Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velká Buková AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Hředle DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Společenský sál Na KovárněRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:42 So. Hředle D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Pavel
Rezek Jiří
 
 
Martínek Jaromír
Polášek Milan
 
 
     3210
2.Matějovský Václav ml.
Matějovský Václav st.
 
 
Dvořák Jaroslav
Vitner Kamil
 
 
     3220
3.Matějovský Václav ml.Martínek Jaromír     0321
4.Matějovský Václav st.Polášek Milan     0322
5.Svoboda PavelDvořák Jaroslav     0323
6.Rezek JiříVitner Kamil     3133
7.Matějovský Václav st.Martínek Jaromír     3043
8.Svoboda PavelPolášek Milan     3253
9.Rezek JiříDvořák Jaroslav     3263
10.Matějovský Václav ml.Vitner Kamil     0364
11.Svoboda PavelMartínek Jaromír     3174
12.Rezek JiříPolášek Milan     2375
13.Matějovský Václav ml.Dvořák Jaroslav     1376
14.Matějovský Václav st.Vitner Kamil     1377
15.Rezek JiříMartínek Jaromír     1378
16.Matějovský Václav ml.Polášek Milan     0379
17.Matějovský Václav st.Dvořák Jaroslav     13710
18.Svoboda PavelVitner Kamil     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějovský Václav ml.04Martínek Jaromír22
Matějovský Václav st.13Polášek Milan31
Svoboda Pavel31Dvořák Jaroslav31
Rezek Jiří22Vitner Kamil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OlešnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Milan
Rada Jiří
 
 
Pešek Libor
Kalík Josef
 
 
     3010
2.Šebek Miloš
Těšínský Michal
 
 
Uhrin Petr
Klekner Vladimír
 
 
     0311
3.Rada JiříPešek Libor     3021
4.Těšínský MichalKalík Josef     0322
5.Šebek MilošUhrin Petr     3132
6.Polák MilanKlekner Vladimír     3042
7.Těšínský MichalPešek Libor     0343
8.Šebek MilošKalík Josef     1344
9.Polák MilanUhrin Petr     2345
10.Rada JiříKlekner Vladimír     0346
11.Šebek MilošPešek Libor     3256
12.Polák MilanKalík Josef     2357
13.Rada JiříUhrin Petr     0358
14.Těšínský MichalKlekner Vladimír     0359
15.Polák MilanPešek Libor     3069
16.Rada JiříKalík Josef     3279
17.Pavlíček VladimírUhrin Petr     3189
18.Šebek MilošKlekner Vladimír     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rada Jiří22Pešek Libor13
Těšínský Michal03Kalík Josef31
Šebek Miloš31Uhrin Petr22
Polák Milan22Klekner Vladimír22
Pavlíček Vladimír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:B. SDH LubnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VšetatyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41 B. SDH Lubná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrach Radek
Pelc Petr
 
 
Králíček Petr
Zuda Antonín
 
 
     3010
2.Gebhart Vladimír
Ledvinka Martin
 
 
Volevecký Miroslav
Pokorný Michal
 
 
     0311
3.Hrach RadekKrálíček Petr     3021
4.Pelc PetrZuda Antonín     1322
5.Gebhart VladimírVolevecký Miroslav     0323
6.Ledvinka MartinPokorný Michal     2324
7.Pelc PetrKrálíček Petr     2325
8.Gebhart VladimírZuda Antonín     0326
9.Ledvinka MartinVolevecký Miroslav     0327
10.Hrach RadekPokorný Michal     0328
11.Gebhart VladimírKrálíček Petr     3238
12.Ledvinka MartinZuda Antonín     1339
13.Hrach RadekVolevecký Miroslav     3149
14.Pelc PetrPokorný Michal     03410
15.Ledvinka MartinKrálíček Petr     32510
16.Hrach RadekZuda Antonín     31610
17.Pelc PetrVolevecký Miroslav     32710
18.Gebhart VladimírPokorný Michal     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrach Radek31Králíček Petr13
Pelc Petr13Zuda Antonín31
Gebhart Vladimír13Volevecký Miroslav22
Ledvinka Martin13Pokorný Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:R. Třtice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Nesuchyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Společenský sál TřticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 R. Třtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidrich Ferdinand
Jirák Miroslav
 
 
Micura Dušan
Jílek Milan
 
 
     2301
2.Eis Jan
Viedeman František
 
 
Chládek David
Staněk Milan
 
 
     1302
3.Eis JanMicura Dušan     3112
4.Viedeman FrantišekJílek Milan     1313
5.Vondra PatrikStaněk Milan     3223
6.Vidrich FerdinandChládek David     3133
7.Viedeman FrantišekMicura Dušan     3143
8.Vondra PatrikJílek Milan     3053
9.Vidrich FerdinandStaněk Milan     3163
10.Eis JanChládek David     1364
11.Vondra PatrikMicura Dušan     1365
12.Vidrich FerdinandJílek Milan     3175
13.Eis JanStaněk Milan     1376
14.Viedeman FrantišekChládek David     1377
15.Vidrich FerdinandMicura Dušan     3187
16.Eis JanJílek Milan     3297
17.Viedeman FrantišekStaněk Milan     31107
18.Vondra PatrikChládek DavidWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Eis Jan22Micura Dušan13
Viedeman František22Jílek Milan13
Vondra Patrik21Staněk Milan13
Vidrich Ferdinand40Chládek David21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠanovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Kroučová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27 SK Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wachtel Radek
Kapoun Milan
 
 
Kováčik Jan
Fejfar Václav
 
 
     3010
2.Hlavata Jiří
Malecký Vít
 
 
Jelínek Petr
Staněk Vlastimil
 
 
     3020
3.Wachtel RadekKováčik Jan     3130
4.Kapoun MilanFejfar Václav     2331
5.Hlavata JiříJelínek Petr     3041
6.Malecký VítStaněk Vlastimil     3151
7.Kapoun MilanKováčik Jan     2352
8.Hlavata JiříFejfar Václav     3062
9.Malecký VítJelínek Petr     3272
10.Wachtel RadekStaněk Vlastimil     3182
11.Hlavata JiříKováčik Jan     3192
12.Malecký VítFejfar Václav     2393
13.Wachtel RadekJelínek Petr     30103
14.Kapoun MilanStaněk Vlastimil     32113
15.Malecký VítKováčik Jan     03114
16.Wachtel RadekFejfar Václav     03115
17.Kapoun MilanJelínek Petr     32125
18.Hlavata JiříStaněk Vlastimil     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wachtel Radek31Kováčik Jan22
Kapoun Milan22Fejfar Václav31
Hlavata Jiří40Jelínek Petr04
Malecký Vít22Staněk Vlastimil04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy