Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Železnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19673:536TJ Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokrouhlecký Zdeněk
Vokrouhlecký David
 
 
Kudrnáč Miloslav
Ježková Zuzana
 
 
-9596 3110
2.Vokrouhlecký Jiří
Stuchlík Petr
 
 
Kabela Filip
Vraštil Jiří
 
 
-1069-10-52311
3.Vokrouhlecký DavidVraštil Jiří75-812 3121
4.Vokrouhlecký JiříKabela Filip7-10-6-8 1322
5.Stuchlík PetrJežková Zuzana597  3032
6.Vokrouhlecký ZdeněkKudrnáč Miloslav99-99 3142
7.Vokrouhlecký JiříVraštil Jiří746  3052
8.Stuchlík PetrKabela Filip8-756 3162
9.Vokrouhlecký ZdeněkJežková Zuzana958  3072
10.Vokrouhlecký DavidKudrnáč Miloslav3-214-7-92373
11.Stuchlík PetrVraštil Jiří-5-992113283
12.Vokrouhlecký ZdeněkKabela Filip-6-9-9  0384
13.Vokrouhlecký DavidJežková Zuzana477  3094
14.Vokrouhlecký JiříKudrnáč Miloslav881  30104
15.Vokrouhlecký ZdeněkVraštil Jiří995  30114
16.Vokrouhlecký DavidKabela Filip6-828 31124
17.Vokrouhlecký JiříJežková Zuzana874  30134
18.Stuchlík PetrKudrnáč Miloslav758  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokrouhlecký David31Vraštil Jiří04
Vokrouhlecký Jiří31Kabela Filip22
Stuchlík Petr40Ježková Zuzana04
Vokrouhlecký Zdeněk31Kudrnáč Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně Bělohrad CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27678:600TJ Lázně Bělohrad C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Jan
Petřivý Milan
 
 
Plecháčová Pavlína
Stuchlik Jiří
 
 
493  3010
2.Šulc Jiří
Vít Jiří
 
 
Morávek Jiří ml.
Nožička Jaroslav
 
 
-65-8-8 1311
3.Petřivý MilanNožička Jaroslav255  3021
4.Vít JiříStuchlik Jiří7-9-79-92322
5.Šulc JiříMorávek Jiří ml.-9-4-6  0323
6.Šulc JanPlecháčová Pavlína99-97 3133
7.Vít JiříNožička Jaroslav875  3043
8.Šulc JiříStuchlik Jiří16-9-10-9 1344
9.Šulc JanMorávek Jiří ml.5-10-9883254
10.Petřivý MilanPlecháčová Pavlína10-7107 3164
11.Šulc JiříNožička Jaroslav869  3074
12.Šulc JanStuchlik Jiří9108  3084
13.Petřivý MilanMorávek Jiří ml.3-7-89-122385
14.Vít JiříPlecháčová Pavlína-79-9793295
15.Šulc JanNožička Jaroslav667  30105
16.Petřivý MilanStuchlik Jiří676  30115
17.Vít JiříMorávek Jiří ml.-3-9-9  03116
18.Šulc JiříPlecháčová Pavlína-10410-5-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřivý Milan31Nožička Jaroslav04
Vít Jiří22Stuchlik Jiří22
Šulc Jiří13Morávek Jiří ml.31
Šulc Jan40Plecháčová Pavlína13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nemyčeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Hořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nemyčeves 140Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:50560:699TJ Jiskra Hořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bílek Miloslav
 
 
Šotek Jan
Zelený Martin
 
 
-899-793210
2.Rössler Leoš
Nosek Milan
 
 
Zemánek Vladimír
Vyskočil Petr
 
 
8-78-893220
3.Stránský MichalZelený Martin-9-7-8  0321
4.Bílek MiloslavŠotek Jan8-9-9-8 1322
5.Nosek MilanZemánek Vladimír7-6-5-8 1323
6.Rössler LeošVyskočil Petr88-9-9-42324
7.Bílek MiloslavZelený Martin-8-7-6  0325
8.Nosek MilanŠotek Jan-7-88-8 1326
9.Rössler LeošZemánek Vladimír-9-6-5  0327
10.Stránský MichalVyskočil Petr98-58 3137
11.Nosek MilanZelený Martin-7-7-7  0338
12.Rössler LeošŠotek Jan-5-6-7  0339
13.Stránský MichalZemánek Vladimír-8-9-3  03310
14.Bílek MiloslavVyskočil Petr-8-8-9  03311
15.Rössler LeošZelený Martin-9-4-5  03312
16.Stránský MichalŠotek Jan9-89-9-823313
17.Bílek MiloslavZemánek Vladimír7-5-7-9 13314
18.Nosek MilanVyskočil Petr8-8-9-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal13Zelený Martin40
Bílek Miloslav04Šotek Jan40
Nosek Milan04Zemánek Vladimír40
Rössler Leoš04Vyskočil Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TK Žlunice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturná dům KozojídkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27694:601TJ TK Žlunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Ladislav
Mokošin Petr
 
 
Veselý Zdeněk
Kycelt Lukáš
 
 
4-1197 3110
2.Haken Jiří
Smutný Přemysl
 
 
Koníček Jan
Havlín Jan
 
 
8-73-8-72311
3.Jansta JosefVeselý Zdeněk-7-79453221
4.Smutný PřemyslKycelt Lukáš-9-310-7 1322
5.Němeček LadislavKoníček Jan-758-7103232
6.Haken JiříHavlín Jan4-58-6-82333
7.Smutný PřemyslVeselý Zdeněk3-1156 3143
8.Němeček LadislavKycelt Lukáš997  3053
9.Haken JiříKoníček Jan1094  3063
10.Jansta JosefHavlín Jan-861210 3173
11.Němeček LadislavVeselý Zdeněk-7456 3183
12.Haken JiříKycelt Lukáš-11-914-9 1384
13.Jansta JosefKoníček Jan799  3094
14.Smutný PřemyslHavlín Jan-6-7-8  0395
15.Haken JiříVeselý Zdeněk4-636 31105
16.Jansta JosefKycelt Lukáš852  30115
17.Mokošin PetrKoníček Jan2117  30125
18.Němeček LadislavHavlín Jan7-35-7-523126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jansta Josef40Veselý Zdeněk04
Smutný Přemysl12Kycelt Lukáš22
Němeček Ladislav31Koníček Jan04
Haken Jiří22Havlín Jan31
Mokošin Petr10   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy