Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOV FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
17:152:12668:382Orel Stará Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabián Miloš
Fabián Miloš ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Pavelek Ondřej
Kučera Radek
 
 
Barták Tomáš
Henžel Miroslav
 
 
-1-778103220
3.Pavelek OndřejBarták Tomáš416  3030
4.Fabián Miloš ml.Polášek Petr8-779 3140
5.Kučera RadekHenžel Miroslav3139  3050
6.Fabián MilošWO    3060
7.Fabián Miloš ml.Barták Tomáš-8447 3170
8.Kučera RadekPolášek Petr3-8-5493280
9.Fabián MilošHenžel Miroslav-81056 3190
10.Pavelek OndřejWO    30100
11.Kučera RadekBarták Tomáš744  30110
12.Fabián MilošPolášek Petr10-10-10-9 13111
13.Pavelek OndřejHenžel Miroslav662  30121
14.Fabián Miloš ml.WO    30131
15.Fabián MilošBarták Tomáš9-8-791032141
16.Pavelek OndřejPolášek Petr875  30151
17.Fabián Miloš ml.Henžel Miroslav798  30161
18.Kučera RadekWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavelek Ondřej30Barták Tomáš04
Fabián Miloš ml.30Polášek Petr13
Kučera Radek30Henžel Miroslav04
Fabián Miloš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK VŠB-TU Ostrava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:26668:618TJ Sokol Hrabůvka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stempak Lukáš
Stempak Tomáš
 
 
Václavík Vojtěch
Mayrhofer Jindřich
 
 
887  3010
2.Mončka Petr
Stempak Vasil
 
 
Dokoupil Jiří
Zíka Milan
 
 
68-9-8-92311
3.Stempak TomášDokoupil Jiří912-8-5-92312
4.Mončka PetrZíka Milan987  3022
5.Stempak VasilVáclavík Vojtěch-98-143103232
6.Stempak LukášMayrhofer Jindřich-7-49-7 1333
7.Mončka PetrDokoupil Jiří8-965 3143
8.Stempak VasilZíka Milan-4-8-6  0344
9.Stempak LukášVáclavík Vojtěch975  3054
10.Stempak TomášMayrhofer Jindřich993  3064
11.Stempak VasilDokoupil Jiří5-699 3174
12.Stempak LukášZíka Milan12910  3084
13.Stempak TomášVáclavík Vojtěch-710-47-62385
14.Mončka PetrMayrhofer Jindřich-10-9-9  0386
15.Stempak LukášDokoupil Jiří-10339 3196
16.Stempak TomášZíka Milan696  30106
17.Mončka PetrVáclavík Vojtěch1298  30116
18.Stempak VasilMayrhofer Jindřich-579-7-523117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stempak Tomáš22Dokoupil Jiří13
Mončka Petr31Zíka Milan13
Stempak Vasil22Václavík Vojtěch13
Stempak Lukáš31Mayrhofer Jindřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ProskoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krásné PoleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Světlovská 91/41, O.- ProskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43541:641TJ Sokol Krásné Pole

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunz Martin
Frais René
 
 
Bódiová Milena
Mojžíš Pavel
 
 
498  3010
2.Sahaj Jaroslav
Knop Jakub
 
 
Marek Martin
Plhák Ondřej
 
 
-4-8-4  0311
3.Frais RenéMarek Martin-6-46-8 1312
4.Sahaj JaroslavPlhák Ondřej7-8-11-4 1313
5.Kunz MartinBódiová Milena75-610 3123
6.Knop JakubMojžíš Pavel-5-6-1  0324
7.Sahaj JaroslavMarek Martin7-12-4-7 1325
8.Kunz MartinPlhák Ondřej36-49 3135
9.Knop JakubBódiová Milena-8-4-7  0336
10.Frais RenéMojžíš Pavel-4-6-6  0337
11.Kunz MartinMarek Martin2-88-963247
12.Knop JakubPlhák Ondřej-9-9-7  0348
13.Frais RenéBódiová Milena-7710-5-112349
14.Sahaj JaroslavMojžíš Pavel-1-38-5 13410
15.Knop JakubMarek Martin-2-5-6  03411
16.Frais RenéPlhák Ondřej66-35 31511
17.Sahaj JaroslavBódiová Milena5-6-7-8 13512
18.Kunz MartinMojžíš Pavel75-8-8532612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frais René13Marek Martin31
Sahaj Jaroslav04Plhák Ondřej22
Kunz Martin40Bódiová Milena31
Knop Jakub04Mojžíš Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ B. Š. Mariánské Hory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klimkovice, Vřesinská 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25698:599TJ Sokol Klimkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilím Stanislav
Jankovič Jan
 
 
Chaleplis Christos
Rybář Václav
 
 
-9685 3110
2.Kotala Roman
Merta Marek
 
 
Ryška Petr
Kožušník Milan
 
 
89-98 3120
3.Merta MarekKožušník Milan677  3030
4.Jankovič JanRyška Petr8-97-7-82331
5.Vilím StanislavRybář Václav6-8-9-9 1332
6.Havrlantová KláraChaleplis Christos86-7-973242
7.Jankovič JanKožušník Milan483  3052
8.Vilím StanislavRyška Petr876  3062
9.Havrlantová KláraRybář Václav35-87 3172
10.Merta MarekChaleplis Christos-9-98983282
11.Vilím StanislavKožušník Milan7-865 3192
12.Havrlantová KláraRyška Petr-7-6-7  0393
13.Merta MarekRybář Václav-8979 31103
14.Jankovič JanChaleplis Christos87-86 31113
15.Havrlantová KláraKožušník Milan-9-7-7  03114
16.Merta MarekRyška Petr8-878 31124
17.Jankovič JanRybář Václav9129  30134
18.Vilím StanislavChaleplis Christos9-8-79732144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merta Marek40Kožušník Milan13
Jankovič Jan31Ryška Petr22
Vilím Stanislav31Rybář Václav13
Havrlantová Klára22Chaleplis Christos04



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VýškoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27636:612TJ Sokol Horní Lhota B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurčík Petr
Jurčík Lukáš
 
 
Hinšt František
Hranická Jana
 
 
-9-8-10  0301
2.Bedry Jakub
Velký Dalibor ml.
 
 
Kreisinger Rostislav
Benedík Jaroslav
 
 
-8798 3111
3.Jurčík PetrHranická Jana-7-4-3  0312
4.Jurčík LukášHinšt František-98-3-8 1313
5.Bedry JakubKreisinger Rostislav868  3023
6.Velký Dalibor ml.Benedík Jaroslav969  3033
7.Jurčík LukášHranická Jana95-5-993243
8.Bedry JakubHinšt František-2-14-4  0344
9.Velký Dalibor ml.Kreisinger Rostislav-8996 3154
10.Jurčík PetrBenedík Jaroslav964  3064
11.Bedry JakubHranická Jana8-6-3983274
12.Velký Dalibor ml.Hinšt František6-999 3184
13.Jurčík PetrKreisinger Rostislav869  3094
14.Jurčík LukášBenedík Jaroslav866  30104
15.Velký Dalibor ml.Hranická Jana-8-967-923105
16.Jurčík PetrHinšt František9-6-7-8 13106
17.Jurčík LukášKreisinger Rostislav11-756 31116
18.Bedry JakubBenedík Jaroslav-109109 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jurčík Petr22Hranická Jana22
Jurčík Lukáš31Hinšt František31
Bedry Jakub31Kreisinger Rostislav04
Velký Dalibor ml.31Benedík Jaroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy