Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará Bělá EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vřesina LT DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38626:657SK Vřesina LT D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szarowski Daniel
Pšenica Vladislav
 
 
Řezníček Marcel
Mentznerová Beáta
 
 
66-9-4113210
2.Kratoš Adam
Čajčík Michal
 
 
Ševěček Jiří
Pleva Jiří
 
 
-4-6-9  0311
3.Szarowski DanielŘezníček Marcel-7-6-5  0312
4.Pšenica VladislavMentznerová Beáta769  3022
5.Kratoš AdamŠevěček Jiří-10587 3132
6.Čajčík MichalPleva Jiří-4-5-5  0333
7.Pšenica VladislavŘezníček Marcel-106-96-122334
8.Kratoš AdamMentznerová Beáta974  3044
9.Čajčík MichalŠevěček Jiří4-9-10-5 1345
10.Szarowski DanielPleva Jiří-1099-4-92346
11.Kratoš AdamŘezníček Marcel-65710 3156
12.Čajčík MichalMentznerová Beáta-79-4-5 1357
13.Szarowski DanielŠevěček Jiří10-8-5-5 1358
14.Pšenica VladislavPleva Jiří-9-76-8 1359
15.Čajčík MichalŘezníček Marcel7108  3069
16.Szarowski DanielMentznerová Beáta-10-9-12  03610
17.Pšenica VladislavŠevěček Jiří7-9610 31710
18.Kratoš AdamPleva Jiří6-78-8-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szarowski Daniel04Řezníček Marcel22
Pšenica Vladislav22Mentznerová Beáta22
Kratoš Adam31Ševěček Jiří22
Čajčík Michal13Pleva Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSVČ Don Bosco DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24629:497TJ Sokol Hrabůvka F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavrečka Jiří
Pilch Daniel
 
 
Štecová Andrea
Štecová Miroslava
 
 
436  3010
2.Teufel Reinhold
Plachý Lukáš
 
 
Kotlár Robin
Štefela Jakub
 
 
579  3020
3.Plachý LukášCzina Pavel9-4811 3130
4.Pilch DanielKotlár Robin-9-915-10 1331
5.Vavrečka JiříŠtefela Jakub-12-7-9  0332
6.Teufel ReinholdŠtecová Miroslava345  3042
7.Pilch DanielCzina Pavel7-6-10-9 1343
8.Vavrečka JiříKotlár Robin98-101 3153
9.Teufel ReinholdŠtefela Jakub-4264 3163
10.Plachý Lukᚊtecová Miroslava145  3073
11.Vavrečka JiříCzina Pavel-5-10-9  0374
12.Teufel ReinholdKotlár Robin-5-7-9  0375
13.Plachý Lukᚊtefela Jakub5-9-7-8 1376
14.Pilch DanielŠtecová Miroslava444  3086
15.Teufel ReinholdCzina Pavel384  3096
16.Plachý LukášKotlár Robin-9287 31106
17.Pilch DanielŠtefela Jakub-679-9632116
18.Vavrečka JiříŠtecová Andrea766  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plachý Lukáš31Czina Pavel22
Pilch Daniel22Kotlár Robin22
Vavrečka Jiří22Štefela Jakub22
Teufel Reinhold31Štecová Miroslava03
   Štecová Andrea01
18 zápas - střídaní hosté. Štecová Andrea místo Štecové Miroslavy.



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LT EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZengrovkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:46516:636KST Zengrovka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skyba Petr
Duben Jiří
 
 
Řežáb Tomáš
Pelíšek Tomáš
 
 
-8-9-6  0301
2.Skyba Radek
Kozelský Štěpán
 
 
Zbořil Zdeněk
Andrejko Jaroslav
 
 
-87-6-8 1302
3.Skyba RadekPelíšek Tomáš7-578 3112
4.Skyba PetrZbořil Zdeněk-97-84-32313
5.Duben JiříAndrejko Jaroslav-5-5-5  0314
6.Kozelský ŠtěpánŘežáb Tomáš-6-5-7  0315
7.Skyba PetrPelíšek Tomáš555  3025
8.Duben JiříZbořil Zdeněk-1-3-8  0326
9.Kozelský ŠtěpánAndrejko Jaroslav-9-3-9  0327
10.Skyba RadekŘežáb Tomáš1045  3037
11.Duben JiříPelíšek Tomáš-3-710-7 1338
12.Kozelský ŠtěpánZbořil Zdeněk-4-5-8  0339
13.Skyba RadekAndrejko Jaroslav75-6-8-723310
14.Skyba PetrŘežáb Tomáš8-87-10-923311
15.Kozelský ŠtěpánPelíšek Tomáš-8-7-8  03312
16.Skyba RadekZbořil Zdeněk-10-88-8 13313
17.Skyba PetrAndrejko Jaroslav8-10-7-8 13314
18.Duben JiříŘežáb Tomáš-6-2-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skyba Radek22Pelíšek Tomáš22
Skyba Petr13Zbořil Zdeněk40
Duben Jiří04Andrejko Jaroslav40
Kozelský Štěpán04Řežáb Tomáš31
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44560:646TJ Sokol Radvanice-Bartovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupková Petra
Válek Pavel
 
 
Kupec Rostislav
Menkina Bohuslav
 
 
-99-8963210
2.Faruzel Matyáš
Hořín Viktor
 
 
Ogrodník Matěj
Krkoška Matyáš
 
 
-8-11-10  0311
3.Kupková PetraKupec Rostislav-9-8-9  0312
4.Válek PavelMenkina Bohuslav986  3022
5.Faruzel MatyášOgrodník Matěj8-8-10-6 1323
6.Hořín ViktorKrkoška Matyáš-1-4-9  0324
7.Válek PavelKupec Rostislav847  3034
8.Faruzel MatyášMenkina Bohuslav-9-6-5  0335
9.Hořín ViktorOgrodník Matěj-3-3-6  0336
10.Kupková PetraKrkoška Matyáš-7-98-9 1337
11.Faruzel MatyášKupec Rostislav-8-7-9  0338
12.Hořín ViktorMenkina Bohuslav-7-6-8  0339
13.Kupková PetraOgrodník Matěj-6-879-923310
14.Válek PavelKrkoška Matyáš-9-1088732410
15.Hořín ViktorKupec Rostislav-8-11-13  03411
16.Kupková PetraMenkina Bohuslav-7-9-6  03412
17.Válek PavelOgrodník Matěj79-87 31512
18.Faruzel MatyášKrkoška Matyáš-8-97-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kupková Petra04Kupec Rostislav31
Válek Pavel40Menkina Bohuslav31
Faruzel Matyáš04Ogrodník Matěj31
Hořín Viktor04Krkoška Matyáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proskovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:39618:666TJ Sokol Proskovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pápay Lukáš
Václavík Jiří
 
 
Adámek Vít
Adámková Markéta
 
 
-69-10-6 1301
2.Borik Jan
Chalupa Dominik
 
 
Knop Jakub
Kunz Lukáš
 
 
-89-8-10 1302
3.Václavík JiříAdámek Vít-5-7-4  0303
4.Pápay LukášAdámková Markéta141211  3013
5.Borik JanKnop Jakub-9-2-9  0314
6.Chalupa DominikKunz Lukáš9-9-10-11 1315
7.Pápay LukášAdámek Vít-7-7-13  0316
8.Borik JanAdámková Markéta179-9-8123226
9.Chalupa DominikKnop Jakub-9-0-7  0327
10.Václavík JiříKunz Lukáš4612  3037
11.Borik JanAdámek Vít-9-8-10  0338
12.Chalupa DominikAdámková Markéta9-1089 3148
13.Václavík JiříKnop Jakub6-8-8-14 1349
14.Pápay LukášKunz Lukáš-10886 3159
15.Chalupa DominikAdámek Vít-8-9-10  03510
16.Václavík JiříAdámková Markéta6-8-79532610
17.Pápay LukášKnop Jakub-8-9-9  03611
18.Borik JanKunz Lukáš777  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Václavík Jiří22Adámek Vít40
Pápay Lukáš22Adámková Markéta04
Borik Jan22Knop Jakub40
Chalupa Dominik13Kunz Lukáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy