Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSVČ Don Bosco CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC TJ Baník RychvaldRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vítkovická 28, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:22699:579SSVČ Don Bosco C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štec Alexander
Pawlas Nikolas
 
 
Jurdin Tomáš
Čáslava Petr
 
 
966  3010
2.Miko David
Pawlas Leon
 
 
Patoraj Miroslav
Crha Břetislav
 
 
976  3020
3.Miko DavidJurdin Tomáš-6776 3130
4.Štec AlexanderČáslava Petr36-620 3140
5.Pawlas NikolasPatoraj Miroslav-13695 3150
6.Pawlas LeonCrha Břetislav-77-7863260
7.Štec AlexanderJurdin Tomáš-1079-643270
8.Pawlas NikolasČáslava Petr947  3080
9.Pawlas LeonPatoraj Miroslav-8-3-3  0381
10.Miko DavidCrha Břetislav-58-77-92382
11.Pawlas NikolasJurdin Tomáš-6327 3192
12.Pawlas LeonČáslava Petr6-546 31102
13.Miko DavidPatoraj Miroslav-712-9-6 13103
14.Štec AlexanderCrha Břetislav66-109 31113
15.Pawlas LeonJurdin Tomáš75-7-5632123
16.Miko DavidČáslava Petr664  30133
17.Štec AlexanderPatoraj Miroslav9144  30143
18.Pawlas NikolasCrha Břetislav5-6106 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Miko David22Jurdin Tomáš04
Štec Alexander40Čáslava Petr04
Pawlas Nikolas40Patoraj Miroslav22
Pawlas Leon31Crha Břetislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ostrava ZábřehRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Četmíra, Krásné Pole, Družební 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:46557:676Ostrava Zábřeh

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herman Petr
Plhák Jiří
 
 
Štefek Martin
Vedmoch Michal
 
 
-9-9-9  0301
2.Hlista Martin
Vojkůvka Rostislav
 
 
Levický Jakub
Křenek Lukáš
 
 
-106-10-7 1302
3.Hlista MartinKřenek Lukáš-4-4-12  0303
4.Vojkůvka RostislavŠtefek Martin-10711-10-82304
5.Herman PetrLevický Jakub-127-3-10 1305
6.Tomalová JanaVedmoch Michal7-7-6-5 1306
7.Vojkůvka RostislavKřenek Lukáš-7-13-1  0307
8.Herman PetrŠtefek Martin-10129-10-52308
9.Tomalová JanaLevický Jakub-7-87-6 1309
10.Hlista MartinVedmoch Michal7103  3019
11.Plhák JiříKřenek Lukáš-3-8-6  03110
12.Tomalová JanaŠtefek Martin79-10-8-623111
13.Hlista MartinLevický Jakub8-7106 31211
14.Vojkůvka RostislavVedmoch Michal-2-410-7 13212
15.Tomalová JanaKřenek Lukáš-8-4-4  03213
16.Hlista MartinŠtefek Martin592  30313
17.Vojkůvka RostislavLevický Jakub-6-8-7  03314
18.Plhák JiříVedmoch Michal-5-5-9  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlista Martin31Křenek Lukáš40
Vojkůvka Rostislav04Štefek Martin31
Herman Petr02Levický Jakub31
Tomalová Jana04Vedmoch Michal31
Plhák Jiří02   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LT CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30607:621SK Vřesina LT C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikryt Michal
Pleva Jiří
 
 
Herold Jiří
Kozelský Vladimír
 
 
989  3010
2.Břečka David
Břečka Václav
 
 
Prokop Radomír
Ulmann Roman
 
 
989  3020
3.Pleva JiříProkop Radomír-8-9-5  0321
4.Břečka DavidHerold Jiří-8997 3131
5.Cikryt MichalKuchta Miroslav786  3041
6.Břečka VáclavKozelský Vladimír-7-8-2  0342
7.Břečka DavidProkop Radomír-911-9-8 1343
8.Cikryt MichalHerold Jiří-8-78-6 1344
9.Břečka VáclavKuchta Miroslav76-810 3154
10.Pleva JiříUlmann Roman4-1087 3164
11.Cikryt MichalProkop Radomír135-5-873274
12.Břečka VáclavHerold Jiří-3-8-6  0375
13.Pleva JiříKuchta Miroslav88-2-293285
14.Břečka DavidUlmann Roman996  3095
15.Břečka VáclavProkop Radomír-7-7-14  0396
16.Pleva JiříHerold Jiří-55-5-5 1397
17.Břečka DavidKuchta Miroslav98-69 31107
18.Cikryt MichalUlmann Roman109-82 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleva Jiří22Prokop Radomír31
Břečka David31Herold Jiří31
Cikryt Michal31Kuchta Miroslav04
Břečka Václav13Kozelský Vladimír10
   Ulmann Roman03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ B. Š.Mariánské Hory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará Bělá DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slezská diakonie, Rolnická 55, Ostrava - Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19675:526TJ B. Š.Mariánské Hory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kludka Jiří
Makovička Vladimír
 
 
Kolačko Libor
Pražák Tomáš
 
 
-7866 3110
2.Chaleplis Christos
Pokojský Čestmír
 
 
Řepka Miroslav
Kobolka Dan
 
 
746  3020
3.Pokojský ČestmírKolačko Libor643  3030
4.Zdobinský ZdeněkŘepka Miroslav798  3040
5.Chaleplis ChristosKobolka Dan-845-9-82341
6.Kludka JiříPražák Tomáš-96316 3151
7.Zdobinský ZdeněkKolačko Libor96-5-4-52352
8.Chaleplis ChristosŘepka Miroslav9910  3062
9.Kludka JiříKobolka Dan-109-8783272
10.Pokojský ČestmírPražák Tomáš337  3082
11.Chaleplis ChristosKolačko Libor674  3092
12.Kludka JiříŘepka Miroslav9-1048 31102
13.Pokojský ČestmírKobolka Dan8-983 31112
14.Zdobinský ZdeněkPražák Tomáš10-7-6-5 13113
15.Kludka JiříKolačko Libor766  30123
16.Pokojský ČestmírŘepka Miroslav-9739 31133
17.Zdobinský ZdeněkKobolka Dan6-7-5-7 13134
18.Chaleplis ChristosPražák Tomáš565  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokojský Čestmír40Kolačko Libor13
Zdobinský Zdeněk13Řepka Miroslav04
Chaleplis Christos31Kobolka Dan22
Kludka Jiří40Pražák Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOV HVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Výškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42562:639TJ Sokol Výškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko Martin
Chovancová Markéta
 
 
Kokeš Martin
Lébl Zdeněk
 
 
13-71112 3110
2.Volný Jakub
Lysek Jakub
 
 
Knápek Vladimír
Drozd Alan
 
 
-4-7-4  0311
3.Lysek JakubKokeš Martin-5-6-7  0312
4.Volný JakubDrozd Alan13513  3022
5.Martinko MartinLébl Zdeněk378  3032
6.Chovancová MarkétaKnápek Vladimír-6-8-7  0333
7.Volný JakubKokeš Martin-97-93-82334
8.Martinko MartinDrozd Alan6510  3044
9.Chovancová MarkétaLébl Zdeněk-11-5-7  0345
10.Lysek JakubKnápek Vladimír-8-68-2 1346
11.Martinko MartinKokeš Martin-3-95-9 1347
12.Chovancová MarkétaDrozd Alan-8-2-9  0348
13.Lysek JakubLébl Zdeněk-9-7-7  0349
14.Volný JakubKnápek Vladimír-7-85-9 13410
15.Chovancová MarkétaKokeš Martin-13-868632510
16.Lysek JakubDrozd Alan-10-8-3  03511
17.Volný JakubLébl Zdeněk-5-9-9  03512
18.Martinko MartinKnápek Vladimír9-8-77-923513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lysek Jakub04Kokeš Martin31
Volný Jakub13Drozd Alan22
Martinko Martin22Lébl Zdeněk31
Chovancová Markéta13Knápek Vladimír40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy