Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chomutice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Butoves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
NÁKUPNÍ STŘEDISKORozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:19660:547TJ Sokol Chomutice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dürschmied Jan st.
Průša Jiří
 
 
Konůpek Ladislav st.
Konůpek Ladislav ml.
 
 
1094  3010
2.Scháňko Jiří
Jón Miloš
 
 
Zhouf Václav
Volek Jan
 
 
9-789 3120
3.Průša JiříKonůpek Ladislav st.-49-12893230
4.Dürschmied Jan st.Konůpek Ladislav ml.4910  3040
5.Scháňko JiříVolek Jan8-7-8753250
6.Jón MilošZhouf Václav1153  3060
7.Dürschmied Jan st.Konůpek Ladislav st.7510  3070
8.Scháňko JiříKonůpek Ladislav ml.11-76-7103280
9.Jón MilošVolek Jan644  3090
10.Průša JiříZhouf Václav87-8-8932100
11.Petráček VratislavKonůpek Ladislav st.-5-6-7  03101
12.Jón MilošKonůpek Ladislav ml.956  30111
13.Průša JiříVolek Jan586  30121
14.Dürschmied Jan st.Zhouf Václav4715  30131
15.Jón MilošKonůpek Ladislav st.-7-65-8 13132
16.Průša JiříKonůpek Ladislav ml.7-1495 31142
17.Dürschmied Jan st.Volek Jan465  30152
18.Petráček VratislavZhouf Václav-5-8-6  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Jiří40Konůpek Ladislav st.22
Dürschmied Jan st.40Konůpek Ladislav ml.04
Scháňko Jiří20Volek Jan04
Jón Miloš31Zhouf Václav13
Petráček Vratislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SOKOL Popovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Železnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33703:666TJ SOKOL Popovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Václav st.
Farkaš Jiří
 
 
Tominec Ivan
Hrabala Jan
 
 
-9-978-52301
2.Šamko Vladislav st.
Šamko Vladislav ml.
 
 
Kabela Miloš
Švanda Ondřej
 
 
-966-9-82302
3.Kazda Václav st.Tominec Ivan-96-711103212
4.Šamko Vladislav ml.Hrabala Jan89-62 3122
5.Farkaš JiříKabela Miloš-988-3-42323
6.Šamko Vladislav st.Švanda Ondřej875  3033
7.Šamko Vladislav ml.Tominec Ivan-5-6-7  0334
8.Farkaš JiříHrabala Jan-9874 3144
9.Šamko Vladislav st.Kabela Miloš7-894 3154
10.Kazda Václav st.Švanda Ondřej-8974 3164
11.Farkaš JiříTominec Ivan-9-91410113274
12.Šamko Vladislav st.Hrabala Jan-9-8-7  0375
13.Kazda Václav st.Kabela Miloš8-61110 3185
14.Šamko Vladislav ml.Švanda Ondřej-9-11-14  0386
15.Šamko Vladislav st.Tominec Ivan-9-611-9 1387
16.Kazda Václav st.Hrabala Jan9-8-54-92388
17.Šamko Vladislav ml.Kabela Miloš879  3098
18.Farkaš JiříŠvanda Ondřej934  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kazda Václav st.31Tominec Ivan22
Šamko Vladislav ml.22Hrabala Jan22
Farkaš Jiří31Kabela Miloš13
Šamko Vladislav st.22Švanda Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33702:659TJ Jiskra Nový Bydžov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veinfurter Karel
Sauer Miroslav
 
 
Osten Pavel
Vydra Roman
 
 
-6999 3110
2.Haltuf David
Štefan Martin
 
 
Milický Tomáš
Albrecht Roman
 
 
17-7-1093220
3.Veinfurter KarelOsten Pavel-9-5-5  0321
4.Sauer MiroslavVydra Roman666  3031
5.Haltuf DavidMilický Tomáš2-957 3141
6.Štefan MartinAlbrecht Roman-9-109-3 1342
7.Sauer MiroslavOsten Pavel4-10-88-32343
8.Haltuf DavidVydra Roman678  3053
9.Štefan MartinMilický Tomáš-8-9104-82354
10.Veinfurter KarelAlbrecht Roman109-8-9103264
11.Haltuf DavidOsten Pavel-91710 3174
12.Štefan MartinVydra Roman99-83 3184
13.Veinfurter KarelMilický Tomáš5-586 3194
14.Sauer MiroslavAlbrecht Roman-8987 31104
15.Štefan MartinOsten Pavel-3-5-8  03105
16.Veinfurter KarelVydra Roman-811-10-15 13106
17.Sauer MiroslavMilický Tomáš4-96-51532116
18.Haltuf DavidAlbrecht Roman-7-106-4 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veinfurter Karel22Osten Pavel31
Sauer Miroslav31Vydra Roman13
Haltuf David31Milický Tomáš13
Štefan Martin13Albrecht Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PINGO Chyjice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Úbislavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Chyjice 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17652:505PINGO Chyjice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šolc Jiří
Tintěra Aleš
 
 
Brendl Filip
Samler Milan
 
 
478  3010
2.Douša Luboš
Stránský Tomáš
 
 
Brendl Lukáš
Vít Radek
 
 
976  3020
3.Douša LubošSamler Milan445  3030
4.Tintěra AlešVít Radek-43115 3140
5.Šolc JiříBrendl Filip2-9711 3150
6.Stránský TomášBrendl Lukáš8-75-4-52351
7.Tintěra AlešSamler Milan845  3061
8.Šolc JiříVít Radek-81198 3171
9.Stránský TomášBrendl Filip9-9-8-10 1372
10.Douša LubošBrendl Lukáš14-146-4-92373
11.Šolc JiříSamler Milan666  3083
12.Stránský TomášVít Radek-11-6-6  0384
13.Douša LubošBrendl Filip565  3094
14.Tintěra AlešBrendl Lukáš688  30104
15.Stránský TomášSamler Milan466  30114
16.Douša LubošVít Radek5-4-66732124
17.Tintěra AlešBrendl Filip799  30134
18.Šolc JiříBrendl Lukáš366  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Douša Luboš31Samler Milan04
Tintěra Aleš40Vít Radek13
Šolc Jiří40Brendl Filip13
Stránský Tomáš13Brendl Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 4 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valdice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rovensko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Valdice, Jičínská 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21613:483TJ Sokol Valdice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bilanský Přemysl
Imlauf Martin
 
 
Brožek Tomáš
Kupec František
 
 
164  3010
2.Hlava Martin
Bukartyk Jiří
 
 
Stantejský Jaroslav
Mráz Luboš
 
 
4-77-2-82311
3.Bilanský PřemyslBrožek Tomáš-9583 3121
4.Bukartyk JiříKupec František452  3031
5.Imlauf MartinMráz Luboš-1111-5-8 1332
6.Hlava MartinStantejský Jaroslav-6944 3142
7.Bukartyk JiříBrožek Tomáš6-10122 3152
8.Imlauf MartinKupec František554  3062
9.Hlava MartinMráz Luboš-79610 3172
10.Bilanský PřemyslStantejský Jaroslav-9-8610103282
11.Imlauf MartinBrožek Tomáš546  3092
12.Hlava MartinKupec František442  30102
13.Bilanský PřemyslMráz Luboš9-483 31112
14.Bukartyk JiříStantejský JaroslavWO    03113
15.Hlava MartinBrožek Tomáš1063  30123
16.Bilanský PřemyslKupec František201  30133
17.Bukartyk JiříMráz LubošWO    03134
18.Imlauf MartinStantejský Jaroslav-7-876732144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bilanský Přemysl40Brožek Tomáš04
Bukartyk Jiří20Kupec František04
Imlauf Martin31Mráz Luboš12
Hlava Martin40Stantejský Jaroslav03
WO02WO20

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy