Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOV ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klimkovice, Vřesinská 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:42727:737SK - SVINOV E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Marek
Štelar Petr
 
 
Lysek Tomáš
Kus Ondřej
 
 
-9-876-72301
2.Bartoš Jiří
Jankovič Jan
 
 
Barták Tomáš
Oborný Dominik
 
 
-6876 3111
3.Štelar PetrBarták Tomáš-9-11-11  0312
4.Jankovič JanLysek Tomáš-11-9210-82313
5.Bartoš JiříKus Ondřej-12-961183223
6.Merta MarekOborný Dominik-7-6-10  0324
7.Jankovič JanBarták Tomáš9-87-663234
8.Bartoš JiříLysek Tomáš-12-98-7 1335
9.Merta MarekKus Ondřej-105-8-8 1336
10.Štelar PetrOborný Dominik-11-8-9  0337
11.Bartoš JiříBarták Tomáš877  3047
12.Merta MarekLysek Tomáš-910-9-9 1348
13.Štelar PetrKus Ondřej8-10-915-82349
14.Jankovič JanOborný Dominik-7876 3159
15.Merta MarekBarták Tomáš876  3069
16.Štelar PetrLysek Tomáš-7-6109-723610
17.Jankovič JanKus Ondřej-10119-9-523611
18.Bartoš JiříOborný Dominik9-8-15-5 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štelar Petr04Barták Tomáš13
Jankovič Jan22Lysek Tomáš40
Bartoš Jiří22Kus Ondřej31
Merta Marek13Oborný Dominik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSVČ Don BoscoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:19751:556TTC ENFIREEX OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Karol
Bělík Petr
 
 
Pecha Pavel
Bílý Michal
 
 
-99-1112-42301
2.Korbel Richard
Novák Miloš
 
 
Ščuka Rostislav
Grundza Martin
 
 
1066  3011
3.Korbel KarolPecha Pavel98-69 3121
4.Novák MilošBílý Michal-91049 3131
5.Bělík PetrGrundza Martin-141186 3141
6.Korbel RichardŠčuka Rostislav34-74 3151
7.Novák MilošPecha Pavel75-6-7-82352
8.Bělík PetrBílý Michal62-5-993262
9.Korbel RichardGrundza Martin237  3072
10.Korbel KarolŠčuka Rostislav6107  3082
11.Bělík PetrPecha Pavel11-16511 3192
12.Korbel RichardBílý Michal494  30102
13.Korbel KarolGrundza Martin-10645 31112
14.Novák MilošŠčuka Rostislav7-10-109632122
15.Korbel RichardPecha Pavel-7932 31132
16.Korbel KarolBílý Michal374  30142
17.Novák MilošGrundza Martin6110  30152
18.Bělík PetrŠčuka Rostislav-9-914732162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korbel Karol40Pecha Pavel13
Novák Miloš31Bílý Michal04
Bělík Petr40Grundza Martin04
Korbel Richard40Ščuka Rostislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PolankaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK VŠB-TU OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polanka 1.květnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42607:649VSK VŠB-TU Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Folvarčný Petr
Vylegala Tomáš
 
 
Zeman Karel
Zeman Tomáš
 
 
5-588 3110
2.Venclík Lumír
Stibor David
 
 
Reška Vladislav ml.
Kurial Patrik
 
 
-7-4-9  0311
3.Vylegala TomášReška Vladislav ml.3-5-75-72312
4.Folvarčný PetrKurial Patrik8-6-87-42313
5.Buroň JiříZeman Karel-1-5-5  0314
6.Venclík LumírMayrhofer Jindřich-9-98-8 1315
7.Folvarčný PetrReška Vladislav ml.-5-7-8  0316
8.Buroň JiříKurial Patrik-7-64-8 1317
9.Venclík LumírZeman Karel-66-10-9 1318
10.Vylegala TomášMayrhofer Jindřich5-64-3-72319
11.Buroň JiříReška Vladislav ml.-109-51083229
12.Venclík LumírKurial Patrik-3754 3139
13.Stibor DavidZeman Karel-87-8-8 13310
14.Folvarčný PetrMayrhofer Jindřich6-7910 31410
15.Venclík LumírReška Vladislav ml.-13-9-10  03411
16.Stibor DavidKurial Patrik46-107 31511
17.Folvarčný PetrZeman Karel-9-8-8  03512
18.Buroň JiříZeman Tomáš655  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vylegala Tomáš02Reška Vladislav ml.31
Folvarčný Petr13Kurial Patrik22
Buroň Jiří22Zeman Karel40
Venclík Lumír13Mayrhofer Jindřich21
Stibor David11Zeman Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice CVrchní
rozhodčí:
Merta Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Vřesina LTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41678:704SK Vřesina LT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Josef
Kožušník Jiří
 
 
Plaček Lumír
Gronych Jiří
 
 
-8-8-6  0301
2.Lodňan Josef
Kolenčiak Ivan
 
 
Bzonek Martin
Fabián Miroslav
 
 
-9-1069-92302
3.Hrbáček JosefPlaček Lumír-5-7-12  0303
4.Kožušník JiříGronych Jiří-8-776103213
5.Lodňan JosefBzonek Martin-8-9-6  0314
6.Kolenčiak IvanFabián Miroslav-78-7993224
7.Kožušník JiříPlaček Lumír13-5-7-15 1325
8.Lodňan JosefGronych Jiří71-76 3135
9.Kolenčiak IvanBzonek Martin6-9-5733245
10.Hrbáček JosefFabián Miroslav-6-66-7 1346
11.Lodňan JosefPlaček Lumír87-94 3156
12.Kolenčiak IvanGronych Jiří-98127 3166
13.Hrbáček JosefBzonek Martin-6-7-7  0367
14.Kožušník JiříFabián Miroslav9-88-8-72368
15.Kolenčiak IvanPlaček Lumír-9899 3178
16.Hrbáček JosefGronych Jiří-10-667-72379
17.Kožušník JiříBzonek Martin-8-7-8  03710
18.Lodňan JosefFabián Miroslav9-8108 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrbáček Josef04Plaček Lumír22
Kožušník Jiří13Gronych Jiří13
Lodňan Josef31Bzonek Martin31
Kolenčiak Ivan40Fabián Miroslav22
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ B. Š. Mariánské HoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slezská diakonie, Rolnická 55, Ostrava - Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:43663:713TJ Sokol Radvanice-Bartovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teichmann Tomáš
Rybář Václav
 
 
Pavlínek Zdeněk
Rinka Alfred
 
 
-61124 3110
2.Mikula David
Mikula Libor
 
 
Neuvirth Jan
Topinka Bohumír
 
 
697  3020
3.Mikula LiborRinka Alfred-6-5-7  0321
4.Rybář VáclavPavlínek Zdeněk-911-6-9 1322
5.Mikula DavidNeuvirth Jan58-8-883232
6.Teichmann TomášTopinka Bohumír-8-646-122333
7.Rybář VáclavRinka Alfred-8-79-3 1334
8.Mikula DavidPavlínek Zdeněk10-88-10-22335
9.Teichmann TomášNeuvirth Jan-5778 3145
10.Mikula LiborTopinka Bohumír-9-8-10  0346
11.Mikula DavidRinka Alfred-2-7-7  0347
12.Teichmann TomášPavlínek Zdeněk8-8-76-92348
13.Mikula LiborNeuvirth Jan72-13-773258
14.Rybář VáclavTopinka Bohumír-4-5-7  0359
15.Teichmann TomášRinka Alfred97-9-6-123510
16.Mikula LiborPavlínek Zdeněk910-6-9-823511
17.Rybář VáclavNeuvirth Jan6-776 31611
18.Mikula DavidTopinka Bohumír89-8-8-723612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikula Libor13Rinka Alfred40
Rybář Václav13Pavlínek Zdeněk40
Mikula David13Neuvirth Jan04
Teichmann Tomáš13Topinka Bohumír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27656:594TJ Sokol Hrabůvka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osvald Petr
Vavrečka Radomír ml.
 
 
Fabián Tomáš
Fabián Miloš
 
 
-5-7-7  0301
2.Osvald David
Stempak Lukáš
 
 
Fabián Miloš ml.
Kučera Radek
 
 
63-78 3111
3.Vavrečka Radomír ml.Fabián Tomáš-5-58-6 1312
4.Osvald PetrFabián Miloš47-63 3122
5.Stempak LukášFabián Miloš ml.1173  3032
6.Osvald DavidKučera Radek-89-88123242
7.Osvald PetrFabián Tomáš-6-11-8  0343
8.Stempak LukášFabián Miloš69-79 3153
9.Osvald DavidFabián Miloš ml.79-67 3163
10.Vavrečka Radomír ml.Kučera Radek9-787 3173
11.Stempak LukášFabián Tomáš9-8-3-9 1374
12.Osvald DavidFabián Miloš949  3084
13.Vavrečka Radomír ml.Fabián Miloš ml.-8918 3194
14.Osvald PetrKučera Radek5-666 31104
15.Osvald DavidFabián Tomáš-65-8-12 13105
16.Vavrečka Radomír ml.Fabián Miloš6-56-8632115
17.Osvald PetrFabián Miloš ml.956  30125
18.Stempak LukášKučera Radek96-78 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavrečka Radomír ml.31Fabián Tomáš40
Osvald Petr31Fabián Miloš04
Stempak Lukáš31Fabián Miloš ml.04
Osvald David31Kučera Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1604:244TJ Sokol Horní Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejl Petr ml.
Bedry Jakub
 
 
Vlček Patrik
Frančík Miroslav
 
 
878  3010
2.Kursa Jiří
Adamčík Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Adamčík JiříFrančík Miroslav483  3030
4.Kursa JiříVlček Patrik585  3040
5.Bedry JakubKonrád Marek364  3050
6.Hejl Petr ml.WO    3060
7.Kursa JiříFrančík Miroslav674  3070
8.Bedry JakubVlček Patrik682  3080
9.Hejl Petr ml.Konrád Marek5109  3090
10.Adamčík JiříWO    30100
11.Bedry JakubFrančík Miroslav445  30110
12.Hejl Petr ml.Vlček Patrik586  30120
13.Adamčík JiříKonrád Marek6-989 31130
14.Kursa JiříWO    30140
15.Hejl Petr ml.Frančík Miroslav489  30150
16.Adamčík JiříVlček Patrik643  30160
17.Kursa JiříKonrád Marek765  30170
18.Bedry JakubWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčík Jiří30Frančík Miroslav04
Kursa Jiří30Vlček Patrik04
Bedry Jakub30Konrád Marek04
Hejl Petr ml.30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy