Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Miletín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roškopov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Miletín, Jiřího z Poděbrad 219. MiletínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26696:627SK Miletín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kněžourek Vladimír
Řehák Michal
 
 
Sochor Luděk
Zuzánek Karel
 
 
-87910 3110
2.Portík Luboš
Šotola Petr
 
 
Rajm Pavel
Rajm Matyáš
 
 
7810  3020
3.Kněžourek VladimírSochor Luděk7-44-8-42321
4.Řehák MichalZuzánek Karel55-87 3131
5.Portík LubošRajm Pavel87-89 3141
6.Šotola PetrRajm Matyáš478  3051
7.Řehák MichalSochor Luděk-9-69-7 1352
8.Portík LubošZuzánek Karel-79814 3162
9.Šotola PetrRajm Pavel-97-5-8 1363
10.Hátle JanRajm Matyáš6-911-1683273
11.Portík LubošSochor Luděk-10-6-6  0374
12.Šotola PetrZuzánek Karel-68-91093284
13.Hátle JanRajm Pavel6-8-1910-72385
14.Řehák MichalRajm Matyáš675  3095
15.Šotola PetrSochor Luděk-58-8-9 1396
16.Hátle JanZuzánek Karel6811  30106
17.Řehák MichalRajm Pavel574  30116
18.Portík LubošRajm Matyáš1045  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kněžourek Vladimír01Sochor Luděk40
Řehák Michal31Zuzánek Karel04
Portík Luboš31Rajm Pavel22
Šotola Petr22Rajm Matyáš04
Hátle Jan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SOKOL Popovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slatiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola Popovice 76Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36646:667TTC Slatiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Farkaš Jiří
Valeš Václav
 
 
Martínek Jiří
Debnár Josef
 
 
-6-910-2 1301
2.Šamko Vladislav ml.
Šamko Vladislav st.
 
 
Svobodová Šárka
Bílek Zdeněk
 
 
-56-10673211
3.Šamko Vladislav ml.Debnár Josef-9-411-9 1312
4.Valeš VáclavMartínek Jiří9-9-9-2 1313
5.Farkaš JiříHampl Jindřich59-79 3123
6.Šamko Vladislav st.Svobodová Šárka-461211 3133
7.Valeš VáclavDebnár Josef-77710 3143
8.Farkaš JiříMartínek Jiří-7875 3153
9.Šamko Vladislav st.Hampl Jindřich797  3063
10.Šamko Vladislav ml.Svobodová Šárka-9-7-3  0364
11.Farkaš JiříDebnár Josef-1164-5-82365
12.Šamko Vladislav st.Martínek Jiří678  3075
13.Šamko Vladislav ml.Hampl Jindřich-7-5-5  0376
14.Valeš VáclavBílek Zdeněk-686-13-72377
15.Šamko Vladislav st.Debnár Josef5-8-9-8 1378
16.Šamko Vladislav ml.Martínek Jiří-87-10-6 1379
17.Valeš VáclavHampl Jindřich-9-313-11 13710
18.Farkaš JiříBílek Zdeněk7511  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šamko Vladislav ml.04Debnár Josef31
Valeš Václav13Martínek Jiří22
Farkaš Jiří31Hampl Jindřich22
Šamko Vladislav st.31Svobodová Šárka11
   Bílek Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně Bělohrad EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:22604:491TJ Lázně Bělohrad E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knězáček Jiří
Vajdl Tomáš
 
 
Šimek Milan
Adolf Tomáš
 
 
585  3010
2.Jína Vojtěch
Kout Filip
 
 
Čermák Josef st.
Vrabec Dušan
 
 
7-11-6893220
3.Knězáček JiříAdolf Tomáš885  3030
4.Vajdl TomášČermák Josef st.9-9118 3140
5.Jína VojtěchVrabec Dušan894  3050
6.Kout FilipŠimek Milan-5-2-9  0351
7.Vajdl TomášAdolf Tomáš863  3061
8.Jína VojtěchČermák Josef st.-6616 3171
9.Kout FilipVrabec Dušan-8-5-6  0372
10.Knězáček JiříŠimek Milan-8-99-10 1373
11.Jína VojtěchAdolf Tomáš333  3083
12.Kout FilipČermák Josef st.879  3093
13.Knězáček JiříVrabec Dušan-8-9711932103
14.Vajdl Tomᚊimek Milan-4-4-8  03104
15.Kout FilipAdolf Tomáš230  30114
16.Knězáček JiříČermák Josef st.12-97 31124
17.Vajdl TomášVrabec Dušan847  30134
18.Jína VojtěchŠimek Milan-6-10-8  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knězáček Jiří31Adolf Tomáš04
Vajdl Tomáš31Čermák Josef st.04
Jína Vojtěch31Vrabec Dušan13
Kout Filip22Šimek Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PINGO Chyjice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně Bělohrad FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Chyjice 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25606:576PINGO Chyjice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Tomáš
Šolc Dominik
 
 
Vítová Daniela st.
Vítová Daniela ml.
 
 
1389  3010
2.Veselý Milan
Zelinger David
 
 
Krausová Michaela
Šmika Hugo
 
 
883  3020
3.Zelinger DavidVítová Daniela st.8-10-7-12 1321
4.Stránský TomášVítová Daniela ml.996  3031
5.Veselý MilanŠmika Hugo43-86 3141
6.Šolc DominikKrausová Michaela-968-5-42342
7.Stránský TomášVítová Daniela st.-5956 3152
8.Veselý MilanVítová Daniela ml.467  3062
9.Havíř JosefŠmika Hugo-9-2-2  0363
10.Zelinger DavidKrausová Michaela99-5-4-102364
11.Veselý MilanVítová Daniela st.1154  3074
12.Havíř JosefVítová Daniela ml.-4-10-4  0375
13.Zelinger DavidŠmika Hugo8710  3085
14.Stránský TomášKrausová Michaela-1010-109103295
15.Havíř JosefVítová Daniela st.-610-5-8 1396
16.Zelinger DavidVítová Daniela ml.-7-4-4  0397
17.Stránský Tomᚊmika Hugo846  30107
18.Veselý MilanKrausová Michaela1279  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelinger David13Vítová Daniela st.22
Stránský Tomáš40Vítová Daniela ml.22
Veselý Milan40Šmika Hugo13
Šolc Dominik01Krausová Michaela22
Havíř Josef03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nemyčeves EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rovensko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nemyčeves 140Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:22716:577TJ Sokol Nemyčeves E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lachman Aleš
Ludvík Luděk
 
 
Brožek Tomáš
Kupec František
 
 
10-1072 3110
2.Hrdý Bohuslav
Zedek Pavel
 
 
Tichý Jakub
Petrásek Václav
 
 
9-95-5103220
3.Hrdý BohuslavBrožek Tomáš735  3030
4.Ludvík LuděkKupec František263  3040
5.Zedek PavelTichý Jakub3-1077 3150
6.Palička JosefPetrásek Václav10-7-2743260
7.Ludvík LuděkBrožek Tomáš-128-811-82361
8.Zedek PavelKupec František782  3071
9.Palička JosefTichý Jakub-87712 3181
10.Hrdý BohuslavPetrásek Václav411-812 3191
11.Zedek PavelBrožek Tomáš-6-88111132101
12.Rejman BohumilKupec František2916  30111
13.Hrdý BohuslavTichý Jakub535  30121
14.Ludvík LuděkPetrásek Václav-4-879932131
15.Rejman BohumilBrožek Tomáš28-4-5-523132
16.Hrdý BohuslavKupec František315  30142
17.Ludvík LuděkTichý Jakub5-778 31152
18.Zedek PavelPetrásek Václav-9-8-2  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Bohuslav40Brožek Tomáš22
Ludvík Luděk31Kupec František04
Zedek Pavel31Tichý Jakub04
Palička Josef20Petrásek Václav13
Rejman Bohumil11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor muži 5 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Sobotka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TK Žlunice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola Sobotka, Jičínská 136Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14655:470Stolní tenis Sobotka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najman Tomáš
Hofman Zdeněk
 
 
Karpaš Pavel
Horák Roman
 
 
-85411 3110
2.Zahradník Václav
Fejfar Milan
 
 
Nechanický Pavel
Mázor Petr
 
 
885  3020
3.Najman TomášKarpaš Pavel862  3030
4.Kuchař PetrHorák Roman-1012-8-8 1331
5.Zahradník VáclavNechanický Pavel86-94 3141
6.Fejfar MilanMázor Petr-8568 3151
7.Kuchař PetrKarpaš Pavel610-812 3161
8.Zahradník VáclavHorák Roman383  3071
9.Fejfar MilanNechanický Pavel519  3081
10.Najman TomášMázor Petr585  3091
11.Hofman ZdeněkKarpaš Pavel7127  30101
12.Fejfar MilanHorák Roman558  30111
13.Najman TomášNechanický Pavel485  30121
14.Kuchař PetrMázor Petr-4-7-4  03122
15.Fejfar MilanKarpaš Pavel554  30132
16.Najman TomášHorák Roman756  30142
17.Kuchař PetrNechanický Pavel5-9-66732152
18.Hofman ZdeněkMázor Petr86-8-7932162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Najman Tomáš40Karpaš Pavel04
Kuchař Petr22Horák Roman13
Zahradník Václav20Nechanický Pavel04
Fejfar Milan40Mázor Petr13
Hofman Zdeněk20   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy