Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Železnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Miletín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŽelezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38673:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krétová Monika
Ježková Zuzana
 
 
Černík Luděk
Drahonínský Marek
 
 
789  3010
2.Jindra Zbyněk
Švanda Ondřej
 
 
Petr Miloš
Petrová Soňa
 
 
-87-9-8 1311
3.Švanda OndřejPetr Miloš9-9-8-1 1312
4.Ježková ZuzanaPetrová Soňa8-810-1083222
5.Jindra ZbyněkČerník Luděk6-47-643232
6.Krétová MonikaDrahonínský Marek9-89-6-62333
7.Ježková ZuzanaPetr Miloš-7-4-9  0334
8.Jindra ZbyněkPetrová Soňa-11-109753244
9.Krétová MonikaČerník Luděk-11-6105-92345
10.Švanda OndřejDrahonínský Marek-4-78893255
11.Jindra ZbyněkPetr Miloš-4-7-8  0356
12.Krétová MonikaPetrová Soňa399  3066
13.Švanda OndřejČerník Luděk-6-8-9  0367
14.Ježková ZuzanaDrahonínský Marek55-97 3177
15.Krétová MonikaPetr Miloš7-109-763287
16.Švanda OndřejPetrová Soňa578  3097
17.Ježková ZuzanaČerník Luděk6-5-10-8 1398
18.Jindra ZbyněkDrahonínský Marek13-9-4-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švanda Ondřej22Petr Miloš31
Ježková Zuzana22Petrová Soňa04
Jindra Zbyněk22Černík Luděk31
Krétová Monika22Drahonínský Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rovensko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roškopov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala ZŠ Rovensko p. Tr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35608:643TJ Sokol Roškopov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Josef
Tyrychtr Milan
 
 
Krejčí Josef st.
Šafář Jaromír
 
 
-7-678-102301
2.Drahoňovský Zdeněk
Šteffan Jan
 
 
Krejčí Petr ml.
Stuchlík Jiří
 
 
-9-7-8  0302
3.Šteffan JanKrejčí Josef st.-4-11-7  0303
4.Drahoňovský ZdeněkŠafář Jaromír101010  3013
5.Tyrychtr MilanKrejčí Petr ml.-8-7-0  0314
6.Ježek JosefStuchlík Jiří1166  3024
7.Drahoňovský ZdeněkKrejčí Josef st.-8-610-4 1325
8.Tyrychtr MilanŠafář Jaromír612-88 3135
9.Ježek JosefKrejčí Petr ml.-12-7-6  0336
10.Šteffan JanStuchlík Jiří1228  3046
11.Tyrychtr MilanKrejčí Josef st.-7-1012-6 1347
12.Ježek JosefŠafář Jaromír8-789 3157
13.Šteffan JanKrejčí Petr ml.6-7-3373267
14.Drahoňovský ZdeněkStuchlík Jiří-68-514-92368
15.Ježek JosefKrejčí Josef st.-99-58-82369
16.Šteffan JanŠafář Jaromír236  3079
17.Drahoňovský ZdeněkKrejčí Petr ml.-8-4-1  03710
18.Tyrychtr MilanStuchlík Jiří8-668 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šteffan Jan31Krejčí Josef st.40
Drahoňovský Zdeněk13Šafář Jaromír04
Tyrychtr Milan22Krejčí Petr ml.31
Ježek Josef22Stuchlík Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PINGO Chyjice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní areál JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43594:661PINGO Chyjice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jenka Martin
Karták Kryštof
 
 
Douša Jiří
Douša Luboš
 
 
-11-3-7  0301
2.Kuba Vojtěch
Kříž Milan st.
 
 
Šolc Jiří
Stránský Tomáš
 
 
712-99 3111
3.Jenka MartinDouša Jiří-2-9-9  0312
4.Kunášek FrantišekDouša Tomáš926  3022
5.Kuba VojtěchDouša Luboš-710-8-7 1323
6.Kříž Milan st.Šolc Jiří-9-5-9  0324
7.Kunášek FrantišekDouša Jiří47-96 3134
8.Kuba VojtěchDouša Tomáš78-2-7-62335
9.Kříž Milan st.Douša Luboš977  3045
10.Jenka MartinŠolc Jiří-8-10-6  0346
11.Kuba VojtěchDouša Jiří4-2-1-4 1347
12.Kříž Milan st.Douša Tomáš816-9-8-162348
13.Jenka MartinDouša Luboš-72-6-6 1349
14.Zikmund ZbyněkŠolc Jiří-10-9-12  03410
15.Kříž Milan st.Douša Jiří5-45-11432510
16.Jenka MartinDouša Tomáš-4-9-10  03511
17.Zikmund ZbyněkDouša Luboš5-8-12-9 13512
18.Kuba VojtěchŠolc Jiří-8-18-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jenka Martin04Douša Jiří22
Kunášek František20Douša Tomáš31
Kuba Vojtěch04Douša Luboš31
Kříž Milan st.22Šolc Jiří40
Zikmund Zbyněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 3 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SOKOL Stará Paka CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Hořice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
základní škola Stará Paka, Komenského 365Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:27700:608TJ SOKOL Stará Paka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krutský Jiří st.
Vávra Pavel
 
 
Hovad David
Hovad Martin
 
 
-83-109153210
2.Krutský Jiří ml.
Handschug Jan
 
 
Samek Jiří
Krejčí Vojtěch
 
 
-98-3373220
3.Vávra PavelKrejčí Vojtěch867  3030
4.Krutský Jiří ml.Samek Jiří176  3040
5.Krutský Jiří st.Hovad David989  3050
6.Handschug JanHovad Martin566  3060
7.Krutský Jiří ml.Krejčí Vojtěch-9-10-7  0361
8.Krutský Jiří st.Samek Jiří19-101 3171
9.Handschug JanHovad David-5-651093281
10.Vávra PavelHovad Martin732  3091
11.Krutský Jiří st.Krejčí Vojtěch-13107-7732101
12.Handschug JanSamek Jiří-63-9-6 13102
13.Vávra PavelHovad David-12-1289932112
14.Havelka MartinHovad Martin-7-5-7  03113
15.Handschug JanKrejčí Vojtěch75-1010 31123
16.Vávra PavelSamek Jiří12-99-9932133
17.Havelka MartinHovad David-5-9-6  03134
18.Krutský Jiří st.Hovad Martin99-64 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vávra Pavel40Krejčí Vojtěch13
Krutský Jiří ml.11Samek Jiří13
Krutský Jiří st.40Hovad David13
Handschug Jan31Hovad Martin13
Havelka Martin02   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy