Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LT EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vřesina LT DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:41664:718SK Vřesina LT D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břečka Václav
Lotrek Radomil
 
 
Řezníček Marcel
Mentznerová Beáta
 
 
-87-59-42301
2.Duben Jiří
Kozelský Štěpán
 
 
Lazar Jiří
Lazar Tomáš
 
 
-8-664-22302
3.Břečka VáclavŘezníček Marcel496  3012
4.Lotrek RadomilLazar Jiří-1289-6-72313
5.Duben JiříLazar Tomáš-9-7-12  0314
6.Kozelský ŠtěpánMentznerová Beáta-13-89-8 1315
7.Lotrek RadomilŘezníček Marcel67-5-1093225
8.Duben JiříLazar Jiří-11-713-3 1326
9.Kozelský ŠtěpánLazar Tomáš-65-49-122327
10.Břečka VáclavMentznerová Beáta-6-117-5 1328
11.Duben JiříŘezníček Marcel10-8-6-8 1329
12.Kozelský ŠtěpánLazar Jiří-7-10-6  03210
13.Břečka VáclavLazar Tomáš8915  30310
14.Lotrek RadomilMentznerová Beáta46-7-8432410
15.Kozelský ŠtěpánŘezníček Marcel9-599 31510
16.Břečka VáclavLazar Jiří469  30610
17.Lotrek RadomilLazar Tomáš-10-9-9  03611
18.Duben JiříMentznerová Beáta-699-4-323612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břečka Václav31Řezníček Marcel13
Lotrek Radomil22Lazar Jiří31
Duben Jiří04Lazar Tomáš31
Kozelský Štěpán13Mentznerová Beáta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSVČ Don Bosco DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:44677:712SSVČ Don Bosco D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupková Petra
Válek Pavel
 
 
Baláž Jakub
Czina Pavel
 
 
-9-107-8 1301
2.Papayova Pavla
Faruzel Matyáš
 
 
Štefela Jakub
Kotlár Robin
 
 
10-8-102-92302
3.Papayova PavlaCzina Pavel9-9-8-9 1303
4.Válek PavelKotlár Robin99-8-7-92304
5.Faruzel Matyᚊtefela Jakub6-6-8-7 1305
6.Kupková PetraBaláž Jakub8-9-710-62306
7.Válek PavelCzina Pavel-7-96-8 1307
8.Faruzel MatyášKotlár Robin-2-6-9  0308
9.Kupková PetraŠtefela Jakub1214-9-873218
10.Papayova PavlaBaláž Jakub6-79-873228
11.Faruzel MatyášCzina Pavel-7-9-8  0329
12.Kupková PetraKotlár Robin-8-1098-723210
13.Papayova PavlaŠtefela Jakub7-9-8-10 13211
14.Válek PavelŠtecová Miroslava875  30311
15.Kupková PetraCzina Pavel-9-7-10  03312
16.Papayova PavlaKotlár Robin-9-8-6  03313
17.Válek PavelŠtefela Jakub-10687 31413
18.Faruzel Matyᚊtecová Miroslava6137  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Papayova Pavla13Czina Pavel40
Válek Pavel22Kotlár Robin40
Faruzel Matyáš13Štefela Jakub22
Kupková Petra13Baláž Jakub11
   Štecová Miroslava02



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVA CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZengrovkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30700:591TTC ENFIREEX OSTRAVA C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělík Petr
Krupa Daniel
 
 
Andrejko Jaroslav
Zbořil Zdeněk
 
 
-139107 3110
2.Václavík Jiří
Borik Jan
 
 
Pelíšek Tomáš
Řežáb Tomáš
 
 
-8-656-42311
3.Václavík JiříAndrejko Jaroslav-9-910-10 1312
4.Borik JanZbořil Zdeněk7-9-114-62313
5.Krupa DanielPelíšek Tomáš356  3023
6.Sikora RadimŘežáb Tomáš-8-6-10  0324
7.Borik JanAndrejko Jaroslav-7-7-9  0325
8.Krupa DanielZbořil Zdeněk435  3035
9.Sikora RadimPelíšek Tomáš13-856 3145
10.Václavík JiříŘežáb Tomáš9-8-8643255
11.Krupa DanielAndrejko Jaroslav957  3065
12.Sikora RadimZbořil Zdeněk559  3075
13.Václavík JiříPelíšek Tomáš-97-98-32376
14.Borik JanŘežáb Tomáš-8-95393286
15.Sikora RadimAndrejko Jaroslav-8-99-12 1387
16.Václavík JiříZbořil Zdeněk-569-983297
17.Borik JanPelíšek Tomáš55-65 31107
18.Krupa DanielŘežáb Tomáš211  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Václavík Jiří22Andrejko Jaroslav31
Borik Jan22Zbořil Zdeněk13
Krupa Daniel40Pelíšek Tomáš13
Sikora Radim22Řežáb Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proskovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-Bartovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Světlovská 91/41, O.- ProskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37599:651TJ Sokol Radvanice-Bartovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knop Jakub
Vidlička Jan
 
 
Ogrodník Matěj
Krkoška Matyáš
 
 
674  3010
2.Kunz Michal
Adámková Markéta
 
 
Menkina Bohuslav
Hřivnová Anežka
 
 
911-117 3120
3.Knop JakubKrkoška Matyáš-9-48-7 1321
4.Vidlička JanOgrodník Matěj77-510 3131
5.Kunz MichalKučera Pavel79-3-10-12332
6.Adámková MarkétaHřivnová Anežka-55-5793242
7.Vidlička JanKrkoška Matyáš-7-65-7 1343
8.Kunz MichalOgrodník Matěj-8-7-3  0344
9.Adámková MarkétaKučera Pavel-6-6-1  0345
10.Knop JakubHřivnová Anežka575  3055
11.Kunz MichalKrkoška Matyáš-7-7-2  0356
12.Adámková MarkétaOgrodník Matěj-5-668103266
13.Knop JakubKučera Pavel6811  3076
14.Vidlička JanHřivnová Anežka-9-6-10  0377
15.Adámková MarkétaKrkoška Matyáš-9-310-6 1378
16.Knop JakubOgrodník Matěj1-535 3188
17.Vidlička JanKučera Pavel-109-49-102389
18.Kunz MichalHřivnová Anežka9-28-9-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knop Jakub31Krkoška Matyáš40
Vidlička Jan13Ogrodník Matěj13
Kunz Michal04Kučera Pavel31
Adámková Markéta22Hřivnová Anežka22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy