Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VýškoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Šeříkova Ostrava - VýškoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39703:724TJ Sokol Klimkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kreisinger Rostislav
Mroz Jaroslav
 
 
Jankovič Jan
Vilím Stanislav
 
 
-12-8-6  0301
2.Hinšt František
Hranická Jana
 
 
Jahoda Dušan
Merta Marek
 
 
9-8910 3111
3.Mroz JaroslavMerta Marek-6108-793221
4.Hranická JanaVilím Stanislav-8-79-10 1322
5.Hinšt FrantišekJankovič Jan-6-887-102323
6.Kreisinger RostislavJahoda Dušan55-7-843233
7.Hranická JanaMerta Marek8-898 3143
8.Hinšt FrantišekVilím Stanislav-878-7-42344
9.Kreisinger RostislavJankovič Jan-9-897-82345
10.Mroz JaroslavJahoda Dušan8-7-76-92346
11.Hinšt FrantišekMerta Marek-68-78-52347
12.Kreisinger RostislavVilím Stanislav98-89 3157
13.Mroz JaroslavJankovič Jan-8-7-6  0358
14.Hranická JanaJahoda Dušan87-79 3168
15.Kreisinger RostislavMerta Marek-7-8-9  0369
16.Mroz JaroslavVilím Stanislav98-7-8-623610
17.Hranická JanaJankovič Jan76-97 31710
18.Hinšt FrantišekJahoda Dušan789  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mroz Jaroslav13Merta Marek22
Hranická Jana31Vilím Stanislav31
Hinšt František13Jankovič Jan31
Kreisinger Rostislav22Jahoda Dušan13
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ B. Š. Mariánské Hory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ProskoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slezská diakonie, Rolnická 55, Ostrava - Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28644:599TJ B. Š. Mariánské Hory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryška Petr
Chodurek Jiří
 
 
Frais René
Sojka Radim
 
 
10107  3010
2.Rybář Václav
Kočí David
 
 
Kunz Martin
Sahaj Jaroslav
 
 
1096  3020
3.Rybář VáclavFrais René-7-812353230
4.Chodurek JiříSojka Radim-6799 3140
5.Kočí DavidKunz Martin91014  3050
6.Ryška PetrSahaj Jaroslav-63511 3160
7.Chodurek JiříFrais René-6-5-5  0361
8.Kočí DavidSojka Radim-79-126-102362
9.Pokojský ČestmírKunz Martin-7-78-8 1363
10.Rybář VáclavSahaj Jaroslav-4-5-8  0364
11.Kočí DavidKnop Jakub179  3074
12.Pokojský ČestmírSojka Radim-9-66-6 1375
13.Rybář VáclavKunz Martin-36-61053285
14.Chodurek JiříSahaj Jaroslav-109-97-92386
15.Pokojský ČestmírKnop Jakub545  3096
16.Rybář VáclavSojka Radim793  30106
17.Chodurek JiříKunz Martin-9-5-7  03107
18.Kočí DavidSahaj Jaroslav610-95 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybář Václav31Frais René11
Chodurek Jiří13Sojka Radim22
Kočí David31Kunz Martin22
Ryška Petr10Sahaj Jaroslav22
Pokojský Čestmír12Knop Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krásné PoleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Četmíra, Krásné Pole, Družební 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23708:616TJ Sokol Krásné Pole

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bódiová Milena
Mojžíš Pavel
 
 
Válek Petr
Zajíc Filip
 
 
76-108 3110
2.Marek Martin
Plhák Ondřej
 
 
Hrubý Lukáš
Kolpak Tomáš
 
 
1116  3020
3.Bódiová MilenaVálek Petr126-78 3130
4.Marek MartinHrubý Lukáš9-1010-983240
5.Plhák OndřejKolpak Tomáš-59-7593250
6.Mojžíš PavelZajíc Filip9-78-9-82351
7.Marek MartinVálek Petr987  3061
8.Plhák OndřejHrubý Lukáš899  3071
9.Mojžíš PavelKolpak Tomáš454  3081
10.Bódiová MilenaZajíc Filip6-77-463291
11.Plhák OndřejVálek Petr9-9-8-11 1392
12.Mojžíš PavelHrubý Lukáš3107  30102
13.Bódiová MilenaKolpak Tomáš-9786 31112
14.Marek MartinZajíc Filip-879-10-423113
15.Mojžíš PavelVálek Petr9-897 31123
16.Bódiová MilenaHrubý Lukáš-9-9-5  03124
17.Marek MartinKolpak Tomáš7108  30134
18.Plhák OndřejZajíc Filip89-811 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bódiová Milena31Válek Petr13
Marek Martin31Hrubý Lukáš13
Plhák Ondřej31Kolpak Tomáš04
Mojžíš Pavel31Zajíc Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK VŠB-TU Ostrava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará Bělá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská 1770/1, Ostrava PorubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:48576:718Orel Stará Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broskevič Jan
Kurial Patrik
 
 
Fabián Miloš ml.
Hejneš Jan
 
 
-5-4-4  0301
2.Dokoupil Jiří
Zíka Milan
 
 
Pavelek Ondřej
Kučera Radek
 
 
-7-889-82302
3.Kurial PatrikPavelek Ondřej-9-2-4  0303
4.Dokoupil JiříFabián Miloš ml.97-87 3113
5.Zíka MilanKučera Radek9-57-5-62314
6.Broskevič JanHejneš Jan-4-10-6  0315
7.Dokoupil JiříPavelek Ondřej8-9-8-7 1316
8.Zíka MilanFabián Miloš ml.-79-9-2 1317
9.Broskevič JanKučera Radek-8-9-8  0318
10.Kurial PatrikHejneš Jan9-6-61063228
11.Zíka MilanPavelek Ondřej-69-6-8 1329
12.Broskevič JanFabián Miloš ml.-8-8-9  03210
13.Kurial PatrikKučera Radek-9-79-5 13211
14.Dokoupil JiříHejneš Jan9-888 31311
15.Broskevič JanPavelek Ondřej-9-6-5  03312
16.Kurial PatrikFabián Miloš ml.-3-139-6 13313
17.Dokoupil JiříKučera Radek-99-10-8 13314
18.Zíka MilanHejneš Jan-8-7910632414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kurial Patrik13Pavelek Ondřej40
Dokoupil Jiří22Fabián Miloš ml.31
Zíka Milan13Kučera Radek40
Broskevič Jan04Hejneš Jan13
Počet diváků: 1
DOVZ-VDD Karel Zeman



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOV FVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SSVČ Don Bosco BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
15:347:25709:580SK - SVINOV F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vereš Bohumil
Lysek Tomáš
 
 
Caha Jiří
Miko David
 
 
7-78-673210
2.Barták Tomáš
Mička Jaroslav
 
 
Štec Alexander
Pawlas Nikolas
 
 
9-713 3120
3.Vereš BohumilCaha Jiří-6-9-5  0321
4.Barták Tomᚊtec Alexander7-948 3131
5.Mička JaroslavMiko David-9-5-8  0332
6.Lysek TomášPawlas Nikolas-7-912743242
7.Barták TomášCaha Jiří-5-116373252
8.Mička JaroslavŠtec Alexander-7962 3162
9.Lysek TomášMiko David7104  3072
10.Vereš BohumilPawlas Nikolas7-7-15-52373
11.Mička JaroslavCaha Jiří9-991 3183
12.Lysek Tomᚊtec Alexander-932-933293
13.Vereš BohumilMiko David8-58-8832103
14.Barták TomášPawlas Nikolas-8-10911532113
15.Lysek TomášCaha Jiří874  30123
16.Vereš BohumilŠtec Alexander586  30133
17.Barták TomášMiko David9411  30143
18.Mička JaroslavPawlas Nikolas4512  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vereš Bohumil22Caha Jiří13
Barták Tomáš40Štec Alexander04
Mička Jaroslav31Miko David13
Lysek Tomáš40Pawlas Nikolas13
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy