Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVA CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
13:539:23607:500TJ Sokol Radvanice-Bartovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřivnová Anežka
Menkina Bohuslav
 
 
Chalupa Dominik
Richter Dominik
 
 
549  3010
2.Krkoška Matyáš
Ogrodník Matěj
 
 
Václavík Jiří
Borik Jan
 
 
886  3020
3.Pavlínek IvoChalupa Dominik-44-3773230
4.Hřivnová AnežkaRichter Dominik843  3040
5.Krkoška MatyášVáclavík Jiří957  3050
6.Ogrodník MatějBorik Jan-6713-773260
7.Hřivnová AnežkaChalupa Dominik-6-8-9  0361
8.Krkoška MatyášRichter Dominik444  3071
9.Ogrodník MatějVáclavík Jiří-9-7-7  0372
10.Pavlínek IvoBorik Jan-54-13783282
11.Krkoška MatyášChalupa Dominik774  3092
12.Ogrodník MatějRichter Dominik-9471 31102
13.Pavlínek IvoVáclavík Jiří-7-8-9  03103
14.Hřivnová AnežkaBorik Jan-10-7-9  03104
15.Ogrodník MatějChalupa Dominik7-657 31114
16.Pavlínek IvoRichter Dominik768  30124
17.Hřivnová AnežkaVáclavík Jiří-6-11-8  03125
18.Krkoška MatyášBorik Jan765  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlínek Ivo31Chalupa Dominik13
Hřivnová Anežka13Richter Dominik04
Krkoška Matyáš40Václavík Jiří31
Ogrodník Matěj31Borik Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZengrovkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zengrova 822/1, Vítkovice, 70300 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20677:470KST Zengrovka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Zdeněk
Andrejko Jaroslav
 
 
Kupková Petra
Válek Pavel
 
 
76-11-9103210
2.Pelíšek Tomáš
Řežáb Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Řežáb TomášKupková Petra848  3030
4.Zbořil ZdeněkFaruzel Matyáš81010  3040
5.Pelíšek TomášVálek Pavel6-10-57103250
6.Andrejko JaroslavWO    3060
7.Zbořil ZdeněkKupková Petra-898-5113270
8.Pelíšek TomášFaruzel Matyáš-768-8-92371
9.Andrejko JaroslavVálek Pavel-8-785-82372
10.Řežáb TomášWO    3082
11.Pelíšek TomášKupková Petra78-99 3192
12.Andrejko JaroslavFaruzel Matyáš689  30102
13.Řežáb TomášVálek Pavel-7-4-9  03103
14.Zbořil ZdeněkWO    30113
15.Andrejko JaroslavKupková Petra8-789 31123
16.Řežáb TomášFaruzel Matyáš478  30133
17.Zbořil ZdeněkVálek Pavel-67-8-9 13134
18.Pelíšek TomášWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Řežáb Tomáš21Kupková Petra04
Zbořil Zdeněk21Faruzel Matyáš13
Pelíšek Tomáš21Válek Pavel31
Andrejko Jaroslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSVČ Don Bosco DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vřesina LT ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vítkovická 28, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:29575:564SSVČ Don Bosco D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefela Jakub
Kotlár Robin
 
 
Kozelský Martin
Skyba Petr
 
 
6-8-8-8 1301
2.Štecová Miroslava
Štecová Andrea
 
 
Skyba Radek
Kozelský Štěpán
 
 
-8-1-7  0302
3.Kotlár RobinKozelský Martin-0-9-6  0303
4.Štefela JakubSkyba Radek-9410-583213
5.Czina PavelSkyba Petr6118  3023
6.Štecová MiroslavaKozelský Štěpán-610-3893233
7.Štefela JakubKozelský Martin-6-88-11 1334
8.Czina PavelSkyba Radek623  3044
9.Štecová MiroslavaSkyba Petr-8-6-4  0345
10.Kotlár RobinKozelský Štěpán379  3055
11.Czina PavelKozelský Martin4137  3065
12.Štecová AndreaSkyba Radek-3-6-6  0366
13.Kotlár RobinSkyba Petr9-899 3176
14.Štefela JakubKozelský Štěpán734  3086
15.Štecová AndreaKozelský Martin-6-3-10  0387
16.Kotlár RobinSkyba Radek9-6910 3197
17.Štefela JakubSkyba Petr3-47-8432107
18.Czina PavelKozelský Štěpán269  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotlár Robin31Kozelský Martin31
Štefela Jakub31Skyba Radek13
Czina Pavel40Skyba Petr13
Štecová Miroslava11Kozelský Štěpán04
Štecová Andrea02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LT DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41638:689TJ Sokol Hrabůvka F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Tomáš
Hora Antonín
 
 
Molin Tomáš
Plachý Lukáš
 
 
-98-11-6 1301
2.Adámek Aleš
Mentznerová Beáta
 
 
Vavrečka Jiří
Pilch Daniel
 
 
699  3011
3.Hora AntonínPlachý Lukáš-6-5-1  0312
4.Lazar TomášVavrečka Jiří5-598 3122
5.Mentznerová BeátaPilch Daniel9-84-8-72323
6.Adámek AlešMolin Tomáš9-7-76-72324
7.Lazar TomášPlachý Lukáš9-1187 3134
8.Mentznerová BeátaVavrečka Jiří9-12-7-7 1335
9.Adámek AlešPilch Daniel-3-7-11  0336
10.Hora AntonínMolin Tomáš135-9-853246
11.Mentznerová BeátaPlachý Lukáš-28-8-13 1347
12.Adámek AlešVavrečka Jiří58-9-863257
13.Hora AntonínPilch Daniel-9-10-4  0358
14.Lazar TomášMolin Tomáš7-11-48103268
15.Adámek AlešPlachý Lukáš-5-6-8  0369
16.Hora AntonínVavrečka Jiří-579-7-923610
17.Lazar TomášPilch Daniel-7-9-7  03611
18.Mentznerová BeátaMolin Tomáš592  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hora Antonín13Plachý Lukáš31
Lazar Tomáš31Vavrečka Jiří22
Mentznerová Beáta13Pilch Daniel40
Adámek Aleš13Molin Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy