Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC TJ Baník RychvaldRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Četmíra, Krásné Pole, Družební 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37647:640TTC TJ Baník Rychvald

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlista Martin
Pandularis Jan
 
 
Patoraj Miroslav
Jurdin Tomáš
 
 
6-57-13-82301
2.Plhák Jiří
Herman Petr
 
 
Čáslava Petr
Kaliničenko Roman
 
 
55-93 3111
3.Hlista MartinPatoraj Miroslav66-9-783221
4.Pandularis JanJurdin Tomáš1-6-76-82322
5.Herman PetrČáslava Petr410-95 3132
6.Vojkůvka RostislavKaliničenko Roman947  3042
7.Pandularis JanPatoraj Miroslav-7-12-1  0343
8.Herman PetrJurdin Tomáš-5-9-14  0344
9.Vojkůvka RostislavČáslava Petr-10-1-9  0345
10.Hlista MartinKaliničenko Roman7107  3055
11.Herman PetrPatoraj Miroslav-8-8-8  0356
12.Vojkůvka RostislavJurdin Tomáš-6-8-9  0357
13.Hlista MartinČáslava Petr457  3067
14.Pandularis JanKaliničenko Roman-9-766-92368
15.Vojkůvka RostislavPatoraj Miroslav-49-3-6 1369
16.Hlista MartinJurdin Tomáš-6699 3179
17.Pandularis JanČáslava Petr78-9-8-723710
18.Herman PetrKaliničenko Roman-7-81071132810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlista Martin40Patoraj Miroslav31
Pandularis Jan04Jurdin Tomáš31
Herman Petr22Čáslava Petr22
Vojkůvka Rostislav13Kaliničenko Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LT CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26645:485SK Vřesina LT C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gronych Jiří
Cikryt Michal
 
 
Velký Dalibor
Kučera Jiří
 
 
7-78-693210
2.Břečka David
Duben Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Duben JiříMrázek Zdeněk-7-9-10  0321
4.Gronych JiříVelký Dalibor4-1068 3131
5.Břečka DavidKučera Jiří9-6-8-10 1332
6.Cikryt MichalWO    3042
7.Gronych JiříMrázek Zdeněk879  3052
8.Břečka DavidVelký Dalibor-4-789-112353
9.Cikryt MichalKučera Jiří8-6-81283263
10.Duben JiříWO    3073
11.Břečka DavidMrázek Zdeněk84-87 3183
12.Cikryt MichalVelký Dalibor8-84-663293
13.Duben JiříKučera Jiří-2-9-7  0394
14.Gronych JiříWO    30104
15.Cikryt MichalMrázek Zdeněk12-12-8-7 13105
16.Duben JiříVelký Dalibor-8-7-8  03106
17.Gronych JiříKučera Jiří868  30116
18.Břečka DavidWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Duben Jiří03Mrázek Zdeněk22
Gronych Jiří30Velký Dalibor22
Břečka David12Kučera Jiří22
Cikryt Michal21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ B. Š.Mariánské Hory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ostrava ZábřehRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slezská diakonie, Rolnická 55, Ostrava - Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35629:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makovička Vladimír
Kludka Jiří
 
 
Vedmoch Michal
Štefek Martin
 
 
-77-8-7 1301
2.Pokojský Čestmír
Chaleplis Christos
 
 
Levický Jakub
Linka Vitězslav
 
 
-88-95-82302
3.Kuchař JiříLinka Vitězslav-5-3-7  0303
4.Kludka JiříLevický Jakub912-95 3113
5.Chaleplis ChristosŠtefek Martin71112  3023
6.Pokojský ČestmírVedmoch Michal-5-910853233
7.Kludka JiříLinka Vitězslav8-4-78-72334
8.Chaleplis ChristosLevický Jakub6-9-8883244
9.Pokojský ČestmírŠtefek Martin655  3054
10.Kuchař JiříVedmoch Michal-4-3-6  0355
11.Chaleplis ChristosLinka Vitězslav85-76 3165
12.Pokojský ČestmírLevický Jakub8-9-5-7 1366
13.Kuchař JiříŠtefek Martin-5-10-2  0367
14.Kludka JiříVedmoch Michal8-87-783277
15.Pokojský ČestmírLinka Vitězslav-59-91-92378
16.Kuchař JiříLevický Jakub-3-6-7  0379
17.Kludka JiříŠtefek Martin1179  3089
18.Chaleplis ChristosVedmoch Michal1034  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuchař Jiří04Linka Vitězslav31
Kludka Jiří31Levický Jakub22
Chaleplis Christos40Štefek Martin13
Pokojský Čestmír22Vedmoch Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Výškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará Bělá DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŠeříkovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22637:527TJ Sokol Výškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokeš Martin
Lébl Zdeněk
 
 
Kratoš Adam
Řepka Miroslav
 
 
97-8-773210
2.Drozd Alan
Knápek Vladimír
 
 
Hricenko Jan
Kobolka Dan
 
 
-7-3-9  0311
3.Drozd AlanHricenko Jan777  3021
4.Mroz JaroslavKobolka Dan643  3031
5.Knápek VladimírŘepka Miroslav77-117 3141
6.Kokeš MartinKratoš Adam368  3051
7.Mroz JaroslavHricenko Jan-6-48-10 1352
8.Knápek VladimírKobolka Dan-6-10-9  0353
9.Kokeš MartinŘepka Miroslav527  3063
10.Drozd AlanKratoš Adam762  3073
11.Knápek VladimírHricenko Jan865  3083
12.Kokeš MartinKobolka Dan-10-594-82384
13.Drozd AlanŘepka Miroslav87-76 3194
14.Mroz JaroslavKratoš Adam567  30104
15.Kokeš MartinHricenko Jan5-711-9-523105
16.Lébl ZdeněkKobolka Dan-612-15-8 13106
17.Mroz JaroslavŘepka Miroslav937  30116
18.Knápek VladimírKratoš Adam888  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drozd Alan30Hricenko Jan22
Mroz Jaroslav31Kobolka Dan31
Knápek Vladimír31Řepka Miroslav04
Kokeš Martin22Kratoš Adam04
Lébl Zdeněk01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy