Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel TřeboviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Četmíra, Krásné Pole, Družební 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36677:705nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plhák Ondřej
Havrlant Tomáš
 
 
Lukša Zdeněk
Broskevič Lumír
 
 
86-7-893210
2.Seget Viktor
Hlista Martin
 
 
Dobřanský Václav ml.
Kronberg Alfréd
 
 
89-9-783220
3.Plhák OndřejLukša Zdeněk-5-99-8 1321
4.Havrlant TomášBroskevič Lumír7135  3031
5.Černý JiříKronberg Alfréd845  3041
6.Hlista MartinNovák Václav106-3-8-132342
7.Havrlant TomášLukša Zdeněk-791313 3152
8.Černý JiříBroskevič Lumír-65-108-32353
9.Hlista MartinDobřanský Václav ml.9-10-8-4 1354
10.Plhák OndřejNovák Václav-8-310-4 1355
11.Černý JiříLukša Zdeněk8-3-10-6 1356
12.Hlista MartinBroskevič Lumír4-7910 3166
13.Plhák OndřejDobřanský Václav ml.9-767 3176
14.Havrlant TomášNovák Václav-8-10-13  0377
15.Hlista MartinLukša Zdeněk-11-7-5  0378
16.Plhák OndřejBroskevič Lumír511-58 3188
17.Havrlant TomášDobřanský Václav ml.-81179 3198
18.Černý JiříNovák Václav-69-8-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plhák Ondřej22Lukša Zdeněk31
Havrlant Tomáš31Broskevič Lumír13
Černý Jiří13Kronberg Alfréd01
Hlista Martin13Novák Václav40
   Dobřanský Václav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37580:619TJ Sokol Hrabůvka D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleva Jiří
Břečka David
 
 
Mališ Petr
Brázdil Roman
 
 
-7-8-5  0301
2.Plaček Lumír
Fabián Miroslav
 
 
Dyba Daniel
Brumla David
 
 
8-6-7883211
3.Fabián MiroslavBrumla David765  3021
4.Pleva JiříBrázdil Roman-7910-8-62322
5.Břečka DavidMališ Petr-6-7-10  0323
6.Plaček LumírDyba Daniel7910  3033
7.Pleva JiříBrumla David-3-5710-22334
8.Břečka DavidBrázdil Roman6-9-11-9 1335
9.Plaček LumírMališ Petr-3-7-2  0336
10.Fabián MiroslavDyba Daniel-869-583246
11.Břečka DavidBrumla David7-10-10-9 1347
12.Plaček LumírBrázdil Roman545  3057
13.Fabián MiroslavMališ Petr975  3067
14.Pleva JiříDyba Daniel5-8-9-4 1368
15.Plaček LumírBrumla David-9-852-62369
16.Fabián MiroslavBrázdil Roman875  3079
17.Pleva JiříMališ Petr-6-6-3  03710
18.Břečka DavidDyba Daniel-7-6-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabián Miroslav40Brumla David31
Pleva Jiří04Brázdil Roman22
Břečka David04Mališ Petr31
Plaček Lumír22Dyba Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ B. Š. Mariánské Hory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slezská diakonie, Rolnická 55, Ostrava - Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17659:403TJ B. Š. Mariánské Hory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolba Miroslav
Kožušník Milan
 
 
Černý Zdeněk
Černý Vojtěch
 
 
-59-105-112301
2.Chaleplis Christos
Teichmann Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Pokojský ČestmírFolwarczny Jan675  3021
4.Kožušník MilanČerný Zdeněk965  3031
5.Chaleplis ChristosČerný Vojtěch10-8-51223241
6.Štolba MiroslavWO    3051
7.Kožušník MilanFolwarczny Jan778  3061
8.Chaleplis ChristosČerný Zdeněk547  3071
9.Štolba MiroslavČerný Vojtěch-3-7-7  0372
10.Pokojský ČestmírWO    3082
11.Chaleplis ChristosFolwarczny Jan-7-66563292
12.Štolba MiroslavČerný Zdeněk-8-63-10 1393
13.Pokojský ČestmírČerný Vojtěch10-10-85832103
14.Kožušník MilanWO    30113
15.Štolba MiroslavFolwarczny Jan7122  30123
16.Pokojský ČestmírČerný Zdeněk-9-377532133
17.Kožušník MilanČerný Vojtěch923  30143
18.Chaleplis ChristosWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokojský Čestmír30Folwarczny Jan04
Kožušník Milan30Černý Zdeněk13
Chaleplis Christos30Černý Vojtěch13
Štolba Miroslav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24659:534TJ Sokol Radvanice-Bartovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustek Antonín
Hrbáček Josef
 
 
Frančík Miroslav
Zajíc Filip
 
 
6-678 3110
2.Kožušník Jiří
Neuvirth Jan
 
 
Konrád Marek
Kolpak Tomáš
 
 
951  3020
3.Neuvirth JanFrančík Miroslav594  3030
4.Kožušník JiříZajíc Filip-9-9-5  0331
5.Šustek AntonínKonrád Marek-889-993241
6.Hrbáček JosefKolpak Tomáš647  3051
7.Kožušník JiříFrančík Miroslav1-833 3161
8.Šustek AntonínZajíc Filip-9-5-9  0362
9.Hečko JiříKonrád Marek8-109-5-52363
10.Neuvirth JanKolpak Tomáš68-95 3173
11.Šustek AntonínFrančík Miroslav-86310 3183
12.Hečko JiříZajíc Filip-3-48-6 1384
13.Neuvirth JanKonrád Marek1011  3094
14.Kožušník JiříKolpak Tomáš5156  30104
15.Hečko JiříFrančík Miroslav-8788 31114
16.Neuvirth JanZajíc Filip9-5-9-9 13115
17.Kožušník JiříKonrád Marek451  30125
18.Šustek AntonínKolpak Tomáš9-8-912132135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neuvirth Jan31Frančík Miroslav04
Kožušník Jiří31Zajíc Filip40
Šustek Antonín31Konrád Marek13
Hrbáček Josef10Kolpak Tomáš04
Hečko Jiří12   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy