Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Nové Strašecí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pavlíkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nové StrašecíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15 So. Nové Strašecí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libovický Petr
Pittner Kamil
 
 
Mika Martin
Mika Libor
 
 
     3010
2.Libovický Vladimír
Vyskočil Zbyněk
 
 
Mašek Vladimír
Mrzena Jindřich
 
 
     3120
3.Vyskočil ZbyněkMika Martin     3130
4.Libovický PetrMrzena Jindřich     3040
5.Libovický VladimírMašek Vladimír     3150
6.Pittner KamilMika Libor     3060
7.Libovický PetrMika Martin     3270
8.Libovický VladimírMrzena Jindřich     3180
9.Pittner KamilMašek Vladimír     3090
10.Vyskočil ZbyněkMika Libor     32100
11.Libovický VladimírMika Martin     03101
12.Pittner KamilMrzena Jindřich     30111
13.Vyskočil ZbyněkMašek Vladimír     30121
14.Libovický PetrMika Libor     31131
15.Pittner KamilMika Martin     30141
16.Vyskočil ZbyněkMrzena Jindřich     30151
17.Libovický PetrMašek VladimírWO    30161
18.Libovický VladimírMika Libor     23162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyskočil Zbyněk40Mika Martin13
Libovický Petr30Mrzena Jindřich04
Libovický Vladimír22Mašek Vladimír03
Pittner Kamil40Mika Libor13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Olešná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ČistáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OlešnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:22 So. Olešná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočovský Tomáš
Lédl Jan
 
 
Lepka Martin ml.
Lepka Martin
 
 
     3010
2.Šebek Tomáš
Bařtipán Jan
 
 
Bezstarosti Václav
Musil Miroslav
 
 
     3220
3.Kočovský TomášLepka Martin ml.     1321
4.Lédl JanBedenk Pavel     3231
5.Bařtipán JanMusil Miroslav     3141
6.Šebek TomášBezstarosti Václav     3051
7.Lédl JanLepka Martin ml.     3061
8.Bařtipán JanBedenk Pavel     3271
9.Šebek TomášMusil Miroslav     3081
10.Kočovský TomášBezstarosti Václav     3291
11.Bařtipán JanLepka Martin ml.     0392
12.Šebek TomášBedenk Pavel     30102
13.Kočovský TomášLepka Martin     31112
14.Lédl JanBezstarosti Václav     30122
15.Šebek TomášLepka Martin ml.WO    03123
16.Kočovský TomášBedenk Pavel     32133
17.Lédl JanLepka Martin     30143
18.Bařtipán JanBezstarosti Václav     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočovský Tomáš31Lepka Martin ml.21
Lédl Jan40Bedenk Pavel04
Bařtipán Jan31Musil Miroslav02
Šebek Tomáš30Bezstarosti Václav04
   Lepka Martin02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RC Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MOA RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29 RC Rakovník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cafourek Milan
Smitka Luboš
 
 
Cibulka Josef
Sosna Petr
 
 
     1301
2.Hejda Leoš
Niezgoda Radek
 
 
Mladý Václav
Hruška Luboš
 
 
     3011
3.Cafourek MilanCibulka Josef     0312
4.Niezgoda RadekSosna Petr     2313
5.Hejda LeošMladý Václav     3023
6.Smitka LubošHruška Luboš     3033
7.Niezgoda RadekCibulka Josef     3143
8.Hejda LeošSosna Petr     0344
9.Smitka LubošMladý Václav     3154
10.Cafourek MilanHruška Luboš     3164
11.Hejda LeošCibulka Josef     3274
12.Smitka LubošSosna Petr     0375
13.Cafourek MilanMladý Václav     3085
14.Niezgoda RadekHruška Luboš     3095
15.Smitka LubošCibulka Josef     2396
16.Cafourek MilanSosna Petr     0397
17.Niezgoda RadekMladý Václav     0398
18.Hejda LeošHruška Luboš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cafourek Milan22Cibulka Josef22
Niezgoda Radek22Sosna Petr40
Hejda Leoš31Mladý Václav13
Smitka Luboš22Hruška Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Lány CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Hředle CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:35 So. Hředle C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szabo Jiří
Trpák Radek
 
 
Hájek Miroslav
Beránek Josef
 
 
     3110
2.Jirkovský Václav
Cibík Pavel
 
 
Novák Tomáš
Vitner Radim
 
 
     1311
3.Szabo JiříBeránek Josef     2312
4.Trpák RadekNovák Tomáš     2313
5.Jirkovský VáclavHájek Miroslav     2314
6.Cibík PavelVitner Radim     2315
7.Trpák RadekBeránek Josef     0316
8.Jirkovský VáclavNovák Tomáš     3026
9.Cibík PavelHájek Miroslav     1327
10.Szabo JiříVitner Radim     3037
11.Jirkovský VáclavBeránek Josef     3047
12.Cibík PavelNovák Tomáš     2348
13.Szabo JiříHájek Miroslav     1349
14.Trpák RadekVitner Radim     3059
15.Cibík PavelBeránek Josef     13510
16.Szabo JiříNovák Tomáš     31610
17.Trpák RadekHájek Miroslav     13611
18.Jirkovský VáclavVitner Radim     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szabo Jiří22Beránek Josef31
Trpák Radek13Novák Tomáš22
Jirkovský Václav31Hájek Miroslav40
Cibík Pavel04Vitner Radim13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy