Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZengrovkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proskovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zengrova 822/1, Vítkovice, 70300 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38546:620TJ Sokol Proskovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řežáb Tomáš
Pelíšek Tomáš
 
 
Adámek Vít
Adámková Markéta
 
 
-5-3-4  0301
2.Andrejko Jaroslav
Zbořil Zdeněk
 
 
Kunz Lukáš
Knop Jakub
 
 
6-785 3111
3.Řežáb TomášAdámek Vít-57-5-4 1312
4.Zbořil ZdeněkAdámková Markéta-6-3-7  0313
5.Andrejko JaroslavKunz Lukáš-3-78693223
6.Pelíšek TomášKnop Jakub-7-8-9  0324
7.Zbořil ZdeněkAdámek Vít-5-6-4  0325
8.Andrejko JaroslavAdámková Markéta-5796 3135
9.Pelíšek TomášKunz Lukáš-8-79-16 1336
10.Řežáb TomášKnop Jakub676  3046
11.Andrejko JaroslavAdámek Vít-6-7-8  0347
12.Pelíšek TomášAdámková Markéta5-669 3157
13.Řežáb TomášKunz Lukáš6-575 3167
14.Zbořil ZdeněkKnop Jakub-5-7-5  0368
15.Pelíšek TomášAdámek Vít-6-7-9  0369
16.Řežáb TomášAdámková Markéta-5749 3179
17.Zbořil ZdeněkKunz Lukáš-58-69-923710
18.Andrejko JaroslavKnop Jakub7-895 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řežáb Tomáš31Adámek Vít40
Zbořil Zdeněk04Adámková Markéta13
Andrejko Jaroslav31Kunz Lukáš22
Pelíšek Tomáš13Knop Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vřesina LT DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 358, 74285 VřesinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26696:624SK Vřesina LT D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mentznerová Beáta
Hora Antonín
 
 
Kupková Petra
Faruzel Matyáš
 
 
3210  3010
2.Paleta Petr
Lazar Jiří
 
 
Papayova Pavla
Hořín Viktor
 
 
-16-1212793220
3.Mentznerová BeátaKupková Petra8149  3030
4.Hora AntonínFaruzel Matyáš7106  3040
5.Paleta PetrPapayova Pavla-5-77-6 1341
6.Lazar JiříHořín Viktor758  3051
7.Hora AntonínKupková Petra-6-49743261
8.Paleta PetrFaruzel Matyáš-6887 3171
9.Lazar JiříPapayova Pavla-778-263281
10.Mentznerová BeátaHořín Viktor543  3091
11.Paleta PetrKupková Petra97-99 31101
12.Lazar JiříFaruzel Matyáš72-910 31111
13.Mentznerová BeátaPapayova Pavla-9-9-3  03112
14.Hora AntonínHořín Viktor8-83-9-823113
15.Lazar JiříKupková Petra-69-37832123
16.Mentznerová BeátaFaruzel Matyáš9-3-7-7 13124
17.Hora AntonínPapayova Pavla-10-6811-1123125
18.Paleta PetrHořín Viktor558  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mentznerová Beáta22Kupková Petra04
Hora Antonín22Faruzel Matyáš13
Paleta Petr31Papayova Pavla31
Lazar Jiří40Hořín Viktor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 5.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Třebovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará Bělá ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Valech 5307/7, Třebovice, 722 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27658:598Orel Třebovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pajurek Josef
Štulík Michal
 
 
Pšenica Vladislav
Darin Kyryl
 
 
-87-9863210
2.Zavadinka Ludevít
Šimoňák Jindřich
 
 
Kolačko Libor
Szarowski Daniel
 
 
6-876 3120
3.Pajurek JosefPšenica Vladislav1078  3030
4.Štulík MichalSzarowski Daniel9-8510 3140
5.Zavadinka LudevítKolačko Libor777  3050
6.Šimoňák JindřichDarin Kyryl-8-10-2  0351
7.Štulík MichalPšenica Vladislav869  3061
8.Zavadinka LudevítSzarowski Daniel8-976 3171
9.Šimoňák JindřichHricenko Jan-89-811-92372
10.Pajurek JosefDarin Kyryl-78-9-7 1373
11.Zavadinka LudevítPšenica Vladislav8-765 3183
12.Šimoňák JindřichSzarowski Daniel87-107 3193
13.Pajurek JosefHricenko Jan78-87 31103
14.Štulík MichalDarin Kyryl-3-5-7  03104
15.Šimoňák JindřichPšenica Vladislav8-9-12-623105
16.Pajurek JosefSzarowski Daniel744  30115
17.Štulík MichalHricenko Jan87-86 31125
18.Zavadinka LudevítDarin Kyryl8-6-6-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pajurek Josef31Pšenica Vladislav13
Štulík Michal31Szarowski Daniel04
Zavadinka Ludevít31Kolačko Libor01
Šimoňák Jindřich13Darin Kyryl40
   Hricenko Jan12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy