel40Kvarda Ľuboš13
Marosz Milan31Schmidt René04
Pail František22Luňáček Zbyněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54317:638TTC Frýdek-Místek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somr Daniel
Menšík Martin
 
 
Fabián Tobiáš
Běčák Matěj
 
 
-1-2-6  0301
2.Ondračková Zuzana
Fuchsíková Hana
 
 
Novák Petr
Tobola Kamil
 
 
-2-2-8  0302
3.Somr DanielFabián Tobiáš-4-4-3  0303
4.Menšík MartinBěčák Matěj-4-2-6  0304
5.Ondračková ZuzanaSvobodová Anna9-7-4-4 1305
6.Fuchsíková HanaTobola Kamil-4-2-5  0306
7.Menšík MartinFabián Tobiáš-3-4-4  0307
8.Ondračková ZuzanaBěčák Matěj-5-6-6  0308
9.Fuchsíková HanaSvobodová Anna-2-9-1  0309
10.Somr DanielTobola Kamil-6-89-6 13010
11.Ondračková ZuzanaFabián Tobiáš-4-10-8  03011
12.Fuchsíková HanaBěčák Matěj-2-5-2  03012
13.Somr DanielSvobodová Anna-2-9-6  03013
14.Menšík MartinNovák Petr-8-410-1 13014
15.Fuchsíková HanaFabián Tobiáš-811-4-6 13015
16.Somr DanielBěčák Matěj-11-4-4  03016
17.Menšík MartinSvobodová Anna-8-4-4  03017
18.Ondračková ZuzanaNovák Petr-10-10-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Somr Daniel04Fabián Tobiáš40
Menšík Martin04Běčák Matěj40
Ondračková Zuzana04Svobodová Anna40
Fuchsíková Hana04Tobola Kamil20
   Novák Petr20
Po 2.kole Novák střídal Tobolu



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dobrá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ DobráRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37575:619SK Frýdlant C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubík Libor
Bubík Lukáš
 
 
Fuchsík Šimon
Bezecný TOMÁŠ
 
 
-187-893210
2.Bařina Pavel
Skarka Jan
 
 
Blahuta Petr
Štefek Dominik
 
 
10-8-14-10 1311
3.Bubík Lukᚊtefek Dominik-6-7-9  0312
4.Bubík LiborBlahuta Petr7-9-5-4 1313
5.Bařina PavelFuchsík Šimon-6458 3123
6.Skarka JanBezecný TOMÁŠ569  3033
7.Bubík LiborŠtefek Dominik-9-9-3  0334
8.Bařina PavelBlahuta Petr-66126 3144
9.Skarka JanFuchsík Šimon674  3054
10.Bubík LukášBezecný TOMÁŠ-5-8-7  0355
11.Bařina PavelŠtefek Dominik-6-79-5 1356
12.Skarka JanBlahuta Petr-8-9-8  0357
13.Bubík LukášFuchsík Šimon-6-87-9 1358
14.Bubík LiborBezecný TOMÁŠ987  3068
15.Skarka JanŠtefek Dominik-9-7-5  0369
16.Bubík LukášBlahuta Petr-5-78-6 13610
17.Bubík LiborFuchsík Šimon8-8-99-623611
18.Bařina PavelBezecný TOMÁŠ5710  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bubík Lukáš04Štefek Dominik40
Bubík Libor13Blahuta Petr31
Bařina Pavel31Fuchsík Šimon22
Skarka Jan22Bezecný TOMÁŠ13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ropice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1121:40485:632Sokol Ropice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Ondřej
Kapolka Jan
 
 
Šancer Matouš
Stavarský Jakub
 
 
911-89 3110
2.Búlik Viktoria
Mokrošová Amanda
 
 
Šancer Jindřich
Šancer Jindřich ml.
 
 
-3-2-4  0311
3.Šimek OndřejŠancer Jindřich-6-5-4  0312
4.Kapolka JanStavarský Jakub-7-8-9  0313
5.Búlik ViktoriaŠancer Jindřich ml.-9-6-5  0314
6.Mokrošová AmandaŠancer Matouš-6-8-9  0315
7.Kapolka JanŠancer Jindřich-8-6-5  0316
8.Búlik ViktoriaStavarský Jakub-4-4-6  0317
9.Mokrošová AmandaŠancer Jindřich ml.-5-8-4  0318
10.Šimek OndřejŠancer Matouš897  3028
11.Búlik ViktoriaŠancer Jindřich-6-5-5  0329
12.Mokrošová AmandaStavarský Jakub-3-6-4  03210
13.Šimek OndřejŠancer Jindřich ml.657  30310
14.Kapolka JanŠancer Matouš9-8-89732410
15.Mokrošová AmandaŠancer Jindřich-4-3-5  03411
16.Šimek OndřejStavarský Jakub10-7912 31511
17.Kapolka JanŠancer Jindřich ml.11-7912 31611
18.Búlik ViktoriaŠancer Matouš10-911-81232711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Ondřej31Šancer Jindřich40
Kapolka Jan22Stavarský Jakub31
Búlik Viktoria13Šancer Jindřich ml.22
Mokrošová Amanda04Šancer Matouš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdlant FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Beskyd Líštná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33652:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahánek Petr
Šimeček Samuel
 
 
Marosz Ivo
Marosz Vít
 
 
-15-77-4 1301
2.Šimeček Petr
Šimeček Marija Jindřich
 
 
Maroszová Eva
Mendreková Natálie
 
 
-1198-8-82302
3.Kahánek PetrMarosz Ivo-885-993212
4.Šimeček Marija JindřichMarosz Vít8-8-69-102313
5.Šimeček PetrMaroszová Eva036  3023
6.Šimeček SamuelMendreková Natálie3-8-81293233
7.Šimeček Marija JindřichMarosz Ivo-3-6-8  0334
8.Šimeček PetrMarosz Vít-9-6-12  0335
9.Šimeček SamuelMaroszová Eva4-658 3145
10.Kahánek PetrMendreková Natálie758  3055
11.Šimeček PetrMarosz Ivo-4-8-5  0356
12.Šimeček SamuelMarosz Vít-6910-10-52357
13.Kahánek PetrMaroszová Eva516  3067
14.Šimeček Marija JindřichMendreková Natálie78-125 3177
15.Šimeček SamuelMarosz Ivo-4-2-6  0378
16.Kahánek PetrMarosz Vít-957-12-92379
17.Šimeček Marija JindřichMaroszová Eva378  3089
18.Šimeček PetrMendreková Natálie279  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kahánek Petr31Marosz Ivo31
Šimeček Marija Jindřich22Marosz Vít40
Šimeček Petr22Maroszová Eva04
Šimeček Samuel22Mendreková Natálie04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy