Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valdice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chomutice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Valdice, Jičínská 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16551:477TJ Sokol Valdice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bilanský Přemysl
Imlauf Martin
 
 
Průša Jiří
Jón Miloš
 
 
897  3010
2.Bukartyk Jiří
Hlava Martin
 
 
Scháňko Jiří
Petráček Vratislav
 
 
1164  3020
3.Bilanský PřemyslPrůša Jiří107-46 3130
4.Imlauf MartinJón Miloš97-47 3140
5.Bukartyk JiříScháňko Jiří5510  3050
6.Hlava MartinPetráček Vratislav544  3060
7.Imlauf MartinPrůša Jiří61-4-11-102361
8.Bukartyk JiříJón Miloš598  3071
9.Hlava MartinScháňko Jiří6811  3081
10.Bilanský PřemyslPetráček Vratislav854  3091
11.Bukartyk JiříPrůša JiříWO    0392
12.Hlava MartinJón Miloš-1211103 31102
13.Bilanský PřemyslScháňko Jiří647  30112
14.Imlauf MartinPetráček Vratislav375  30122
15.Hlava MartinPrůša Jiří796  30132
16.Bilanský PřemyslJón MilošWO    03133
17.Imlauf MartinScháňko Jiří6-10312 31143
18.Bukartyk JiříPetráček VratislavWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bilanský Přemysl30Průša Jiří12
Imlauf Martin31Jón Miloš03
Bukartyk Jiří20Scháňko Jiří04
Hlava Martin40Petráček Vratislav03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rovensko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nemyčeves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala u ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27676:608TJ Sokol Rovensko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bém Vladimír
Brožek Tomáš
 
 
Zedek Pavel
Hrdý Bohuslav
 
 
335  3010
2.Soukup David
Stantejský Jaroslav
 
 
Lachman Aleš
Rössler Leoš
 
 
910-6-7-52311
3.Soukup DavidPulec Jan9912  3021
4.Bém VladimírZedek Pavel-7-98973231
5.Brožek TomášHrdý Bohuslav11-8-7-11 1332
6.Stantejský JaroslavRössler Leoš10-9-9793242
7.Bém VladimírPulec Jan1089  3052
8.Brožek TomášZedek Pavel52-87 3162
9.Stantejský JaroslavHrdý Bohuslav-122117 3172
10.Soukup DavidRössler Leoš8-4-96-62373
11.Brožek TomášPulec Jan-10-108-8 1374
12.Stantejský JaroslavZedek Pavel656  3084
13.Soukup DavidHrdý Bohuslav869  3094
14.Bém VladimírRössler Leoš910-8-9-72395
15.Stantejský JaroslavPulec Jan519  30105
16.Soukup DavidZedek Pavel359  30115
17.Bém VladimírHrdý Bohuslav9-7-8-9 13116
18.Brožek TomášRössler Leoš-2-5-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup David31Pulec Jan13
Bém Vladimír22Zedek Pavel04
Brožek Tomáš13Hrdý Bohuslav22
Stantejský Jaroslav40Rössler Leoš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kopidlno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PINGO Chyjice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Kopidlno, Tyršova 410Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:41573:628PINGO Chyjice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machačný Alois
Masák Radek
 
 
Tintěra Aleš
Šolc Jiří
 
 
-8-8-4  0301
2.Ševců Václav
Brodský František
 
 
Douša Luboš
Stránský Tomáš
 
 
-5-5-7  0302
3.Brodský FrantišekTintěra Aleš-5-4-7  0303
4.Ševců VáclavŠolc Jiří7-6-8-6 1304
5.Machačný AloisDouša Luboš-9-9-5  0305
6.Masák RadekStránský Tomáš89-107 3115
7.Ševců VáclavTintěra Aleš-8-7-9  0316
8.Machačný AloisŠolc Jiří-88-9-9 1317
9.Masák RadekDouša Luboš7-6711 3127
10.Brodský FrantišekStránský Tomáš254  3037
11.Machačný AloisTintěra Aleš-5-8-7  0338
12.Masák RadekŠolc Jiří8-8-8-8 1339
13.Brodský FrantišekDouša Luboš98-916 3149
14.Pelant PetrStránský Tomáš-10388 3159
15.Masák RadekTintěra Aleš-8-8-11  03510
16.Brodský FrantišekŠolc Jiří-7-7-8  03511
17.Pelant PetrDouša Luboš-646-4932611
18.Machačný AloisStránský Tomáš-88-88332711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brodský František22Tintěra Aleš40
Ševců Václav02Šolc Jiří40
Machačný Alois13Douša Luboš13
Masák Radek22Stránský Tomáš04
Pelant Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Úbislavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství Úbislavice, u kostelaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:16654:491TJ Sokol Úbislavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vít Radek
Brendl Lukáš
 
 
Štefan Martin
Žibrún Robert
 
 
437  3010
2.Samler Milan
Pakosta David
 
 
Sixta Jakub
Panocha Jan
 
 
-89-9-7 1311
3.Vít RadekSixta Jakub843  3021
4.Brendl LukášPanocha Jan-9879 3131
5.Brendl FilipŠtefan Martin847  3041
6.Samler MilanŽibrún Robert98-107 3151
7.Brendl LukášSixta Jakub976  3061
8.Brendl FilipPanocha Jan-910-89-82362
9.Samler MilanŠtefan Martin-9-89-10 1363
10.Vít RadekŽibrún Robert435  3073
11.Brendl FilipSixta Jakub876  3083
12.Pakosta DavidPanocha Jan-8-79-8 1384
13.Vít RadekŠtefan Martin875  3094
14.Brendl Lukᚎibrún Robert475  30104
15.Pakosta DavidSixta Jakub8-984 31114
16.Vít RadekPanocha Jan8-975 31124
17.Brendl Lukᚊtefan Martin698  30134
18.Brendl FilipŽibrún Robert467  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vít Radek40Sixta Jakub04
Brendl Lukáš40Panocha Jan22
Brendl Filip31Štefan Martin13
Samler Milan11Žibrún Robert04
Pakosta David11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SOKOL Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala ZŠ Husitská Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35565:583TJ SOKOL Popovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osten Pavel
Knap Jan
 
 
Kazda Václav st.
Kazda Petr
 
 
-67-9-7 1301
2.Nožička Jaroslav
Vydra Roman
 
 
Šamko Vladislav st.
Farkaš Jiří
 
 
-10-7-9  0302
3.Knap JanKazda Václav st.5-1099 3112
4.Osten PavelFarkaš Jiří289  3022
5.Vydra RomanŠamko Vladislav st.6-5-9-9 1323
6.Nožička JaroslavKazda Petr-7-9-8  0324
7.Osten PavelKazda Václav st.827  3034
8.Vydra RomanFarkaš Jiří-6-5-6  0335
9.Nožička JaroslavŠamko Vladislav st.656  3045
10.Knap JanKazda Petr-8-7-5  0346
11.Vydra RomanKazda Václav st.-8-7-6  0347
12.Nožička JaroslavFarkaš Jiří-987-10123257
13.Knap JanŠamko Vladislav st.-7-58-11 1358
14.Osten PavelKazda Petr-7-7-10  0359
15.Nožička JaroslavKazda Václav st.-99810 3169
16.Knap JanFarkaš Jiří5-987 3179
17.Osten PavelŠamko Vladislav st.975  3089
18.Vydra RomanKazda Petr-7-8-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knap Jan22Kazda Václav st.13
Osten Pavel31Farkaš Jiří13
Vydra Roman04Šamko Vladislav st.22
Nožička Jaroslav31Kazda Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Železnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Butoves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33700:660TJ Sokol Železnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tominec Ivan
Švanda Ondřej
 
 
Konůpek Ladislav st.
Konůpek Ladislav ml.
 
 
-68-89-132301
2.Hrabala Jan
Kabela Miloš
 
 
Zhouf Václav
Volek Jan
 
 
-8-8108-92302
3.Švanda OndřejKonůpek Ladislav ml.774  3012
4.Hrabala JanKonůpek Ladislav st.9-64-6-52313
5.Tominec IvanZhouf Václav-9856 3123
6.Kabela MilošVolek Jan-11-6-7  0324
7.Hrabala JanKonůpek Ladislav ml.5-78-7-32325
8.Tominec IvanKonůpek Ladislav st.86-116 3135
9.Kabela MilošZhouf Václav8-810-763245
10.Švanda OndřejVolek Jan398  3055
11.Tominec IvanKonůpek Ladislav ml.996  3065
12.Kabela MilošKonůpek Ladislav st.-4-5-7  0366
13.Švanda OndřejHlawatschke Alfréd st.-109-3963276
14.Hrabala JanVolek Jan976  3086
15.Kabela MilošKonůpek Ladislav ml.-74-8-6 1387
16.Švanda OndřejKonůpek Ladislav st.-9567 3197
17.Hrabala JanHlawatschke Alfréd st.7-7-118-82398
18.Tominec IvanVolek Jan-8-959332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švanda Ondřej40Konůpek Ladislav ml.22
Hrabala Jan13Konůpek Ladislav st.22
Tominec Ivan40Zhouf Václav02
Kabela Miloš13Volek Jan13
   Hlawatschke Alfréd st.11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy