Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Žst. RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 1. ZŠ v RakovníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 Žst. Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chovan Dušan
Jílek Richard
 
 
Kadeřábek Milan
Kadeřábek David
 
 
     1301
2.Franěk František
Řenč Josef
 
 
Flajšingr Petr
Růžička Jan
 
 
     3111
3.Chovan DušanKadeřábek David     3121
4.Jílek RichardKadeřábek Milan     1322
5.Řenč JosefFlajšingr Petr     3032
6.Franěk FrantišekRůžička Jan     1333
7.Jílek RichardKadeřábek David     3043
8.Řenč JosefKadeřábek Milan     0344
9.Franěk FrantišekFlajšingr Petr     2345
10.Chovan DušanRůžička Jan     3055
11.Řenč JosefKadeřábek David     3265
12.Franěk FrantišekKadeřábek Milan     0366
13.Chovan DušanFlajšingr Petr     2367
14.Jílek RichardRůžička Jan     3077
15.Franěk FrantišekKadeřábek David     3287
16.Chovan DušanKadeřábek Milan     0388
17.Jílek RichardFlajšingr Petr     3198
18.Řenč JosefRůžička Jan     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chovan Dušan22Kadeřábek David04
Jílek Richard31Kadeřábek Milan40
Řenč Josef31Flajšingr Petr22
Franěk František13Růžička Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hracholusky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál HracholuskyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 KST Hracholusky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halíř Daniel
Beneš Vladimír
 
 
Jerhot Jaroslav
Pondělíček František
 
 
     3010
2.Tomášek Roman
Hejný Pavel
 
 
Miller František
Lukeš Zlatomír
 
 
     3220
3.Halíř DanielMiller František     2321
4.Beneš VladimírLukeš Zlatomír     3031
5.Podrazský LukášPondělíček František     2332
6.Hejný PavelJerhot Jaroslav     0333
7.Beneš VladimírMiller František     1334
8.Podrazský LukášLukeš Zlatomír     0335
9.Hejný PavelPondělíček František     3045
10.Halíř DanielJerhot Jaroslav     3255
11.Podrazský LukášMiller František     3165
12.Tomášek RomanLukeš Zlatomír     1366
13.Halíř DanielPondělíček František     3076
14.Beneš VladimírJerhot Jaroslav     3186
15.Tomášek RomanMiller František     2387
16.Halíř DanielLukeš Zlatomír     3197
17.Beneš VladimírPondělíček František     31107
18.Podrazský LukášJerhot Jaroslav     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halíř Daniel31Miller František31
Beneš Vladimír31Lukeš Zlatomír22
Podrazský Lukáš13Pondělíček František13
Hejný Pavel11Jerhot Jaroslav22
Tomášek Roman02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Nové Strašecí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:RC Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nové StrašecíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33 RC Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červený Zdeněk
Fabinger František
 
 
Koutník Pavel
Knor Radim
 
 
     3010
2.Hrdý Stanislav
Rovný Pavel
 
 
Kurtovič Adam
Froněk Petr
 
 
     3120
3.Hrdý StanislavKnor Radim     3030
4.Fabinger FrantišekKurtovič Adam     3140
5.Rovný PavelKoutník Pavel     0341
6.Červený ZdeněkFroněk Petr     0342
7.Fabinger FrantišekKnor Radim     2343
8.Rovný PavelKurtovič Adam     0344
9.Červený ZdeněkKoutník Pavel     2345
10.Hrdý StanislavFroněk Petr     0346
11.Rovný PavelKnor Radim     1347
12.Červený ZdeněkKurtovič Adam     3157
13.Hrdý StanislavKoutník Pavel     1358
14.Fabinger FrantišekFroněk Petr     0359
15.Červený ZdeněkKnor Radim     13510
16.Hrdý StanislavKurtovič Adam     30610
17.Fabinger FrantišekKoutník PavelWO    30710
18.Rovný PavelFroněk PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Stanislav22Knor Radim31
Fabinger František12Kurtovič Adam13
Rovný Pavel03Koutník Pavel30
Červený Zdeněk13Froněk Petr30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Nouzov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hospůdka U DivochaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31 ST Nouzov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Martin
Polák Jiří
 
 
Bařtipán Jan
Itner René
 
 
     1301
2.Devera Luděk
Zeman Jaroslav
 
 
Šebek Miloš
Vít Václav
 
 
     0302
3.Devera LuděkBařtipán Jan     3112
4.Sušánka LiborItner René     3122
5.Franěk MartinŠebek Miloš     3032
6.Zeman JaroslavVít Václav     0333
7.Sušánka LiborBařtipán Jan     3043
8.Franěk MartinItner René     3153
9.Zeman JaroslavŠebek Miloš     0354
10.Devera LuděkVít Václav     3064
11.Franěk MartinBařtipán Jan     3174
12.Zeman JaroslavItner René     2375
13.Devera LuděkŠebek Miloš     2376
14.Sušánka LiborVít Václav     3186
15.Zeman JaroslavBařtipán Jan     0387
16.Devera LuděkItner René     1388
17.Sušánka LiborŠebek Miloš     3198
18.Franěk MartinVít Václav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Devera Luděk22Bařtipán Jan13
Sušánka Libor40Itner René22
Franěk Martin40Šebek Miloš22
Zeman Jaroslav04Vít Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FC JeseniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Křivoklát ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JeseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Martin
Růžička Antonín
 
 
Jaroš Ladislav
Štěpnička Jan
 
 
     3010
2.Kotek Petr
Malich Pavel
 
 
Hauner Milan
Dolejš Jiří
 
 
     1311
3.Kotek PetrHauner Milan     3021
4.Malich PavelDolejš Jiří     1322
5.Polák MartinŠtěpnička Jan     3032
6.Růžička AntonínJaroš Ladislav     0333
7.Malich PavelHauner Milan     3143
8.Polák MartinDolejš Jiří     1344
9.Růžička AntonínŠtěpnička Jan     3154
10.Kotek PetrJaroš Ladislav     0355
11.Polák MartinHauner Milan     3165
12.Růžička AntonínDolejš Jiří     0366
13.Kotek PetrŠtěpnička Jan     3176
14.Malich PavelJaroš Ladislav     0377
15.Růžička AntonínHauner Milan     1378
16.Kotek PetrDolejš Jiří     3288
17.Malich PavelŠtěpnička Jan     0389
18.Polák MartinJaroš Ladislav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotek Petr31Hauner Milan13
Malich Pavel13Dolejš Jiří31
Polák Martin31Štěpnička Jan13
Růžička Antonín13Jaroš Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Janov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PřílepyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janov 81, sál Divadelního klubuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 So. Janov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Amler Milan
Tomášek Martin
 
 
Holý Karel
Kutílek Jaroslav
 
 
     1301
2.Pacourek Roman
Benda Jiří
 
 
Jílek Jaromír
Jiříček Jan
 
 
     3111
3.Amler MilanJílek Jaromír     0312
4.Tomášek MartinJiříček Jan     2313
5.Pacourek RomanHavel Václav     3023
6.Benda JiříKutílek Jaroslav     1324
7.Tomášek MartinJílek Jaromír     3134
8.Pacourek RomanJiříček Jan     3044
9.Benda JiříHavel Václav     1345
10.Amler MilanKutílek Jaroslav     3255
11.Pacourek RomanJílek Jaromír     3165
12.Benda JiříJiříček Jan     3175
13.Amler MilanHavel Václav     0376
14.Tomášek MartinKutílek Jaroslav     3186
15.Benda JiříJílek Jaromír     2387
16.Amler MilanJiříček Jan     3297
17.Tomášek MartinHolý Karel     30107
18.Pacourek RomanKutílek Jaroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Amler Milan22Jílek Jaromír22
Tomášek Martin31Jiříček Jan13
Pacourek Roman40Havel Václav21
Benda Jiří13Kutílek Jaroslav13
   Holý Karel01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy