Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Janov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Hředle CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janov 81, sál Divadelního klubuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33 So. Hředle C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Milan
Polák Tomáš
 
 
Hájek Miroslav
Beránek Josef
 
 
     2301
2.Leska Vojtěch
Štindl Radek
 
 
Novák Tomáš
Vitner Radim
 
 
     1302
3.Polák TomášHájek Miroslav     0303
4.Leska VojtěchNovák Tomáš     2304
5.Dráždil MilanVitner Radim     3114
6.Štindl RadekBeránek Josef     0315
7.Leska VojtěchHájek Miroslav     3025
8.Dráždil MilanNovák Tomáš     0326
9.Štindl RadekVitner Radim     3036
10.Polák TomášBeránek Josef     1337
11.Dráždil MilanHájek Miroslav     2338
12.Štindl RadekNovák Tomáš     0339
13.Polák TomášVitner Radim     3149
14.Leska VojtěchBeránek Josef     03410
15.Štindl RadekHájek Miroslav     31510
16.Polák TomášNovák TomášWO    30610
17.Leska VojtěchVitner Radim     30710
18.Dráždil MilanBeránek JosefWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polák Tomáš12Hájek Miroslav22
Leska Vojtěch22Novák Tomáš30
Dráždil Milan12Vitner Radim04
Štindl Radek22Beránek Josef30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Nesuchyně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Lány CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NesuchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:45 So. Lány C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Milan
Krob Miroslav
 
 
Szabo Jiří
Trpák Radek
 
 
     1301
2.Šebek Václav
Chládek David
 
 
Jirkovský Václav
Cibík Pavel
 
 
     3211
3.Chládek DavidSzabo Jiří     3221
4.Jílek MilanTrpák Radek     0322
5.Šebek VáclavJirkovský Václav     1323
6.Krob MiroslavCibík Pavel     3133
7.Jílek MilanSzabo Jiří     0334
8.Šebek VáclavTrpák Radek     2335
9.Krob MiroslavJirkovský Václav     3245
10.Chládek DavidCibík Pavel     3155
11.Šebek VáclavSzabo Jiří     1356
12.Krob MiroslavTrpák Radek     0357
13.Chládek DavidJirkovský Václav     3167
14.Jílek MilanCibík Pavel     0368
15.Krob MiroslavSzabo Jiří     0369
16.Chládek DavidTrpák Radek     13610
17.Jílek MilanJirkovský Václav     03611
18.Šebek VáclavCibík Pavel     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chládek David31Szabo Jiří31
Jílek Milan04Trpák Radek40
Šebek Václav04Jirkovský Václav22
Krob Miroslav22Cibík Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:R Třtice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jandačův sál, sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36 R Třtice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosna Petr
Stibor Josef
 
 
Fabinger Vít
Novotný Martin
 
 
     2301
2.Mladý Václav
Cibulka Josef
 
 
Vidrich Ferdinand
Jirák Miroslav
 
 
     3011
3.Sosna PetrJirák Miroslav     3021
4.Cibulka JosefNovotný Martin     3031
5.Stibor JosefVidrich Ferdinand     3041
6.Mladý VáclavFabinger Vít     1342
7.Cibulka JosefJirák Miroslav     3052
8.Stibor JosefNovotný Martin     2353
9.Mladý VáclavVidrich Ferdinand     1354
10.Sosna PetrFabinger Vít     0355
11.Stibor JosefJirák Miroslav     0356
12.Mladý VáclavNovotný Martin     0357
13.Sosna PetrVidrich Ferdinand     3267
14.Cibulka JosefFabinger Vít     1368
15.Mladý VáclavJirák Miroslav     0369
16.Sosna PetrNovotný Martin     23610
17.Cibulka JosefVidrich Ferdinand     31710
18.Stibor JosefFabinger VítWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sosna Petr22Jirák Miroslav22
Cibulka Josef31Novotný Martin31
Stibor Josef12Vidrich Ferdinand13
Mladý Václav04Fabinger Vít30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pavlíkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Olešná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PavlíkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:47 So. Olešná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebhart Luboš
Mrzena Jindřich
 
 
Kočovský Tomáš
Lédl Jan
 
 
     0301
2.Mika Martin
Mika Libor
 
 
Procházka Tomáš
Šebek Tomáš
 
 
     1302
3.Mika MartinKočovský Tomáš     3112
4.Gebhart LubošLédl Jan     1313
5.Mika LiborProcházka Tomáš     1314
6.Mrzena JindřichŠebek Tomáš     0315
7.Gebhart LubošKočovský Tomáš     0316
8.Mika LiborLédl Jan     0317
9.Mrzena JindřichProcházka Tomáš     1318
10.Mika MartinŠebek Tomáš     0319
11.Mika LiborKočovský Tomáš     03110
12.Mrzena JindřichLédl Jan     23111
13.Mika MartinProcházka Tomáš     30211
14.Gebhart LubošŠebek Tomáš     13212
15.Mrzena JindřichKočovský Tomáš     03213
16.Mika MartinLédl Jan     31313
17.Gebhart LubošProcházka Tomáš     13314
18.Mika LiborŠebek Tomáš     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mika Martin31Kočovský Tomáš31
Gebhart Luboš04Lédl Jan31
Mika Libor04Procházka Tomáš31
Mrzena Jindřich04Šebek Tomáš40

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy