Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVA BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klimkovice, Vřesinská 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:37475:460TTC ENFIREEX OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Jan
Bartoš Jiří
 
 
Korbel Richard
Cigánek Tomáš
 
 
-6-2-3  0301
2.Merta Marek
Juchelka Miroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Juchelka MiroslavKorbel Richard-5-3-3  0312
4.Merta MarekCigánek Tomáš-68-7-9 1313
5.Jankovič JanKorbel Karol-87-9-8 1314
6.Bartoš JiříWO    3024
7.Merta MarekKorbel Richard-4-4-5  0325
8.Jankovič JanCigánek Tomáš-7879 3135
9.Bartoš JiříKorbel Karol7-5-4-6 1336
10.Juchelka MiroslavWO    3046
11.Jankovič JanKorbel Richard-9-9-4  0347
12.Bartoš JiříCigánek Tomáš-9-3-3  0348
13.Juchelka MiroslavKorbel Karol-87-8-9 1349
14.Merta MarekWO    3059
15.Bartoš JiříKorbel Richard-7-3-9  03510
16.Juchelka MiroslavCigánek Tomáš-7-8-7  03511
17.Merta MarekKorbel Karol-9-8-9  03512
18.Jankovič JanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Juchelka Miroslav03Korbel Richard40
Merta Marek03Cigánek Tomáš31
Jankovič Jan12Korbel Karol40
Bartoš Jiří03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PolankaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOV ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polanka 1.květnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41605:678SK - SVINOV E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buroň Jiří
Stibor David
 
 
Milkov Tomáš
Lysek Tomáš
 
 
-3-9-6  0301
2.Mihula Radim
Vylegala Tomáš
 
 
Henžel Miroslav
Oborný Dominik
 
 
-8-88493211
3.Stibor DavidMilkov Tomáš108-510 3121
4.Vylegala TomášLysek Tomáš-4-10-8  0322
5.Mihula RadimHenžel Miroslav498  3032
6.Buroň JiříOborný Dominik-7-8-9  0333
7.Vylegala TomášMilkov Tomáš-109-74-92334
8.Mihula RadimLysek Tomáš7-99-11-72335
9.Buroň JiříHenžel Miroslav-29-86-42336
10.Stibor DavidOborný Dominik-8-413-10 1337
11.Mihula RadimMilkov Tomáš97-97 3147
12.Buroň JiříLysek Tomáš-6-2-8  0348
13.Stibor DavidHenžel Miroslav-9697 3158
14.Vylegala TomášOborný Dominik-6-6-2  0359
15.Buroň JiříMilkov Tomáš83-58 3169
16.Stibor DavidLysek Tomáš-119-51283279
17.Vylegala TomášHenžel Miroslav-6-7-6  03710
18.Mihula RadimOborný Dominik-8-9-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stibor David31Milkov Tomáš13
Vylegala Tomáš04Lysek Tomáš31
Mihula Radim22Henžel Miroslav22
Buroň Jiří13Oborný Dominik40



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSVČ Don BoscoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37629:663SSVČ Don Bosco

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kožušník Jiří
Kupec Rostislav
 
 
Bílý Michal
Pecha Pavel
 
 
-9-5-9  0301
2.Lodňan Josef
Hrbáček Josef
 
 
Pawlas Nikolas
Štec Alexander
 
 
5114  3011
3.Kupec RostislavPecha Pavel-56-2-4 1312
4.Lodňan JosefBílý Michal8-7-9-5 1313
5.Hrbáček JosefPawlas Nikolas7-9-68113223
6.Kožušník JiříŠtec Alexander-8-811-5 1324
7.Lodňan JosefPecha Pavel12-4-8-8 1325
8.Hrbáček JosefBílý Michal9-8116 3135
9.Kožušník JiříPawlas Nikolas8-67-1083245
10.Kupec RostislavŠtec Alexander-5-9-8  0346
11.Hrbáček JosefPecha Pavel-4-97-4 1347
12.Kožušník JiříBílý Michal10-87-11-72348
13.Kupec RostislavPawlas Nikolas9-10-10893258
14.Lodňan JosefŠtec Alexander569  3068
15.Kožušník JiříPecha Pavel-108-7-9 1369
16.Kupec RostislavBílý Michal-5-6-8  03610
17.Lodňan JosefPawlas Nikolas856  30710
18.Hrbáček JosefŠtec Alexander759  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kupec Rostislav13Pecha Pavel40
Lodňan Josef22Bílý Michal31
Hrbáček Josef31Pawlas Nikolas04
Kožušník Jiří13Štec Alexander22
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ B. Š. Mariánské HoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK VŠB-TU OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slezská diakonie, Rolnická 55, Ostrava - Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39583:645VSK VŠB-TU Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teichmann Tomáš
Kuchař Andrej
 
 
Reška Vladislav ml.
Zeman Karel
 
 
-9-11-6  0301
2.Mikula Libor
Mikula David
 
 
Vláha Jiří
Kurial Patrik
 
 
-7128-663211
3.Mikula LiborZeman Karel-6-8-6  0312
4.Kuchař AndrejVláha Jiří-69-6893222
5.Mikula DavidKurial Patrik-8-610763232
6.Teichmann TomášReška Vladislav ml.-9-9-9  0333
7.Kuchař AndrejZeman Karel-12-12-12  0334
8.Mikula DavidVláha Jiří8119  3044
9.Teichmann TomášKurial Patrik113  3054
10.Mikula LiborReška Vladislav ml.7-3-5-3 1355
11.Mikula DavidZeman Karel-112-4-4 1356
12.Teichmann TomášVláha Jiří266  3066
13.Mikula LiborKurial Patrik754  3076
14.Kuchař AndrejReška Vladislav ml.-5-67-7 1377
15.Teichmann TomášZeman Karel-10-7-8  0378
16.Mikula LiborVláha Jiří-912-414-62379
17.Kuchař AndrejKurial Patrik-3-69-6 13710
18.Mikula DavidReška Vladislav ml.-14-6-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikula Libor13Zeman Karel40
Kuchař Andrej13Vláha Jiří13
Mikula David22Kurial Patrik13
Teichmann Tomáš22Reška Vladislav ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vřesina LTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36722:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osvald Petr
Vavrečka Radomír ml.
 
 
Hájko Marian
Demek Jakub
 
 
-97-7-6 1301
2.Osvald David
Stempak Lukáš
 
 
Zajac Radek
Fabián Miroslav
 
 
-12-899-92302
3.Vavrečka Radomír ml.Fabián Miroslav-108-35-72303
4.Osvald PetrDemek Jakub1056  3013
5.Stempak LukášHájko Marian-9-910-5 1314
6.Osvald DavidZajac Radek9-949 3124
7.Osvald PetrFabián Miroslav-107-72-102325
8.Stempak LukášDemek Jakub39-108 3135
9.Osvald DavidHájko Marian-7-88-5 1336
10.Vavrečka Radomír ml.Zajac Radek-8-12-9  0337
11.Stempak LukášFabián Miroslav35-4-9103247
12.Osvald DavidDemek Jakub8610  3057
13.Vavrečka Radomír ml.Hájko Marian-81085 3167
14.Osvald PetrZajac Radek-6-88793277
15.Osvald DavidFabián Miroslav81-9-1183287
16.Vavrečka Radomír ml.Demek Jakub9113  3097
17.Osvald PetrHájko Marian89-10-3-102398
18.Stempak LukášZajac Radek-76-7-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vavrečka Radomír ml.22Fabián Miroslav22
Osvald Petr22Demek Jakub04
Stempak Lukáš22Hájko Marian31
Osvald David31Zajac Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34672:660TJ Sokol Horní Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejl Petr ml.
Hrbáč Roman
 
 
Muroň David
Rinka Alfred
 
 
5-6-99-82301
2.Kursa Jiří
Adamčík Jiří
 
 
Pavlínek Zdeněk
Topinka Bohumír
 
 
6-89-7-72302
3.Kursa JiříRinka Alfred-610-6-7 1303
4.Adamčík JiříTopinka Bohumír-9678 3113
5.Hrbáč RomanMuroň David-98-71093223
6.Hejl Petr ml.Pavlínek Zdeněk789  3033
7.Adamčík JiříRinka Alfred10-8-6-7 1334
8.Hrbáč RomanTopinka Bohumír-6-57-7 1335
9.Hejl Petr ml.Muroň David878  3045
10.Kursa JiříPavlínek Zdeněk-10-9-10  0346
11.Hrbáč RomanRinka Alfred-76-8-4 1347
12.Hejl Petr ml.Topinka Bohumír8-879 3157
13.Kursa JiříMuroň David897  3067
14.Adamčík JiříPavlínek Zdeněk45-4-6103277
15.Hejl Petr ml.Rinka Alfred-888-783287
16.Kursa JiříTopinka Bohumír6-8-9843297
17.Adamčík JiříMuroň David846  30107
18.Hrbáč RomanPavlínek Zdeněk-9-8-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kursa Jiří22Rinka Alfred31
Adamčík Jiří31Topinka Bohumír13
Hrbáč Roman13Muroň David04
Hejl Petr ml.40Pavlínek Zdeněk22
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy