Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:43560:667TJ Sokol Radvanice-Bartovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajgerová Kristýna
Kubas Marcel
 
 
Kožušník Jiří
Neuvirth Jan
 
 
-86104 3110
2.Vavřinová Petra
Koláček Dušan
 
 
Kolenčiak Ivan
Hrbáček Josef
 
 
-4-5-4  0311
3.Kubas MarcelKolenčiak Ivan-9-3-8  0312
4.Vavřinová PetraNeuvirth Jan-3-4-11  0313
5.Koláček DušanKožušník Jiří-7-2-9  0314
6.Bajgerová KristýnaHrbáček Josef2-5-9763224
7.Vavřinová PetraKolenčiak Ivan9-7-5-6 1325
8.Koláček DušanNeuvirth Jan-8-2-4  0326
9.Bajgerová KristýnaKožušník Jiří-11967 3136
10.Kubas MarcelHrbáček Josef14-7-6983246
11.Koláček DušanKolenčiak Ivan-3-3-2  0347
12.Bajgerová KristýnaNeuvirth Jan-9868 3157
13.Kubas MarcelKožušník Jiří6-128-943267
14.Vavřinová PetraHrbáček Josef5-85-2-32368
15.Bajgerová KristýnaKolenčiak Ivan7-3106 3178
16.Kubas MarcelNeuvirth Jan-995-7-122379
17.Vavřinová PetraKožušník Jiří-9-2-6  03710
18.Koláček DušanHrbáček Josef-7-6-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubas Marcel22Kolenčiak Ivan31
Vavřinová Petra04Neuvirth Jan31
Koláček Dušan04Kožušník Jiří22
Bajgerová Kristýna40Hrbáček Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov EVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
9:931:30445:540nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Černý Jiří
Seget Viktor
 
 
WO    0301
2.Zajíc Filip
Kolpak Tomáš
 
 
Kuchta Miroslav
Hlista Martin
 
 
-7-9-10  0302
3.Černý JiříWO    0303
4.Konrád MarekSeget Viktor6108  3013
5.Kolpak TomášKuchta Miroslav7148  3023
6.Zajíc FilipHlista Martin827  3033
7.Konrád MarekČerný Jiří8-4-8-9 1334
8.Kolpak TomášSeget Viktor910-42 3144
9.Zajíc FilipKuchta Miroslav1142  3054
10.Hlista MartinWO    0355
11.Kolpak TomášČerný Jiří7-4-56-82356
12.Zajíc FilipSeget Viktor524  3066
13.Kuchta MiroslavWO    0367
14.Konrád MarekHlista Martin77-96 3177
15.Zajíc FilipČerný Jiří486  3087
16.Seget ViktorWO    0388
17.Konrád MarekKuchta Miroslav108-18 3198
18.Kolpak TomášHlista Martin-25-8-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Konrád Marek31Černý Jiří21
Kolpak Tomáš22Seget Viktor03
Zajíc Filip40Kuchta Miroslav03
   Hlista Martin12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:38573:631Orel Stará Bělá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peřina Jan
Folwarczny Tobiáš
 
 
Režný Tomáš
Röder Jiří
 
 
788  3010
2.Černý Vojtěch
Černý Zdeněk
 
 
Šimko Tomáš
Hejneš Jan
 
 
-312-3-5 1311
3.Peřina JanRöder Jiří-7-5-10  0312
4.Černý ZdeněkŠimko Tomáš-6-9105-82313
5.Folwarczny TobiášHejneš Jan7-6-6-9 1314
6.Černý VojtěchRežný Tomáš477  3024
7.Černý ZdeněkRöder Jiří-9-14-8  0325
8.Folwarczny Tobiᚊimko Tomáš-8-5-6  0326
9.Černý VojtěchHejneš Jan6-7-1210-62327
10.Peřina JanRežný Tomáš749  3037
11.Folwarczny TobiášRöder Jiří-3-4-4  0338
12.Černý VojtěchŠimko Tomáš-8-398-82339
13.Peřina JanHejneš Jan6-769 3149
14.Černý ZdeněkRežný Tomáš84-95 3159
15.Černý VojtěchRöder Jiří8-7-11-9 13510
16.Peřina JanŠimko Tomáš-4-6-7  03511
17.Černý ZdeněkHejneš Jan-7-7-10  03512
18.Folwarczny TobiášRežný Tomáš1467  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peřina Jan22Röder Jiří40
Černý Zdeněk13Šimko Tomáš40
Folwarczny Tobiáš13Hejneš Jan31
Černý Vojtěch13Režný Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel TřeboviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:23717:571TJ Sokol Hrabůvka D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mališ Petr
Návrat Tomáš
 
 
Lukša Zdeněk
Broskevič Lumír
 
 
-9-108583210
2.Smieško Tomáš
Brumla David
 
 
Lochman Ondřej
Kronberg Alfréd
 
 
-9-98763220
3.Brázdil RomanLukša Zdeněk10-669 3130
4.Brumla DavidLochman Ondřej784  3040
5.Smieško TomášKronberg Alfréd-885-8-52341
6.Návrat TomášBroskevič Lumír655  3051
7.Brumla DavidLukša Zdeněk11-7-8-9 1352
8.Mališ PetrLochman Ondřej6-9-108-52353
9.Návrat TomášKronberg Alfréd954  3063
10.Brázdil RomanBroskevič Lumír6-87-9-52364
11.Mališ PetrLukša Zdeněk106-12-1033274
12.Návrat TomášLochman Ondřej634  3084
13.Brázdil RomanDobřanský Václav ml.943  3094
14.Brumla DavidBroskevič Lumír773  30104
15.Návrat TomášLukša Zdeněk-149-8-9 13105
16.Brázdil RomanLochman Ondřej8-999 31115
17.Brumla DavidDobřanský Václav ml.766  30125
18.Mališ PetrBroskevič Lumír539  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brázdil Roman31Lukša Zdeněk22
Brumla David31Lochman Ondřej13
Smieško Tomáš01Kronberg Alfréd11
Návrat Tomáš31Broskevič Lumír13
Mališ Petr21Dobřanský Václav ml.02
Počet diváků: 6
střídání domácích: Smieško -> Mališ střídání hostů: Kronberg -> Dobřanský ml.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy