Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará Bělá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
12:638:29640:595Orel Stará Bělá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimko Tomáš
Hejneš Jan
 
 
Mališ Petr
Návrat Tomáš
 
 
7-9-7-10 1301
2.Röder Jiří
Režný Tomáš
 
 
Brázdil Roman
Brumla David
 
 
96-89 3111
3.Šimko TomášNávrat Tomáš543  3021
4.Röder JiříBrázdil Roman-4105-583231
5.Hejneš JanMališ Petr9-9-9-8 1332
6.Režný TomášBrumla David-699-683242
7.Röder JiříNávrat Tomáš786  3052
8.Hejneš JanBrázdil Roman9-91011 3162
9.Režný TomášMališ Petr-7-7-5  0363
10.Šimko TomášBrumla David799  3073
11.Hejneš JanNávrat Tomáš326  3083
12.Režný TomášBrázdil Roman3-99-883293
13.Šimko TomášMališ Petr-9-4-7  0394
14.Röder JiříBrumla David956  30104
15.Režný TomášNávrat Tomáš-8-9-8  03105
16.Šimko TomášBrázdil Roman-71057 31115
17.Röder JiříMališ Petr-6-6-9  03116
18.Hejneš JanBrumla David-1198-7632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimko Tomáš31Návrat Tomáš13
Röder Jiří31Brázdil Roman04
Hejneš Jan31Mališ Petr40
Režný Tomáš22Brumla David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Četmíra, Krásné Pole, Družební 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36651:659TJ Sokol Horní Lhota C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jiří
Seget Viktor
 
 
Černý Vojtěch
Černý Zdeněk
 
 
8-8-6-12 1301
2.Plhák Ondřej
Havrlant Tomáš
 
 
Peřina Jan
Hrbáč Dominik
 
 
9613  3011
3.Černý JiříČerný Vojtěch-8-6-7  0312
4.Seget ViktorČerný Zdeněk510-9-8-72313
5.Havrlant TomášHrbáč Dominik863  3023
6.Plhák OndřejPeřina Jan12-9110 3133
7.Seget ViktorČerný Vojtěch6-5-14-7 1334
8.Havrlant TomášČerný Zdeněk-310-67-72335
9.Plhák OndřejHrbáč Dominik5315  3045
10.Černý JiříPeřina Jan-6-7-10  0346
11.Havrlant TomášČerný Vojtěch-4-9-3  0347
12.Plhák OndřejČerný Zdeněk-4454 3157
13.Černý JiříHrbáč Dominik-7-7-3  0358
14.Seget ViktorPeřina Jan9-47-583268
15.Plhák OndřejČerný Vojtěch887  3078
16.Černý JiříČerný Zdeněk2-7-97123288
17.Seget ViktorHrbáč Dominik-6106-9-82389
18.Havrlant TomášPeřina Jan-789-12-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Jiří13Černý Vojtěch31
Seget Viktor13Černý Zdeněk22
Havrlant Tomáš13Hrbáč Dominik22
Plhák Ondřej40Peřina Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:31587:562TTC MG Odra GAS Vratimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Lumír
Fabián Miroslav
 
 
Grobař Ondřej
Konrád Marek
 
 
898  3010
2.Pleva Jiří
Lazar Jiří
 
 
Zajíc Filip
Kolpak Tomáš
 
 
-67-12-8 1311
3.Fabián MiroslavZajíc Filip9-7-88-92312
4.Pleva JiříGrobař Ondřej-61046 3122
5.Lazar JiříKonrád Marek-896-9-72323
6.Plaček LumírKolpak Tomáš8103  3033
7.Pleva JiříZajíc Filip-6-8-7  0334
8.Lazar JiříGrobař Ondřej-1013-10-9 1335
9.Plaček LumírKonrád Marek382  3045
10.Fabián MiroslavKolpak Tomáš875  3055
11.Lazar JiříZajíc Filip-3-2-3  0356
12.Plaček LumírGrobař Ondřej354  3066
13.Fabián MiroslavKonrád Marek853  3076
14.Pleva JiříKolpak Tomáš-6-76-7 1377
15.Plaček LumírZajíc Filip-8-9-8  0378
16.Fabián MiroslavGrobař Ondřej769  3088
17.Pleva JiříKonrád Marek8-6-10-9 1389
18.Lazar JiříKolpak Tomáš-7-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabián Miroslav31Zajíc Filip40
Pleva Jiří13Grobař Ondřej13
Lazar Jiří04Konrád Marek22
Plaček Lumír31Kolpak Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOV GVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44553:649TJ Ostrava KST G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Petr
Volný Jakub
 
 
Kubas Marcel
Bajgerová Kristýna
 
 
-3-5-8  0301
2.Bartoš Václav
Vereš Bohumil
 
 
Koláček Dušan
Herman Ondřej
 
 
-81014-683211
3.Volný JakubBajgerová Kristýna-7-6-9  0312
4.Vereš BohumilKubas Marcel878  3022
5.Polášek PetrHerman Ondřej-3-7-8  0323
6.Bartoš VáclavKoláček Dušan635  3033
7.Vereš BohumilBajgerová Kristýna8-8-9-9 1334
8.Polášek PetrKubas Marcel-78-9-8 1335
9.Bartoš VáclavHerman Ondřej-68-4-6 1336
10.Volný JakubKoláček Dušan-73-97-92337
11.Polášek PetrBajgerová Kristýna-6-10-3  0338
12.Bartoš VáclavKubas Marcel-9-8-4  0339
13.Volný JakubHerman Ondřej-7-4-7  03310
14.Henžel MiroslavKoláček Dušan-486-14432410
15.Bartoš VáclavBajgerová Kristýna-8-7-6  03411
16.Volný JakubKubas Marcel-1-7-9  03412
17.Henžel MiroslavHerman Ondřej6-11-8-6 13413
18.Polášek PetrKoláček Dušan5-10159 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volný Jakub04Bajgerová Kristýna40
Vereš Bohumil11Kubas Marcel31
Polášek Petr13Herman Ondřej40
Bartoš Václav13Koláček Dušan13
Henžel Miroslav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy