Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30690:615Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabián Tomáš
Fabián Miloš
 
 
Juchelka Miroslav
Bartoš Jiří
 
 
-7835 3110
2.Pavelek Ondřej
Röder Jiří
 
 
Štelar Petr
Jankovič Jan
 
 
9-9-89-72311
3.Fabián TomášBartoš Jiří498  3021
4.Fabián MilošJuchelka Miroslav75-7-993231
5.Röder JiříŠtelar Petr2-5-7-10 1332
6.Pavelek OndřejJankovič Jan3-88-793242
7.Fabián MilošBartoš Jiří-759-9113252
8.Röder JiříJuchelka Miroslav68-65 3162
9.Pavelek OndřejŠtelar Petr8-57-443272
10.Fabián TomášJankovič Jan1049  3082
11.Röder JiříBartoš Jiří-4-12-8  0383
12.Pavelek OndřejJuchelka Miroslav-13776 3193
13.Fabián Tomᚊtelar Petr784  30103
14.Fabián MilošJankovič Jan-5-8-7  03104
15.Pavelek OndřejBartoš Jiří988  30114
16.Fabián TomášJuchelka Miroslav5-652 31124
17.Fabián MilošŠtelar Petr-6-842-523125
18.Röder JiříJankovič Jan-78-11-10 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabián Tomáš40Bartoš Jiří13
Fabián Miloš22Juchelka Miroslav04
Röder Jiří13Štelar Petr22
Pavelek Ondřej40Jankovič Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37652:685TJ Sokol Horní Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájko Marian
Bzonek Martin
 
 
Hejl Petr ml.
Hrbáč Roman
 
 
9-98-893210
2.Zajac Radek
Fabián Miroslav
 
 
Kursa Jiří
Adamčík Jiří
 
 
-8-9-7  0311
3.Fabián MiroslavHejl Petr ml.-8-9-5  0312
4.Bzonek MartinAdamčík Jiří-89-8-7 1313
5.Zajac RadekKursa Jiří-87-9-11 1314
6.Hájko MarianHrbáč Roman765  3024
7.Bzonek MartinHejl Petr ml.8-9-7-6 1325
8.Zajac RadekAdamčík Jiří-89-8-9 1326
9.Hájko MarianKursa Jiří8-989 3136
10.Fabián MiroslavHrbáč Roman-89-9-9 1337
11.Zajac RadekHejl Petr ml.8-9-6-7 1338
12.Hájko MarianAdamčík Jiří-89-1993248
13.Fabián MiroslavKursa Jiří9-89-8-92349
14.Bzonek MartinHrbáč Roman9-899 3159
15.Hájko MarianHejl Petr ml.8-899 3169
16.Fabián MiroslavAdamčík Jiří-69-7-8 13610
17.Bzonek MartinKursa Jiří898  30710
18.Zajac RadekHrbáč Roman898  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabián Miroslav04Hejl Petr ml.31
Bzonek Martin22Adamčík Jiří31
Zajac Radek13Kursa Jiří22
Hájko Marian40Hrbáč Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK VŠB-TU OstravaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská 1770/1, Ostrava PorubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34655:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Karel
Reška Vladislav ml.
 
 
Osvald David
Stempak Lukáš
 
 
7-67-753210
2.Staffin Petr
Zíka Milan
 
 
Osvald Petr
Vavrečka Radomír ml.
 
 
-9313-5103220
3.Staffin PetrOsvald David417-7-10103230
4.Zeman KarelStempak Lukáš262  3040
5.Reška Vladislav ml.Osvald Petr99-78 3150
6.Zíka MilanVavrečka Radomír ml.-498-8-72351
7.Zeman KarelOsvald David946  3061
8.Reška Vladislav ml.Stempak Lukáš-8510-9-92362
9.Zíka MilanOsvald Petr-8-5-10  0363
10.Staffin PetrVavrečka Radomír ml.-7-79-3 1364
11.Reška Vladislav ml.Osvald David987  3074
12.Zíka MilanStempak Lukáš-5-6-10  0375
13.Staffin PetrOsvald Petr-7-4-5  0376
14.Zeman KarelVavrečka Radomír ml.9614  3086
15.Zíka MilanOsvald David-998-8-82387
16.Staffin PetrStempak Lukáš-9-98-5 1388
17.Zeman KarelOsvald Petr454  3098
18.Reška Vladislav ml.Vavrečka Radomír ml.-86-6-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Staffin Petr13Osvald David13
Zeman Karel40Stempak Lukáš31
Reška Vladislav ml.22Osvald Petr22
Zíka Milan04Vavrečka Radomír ml.31
DOVZ-VDD Karel Zeman



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOV EVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21643:534SK - SVINOV E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mička Jaroslav
Lysek Tomáš
 
 
Kupec Rostislav
Lodňan Josef
 
 
-8786 3110
2.Milkov Tomáš
Oborný Dominik
 
 
Vicher Roman
Chobot Pavel
 
 
137-98 3120
3.Oborný DominikLodňan Josef11411  3030
4.Mička JaroslavVicher Roman-8-3-5  0331
5.Lysek TomášKupec Rostislav444  3041
6.Milkov TomášChobot Pavel9-7-7-5 1342
7.Mička JaroslavLodňan Josef10-5-10-5 1343
8.Lysek TomášVicher Roman7-796 3153
9.Milkov TomášKupec Rostislav364  3063
10.Oborný DominikChobot Pavel3411  3073
11.Lysek TomášLodňan Josef398  3083
12.Milkov TomášVicher Roman-10973 3193
13.Oborný DominikKupec Rostislav685  30103
14.Mička JaroslavChobot Pavel-11-4-3  03104
15.Milkov TomášLodňan Josef4-89-5832114
16.Oborný DominikVicher Roman-91189 31124
17.Mička JaroslavKupec Rostislav434  30134
18.Lysek TomášChobot Pavel11-8-76532144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oborný Dominik40Lodňan Josef13
Mička Jaroslav13Vicher Roman13
Lysek Tomáš40Kupec Rostislav04
Milkov Tomáš31Chobot Pavel22
Hráno na 4 stolech



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PolankaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14690:503TTC ENFIREEX OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Miloš
Krupa Daniel
 
 
Buroň Jiří
Vylegala Tomáš
 
 
113-65 3110
2.Korbel Karol
Cigánek Tomáš
 
 
Venclík Lumír
Stibor David
 
 
-9993 3120
3.Cigánek TomášBuroň Jiří454  3030
4.Novák MilošVenclík Lumír878  3040
5.Krupa DanielStibor David-3-297113250
6.Korbel KarolVylegala Tomáš114  3060
7.Novák MilošBuroň Jiří826  3070
8.Krupa DanielVenclík Lumír79-9-1043280
9.Korbel KarolStibor David955  3090
10.Cigánek TomášVylegala Tomáš748  30100
11.Krupa DanielBuroň Jiří976  30110
12.Korbel KarolVenclík Lumír346  30120
13.Cigánek TomášStibor David5-6-8-5 13121
14.Novák MilošVylegala Tomáš6410  30131
15.Korbel KarolBuroň Jiří85-511 31141
16.Cigánek TomášVenclík Lumír68-9-81632151
17.Novák MilošStibor David11-42-9232161
18.Krupa DanielVylegala Tomáš13914  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cigánek Tomáš31Buroň Jiří04
Novák Miloš40Venclík Lumír04
Krupa Daniel40Stibor David13
Korbel Karol40Vylegala Tomáš04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy