Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32645:620TJ Sokol Horní Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčík Jiří
Kursa Jiří
 
 
Bartoš Jiří
Štelar Petr
 
 
-6-1287103210
2.Jurčík Lukáš
Hejl Petr ml.
 
 
Jankovič Jan
Zbořil Petr
 
 
-8-75-6 1311
3.Adamčík JiříJankovič Jan1196  3021
4.Jurčík Lukᚊtelar Petr-9-78-7 1322
5.Kursa JiříJuchelka Miroslav-7-8-9  0323
6.Hejl Petr ml.Bartoš Jiří-6879 3133
7.Jurčík LukášJankovič Jan-8-8-8  0334
8.Kursa JiříŠtelar Petr7-869 3144
9.Hejl Petr ml.Juchelka Miroslav784  3054
10.Adamčík JiříBartoš Jiří569  3064
11.Kursa JiříJankovič Jan-7-8-7  0365
12.Hejl Petr ml.Štelar Petr4-579 3175
13.Adamčík JiříJuchelka Miroslav-1267-6-112376
14.Jurčík LukášBartoš Jiří-3-26-13 1377
15.Hejl Petr ml.Jankovič Jan6-8710 3187
16.Adamčík JiříŠtelar Petr6-128-1073297
17.Jurčík LukášJuchelka Miroslav-12-9-7  0398
18.Kursa JiříBartoš Jiří476  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamčík Jiří31Jankovič Jan22
Jurčík Lukáš04Štelar Petr13
Kursa Jiří22Juchelka Miroslav31
Hejl Petr ml.40Bartoš Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov CVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46549:684TJ Sokol Hrabůvka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štůsek Dušan
Válek Petr
 
 
Osvald Petr
Osvald David
 
 
5125  3010
2.Zajíc Filip
Kolpak Tomáš
 
 
Stempak Lukáš
Stempak Tomáš
 
 
-11-9-4  0311
3.Zajíc FilipOsvald David-4-7-8  0312
4.Válek PetrOsvald Petr-4-69-6 1313
5.Štůsek DušanStempak Lukáš-4109-683223
6.Kolpak TomášStempak Tomáš-717-124-92324
7.Válek PetrOsvald David56-52 3134
8.Štůsek DušanOsvald Petr-910-4-4 1335
9.Kolpak TomášStempak Lukáš-779-8-102336
10.Zajíc FilipStempak Tomáš69-133 3146
11.Štůsek DušanOsvald David-7-4-9  0347
12.Kolpak TomášOsvald Petr-4-9-3  0348
13.Zajíc FilipStempak Lukáš8-9-11-7 1349
14.Válek PetrStempak Tomáš8-12-5-10 13410
15.Kolpak TomášOsvald David-3-2-10  03411
16.Zajíc FilipOsvald Petr-7-59-5 13412
17.Válek PetrStempak Lukáš-4-4-6  03413
18.Štůsek DušanStempak Tomáš-2-5-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Filip13Osvald David31
Válek Petr13Osvald Petr40
Štůsek Dušan13Stempak Lukáš31
Kolpak Tomáš04Stempak Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ B. Š. Mariánské HoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28584:556Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabián Tomáš
Fabián Miloš
 
 
Teichmann Tomáš
Kočí David
 
 
675  3010
2.Fabián Miloš ml.
Fabián Tobiáš
 
 
Mikula David
Mikula Libor
 
 
-9-4-10  0311
3.Fabián MilošTeichmann Tomáš-1107-8-72312
4.Fabián Miloš ml.Kočí David461  3022
5.Fabián TobiášMikula David-6-8-3  0323
6.Fabián TomášMikula Libor626  3033
7.Fabián Miloš ml.Teichmann Tomáš9-89-9-72334
8.Fabián TobiášKočí David-5-3-5  0335
9.Fabián TomášMikula David898  3045
10.Fabián MilošMikula Libor-410128 3155
11.Fabián TobiášTeichmann Tomáš-4-6-7  0356
12.Fabián TomášKočí David768  3066
13.Fabián MilošMikula David456  3076
14.Fabián Miloš ml.Mikula Libor-10-72593286
15.Fabián TomášTeichmann Tomáš-8487 3196
16.Fabián MilošKočí David78-7-7-102397
17.Fabián Miloš ml.Mikula David899  30107
18.Fabián TobiášMikula Libor-5-7-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabián Miloš22Teichmann Tomáš31
Fabián Miloš ml.31Kočí David22
Fabián Tobiáš04Mikula David13
Fabián Tomáš40Mikula Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:45605:678TJ Sokol Radvanice-Bartovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlínek Zdeněk
Muroň David
 
 
Hrbáček Josef
Chobot Pavel
 
 
9-8-9-4 1301
2.Kubín Jaromír
Topinka Bohumír
 
 
Lodňan Josef
Kolenčiak Ivan
 
 
-5-7-5  0302
3.Muroň DavidChobot Pavel-5-9-5  0303
4.Topinka BohumírLodňan Josef-13-10-7  0304
5.Kubín JaromírKolenčiak Ivan-8-3-8  0305
6.Pavlínek ZdeněkHrbáček Josef-9896 3115
7.Topinka BohumírChobot Pavel-5-75883225
8.Kubín JaromírLodňan Josef-8-7-9  0326
9.Pavlínek ZdeněkKolenčiak Ivan-46-10773236
10.Muroň DavidHrbáček Josef119-64 3146
11.Kubín JaromírChobot Pavel8-8-5-10 1347
12.Pavlínek ZdeněkLodňan Josef-8-955-92348
13.Muroň DavidKolenčiak Ivan-8-75-7 1349
14.Topinka BohumírHrbáček Josef-44-8-7 13410
15.Pavlínek ZdeněkChobot Pavel5-9-78632510
16.Muroň DavidLodňan Josef-8-5-9  03511
17.Topinka BohumírKolenčiak Ivan9-795 31611
18.Kubín JaromírHrbáček Josef4-2-46-523612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Muroň David13Chobot Pavel22
Topinka Bohumír22Lodňan Josef40
Kubín Jaromír04Kolenčiak Ivan22
Pavlínek Zdeněk31Hrbáček Josef22
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PolankaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14686:596SK Vřesina LT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bzonek Martin
Zajac Radek
 
 
Venclík Lumír
Stibor David
 
 
-88-79-82301
2.Hájko Marian
Demek Jakub
 
 
Folvarčný Petr
Vylegala Tomáš
 
 
8-89-883211
3.Bzonek MartinVenclík Lumír989  3021
4.Zajac RadekStibor David898  3031
5.Demek JakubFolvarčný Petr-8989 3141
6.Hájko MarianVylegala Tomáš898  3051
7.Zajac RadekVenclík Lumír-89-89-82352
8.Demek JakubStibor David989  3062
9.Hájko MarianFolvarčný Petr898  3072
10.Bzonek MartinVylegala Tomáš979  3082
11.Demek JakubVenclík Lumír8-989 3192
12.Hájko MarianStibor David989  30102
13.Bzonek MartinFolvarčný Petr-8989 31112
14.Zajac RadekVylegala Tomáš8-989 31122
15.Hájko MarianVenclík Lumír898  30132
16.Bzonek MartinStibor David989  30142
17.Zajac RadekFolvarčný Petr8-9-89932152
18.Demek JakubVylegala Tomáš898  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bzonek Martin40Venclík Lumír13
Zajac Radek31Stibor David04
Demek Jakub40Folvarčný Petr04
Hájko Marian40Vylegala Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK VŠB-TU OstravaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVA BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská 1770/1, Ostrava PorubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2020 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35564:594nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Karel
Mayrhofer Jindřich
 
 
Korbel Karol
Cigánek Tomáš
 
 
9-9710 3110
2.Staffin Petr
Reška Vladislav ml.
 
 
Korbel Richard
Novák Miloš
 
 
-4-56-6 1311
3.Zeman KarelKorbel Richard-2-9-5  0312
4.Staffin PetrKorbel Karol-5-6-10  0313
5.Reška Vladislav ml.Cigánek Tomáš-77-3743223
6.Mayrhofer JindřichNovák Miloš573  3033
7.Staffin PetrKorbel Richard-8-4-5  0334
8.Reška Vladislav ml.Korbel Karol37-8-993244
9.Mayrhofer JindřichCigánek Tomáš-4-917-7 1345
10.Zeman KarelNovák Miloš1175  3055
11.Reška Vladislav ml.Korbel Richard-6-6-2  0356
12.Mayrhofer JindřichKorbel Karol-6-61-8 1357
13.Zeman KarelCigánek Tomáš256  3067
14.Staffin PetrNovák Miloš5115  3077
15.Mayrhofer JindřichKorbel Richard-4-5-4  0378
16.Zeman KarelKorbel Karol66-9-10123288
17.Staffin PetrCigánek Tomáš-6-7-6  0389
18.Reška Vladislav ml.Novák Miloš-8879 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zeman Karel31Korbel Richard40
Staffin Petr13Korbel Karol22
Reška Vladislav ml.31Cigánek Tomáš22
Mayrhofer Jindřich13Novák Miloš04
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSVČ Don BoscoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOV ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vítkovická 28, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:844:33754:710SSVČ Don Bosco

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ščuka Rostislav
Zapletal Jiří
 
 
Lysek Tomáš
Kus Ondřej
 
 
-381011 3110
2.Pecha Pavel
Bílý Michal
 
 
Oborný Dominik
Henžel Miroslav
 
 
5-7611 3120
3.Bílý MichalLysek Tomáš9-8-14663230
4.Pecha PavelKus Ondřej9-510-973240
5.Ščuka RostislavOborný Dominik5-49-9-62341
6.Zapletal JiříHenžel Miroslav9112  3051
7.Pecha PavelLysek Tomáš9-9-95-92352
8.Ščuka RostislavKus Ondřej-34-610-62353
9.Zapletal JiříOborný Dominik85-11-11-92354
10.Bílý MichalHenžel Miroslav7413  3064
11.Ščuka RostislavLysek Tomáš-611-74-82365
12.Zapletal JiříKus Ondřej3-9-7-8 1366
13.Bílý MichalOborný Dominik-7-98-3 1367
14.Pecha PavelHenžel Miroslav757  3077
15.Zapletal JiříLysek Tomáš6-5-118-72378
16.Bílý MichalKus Ondřej-56109 3188
17.Pecha PavelOborný Dominik99-1412 3198
18.Ščuka RostislavHenžel Miroslav6-648 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bílý Michal31Lysek Tomáš31
Pecha Pavel31Kus Ondřej22
Ščuka Rostislav13Oborný Dominik31
Zapletal Jiří13Henžel Miroslav04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy