Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Křivoklát CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Janov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KřivoklátRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:52 So. Janov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durčiak Josef
Šíma Robert
 
 
Mrázek Jindřich ml.
Pacourek Matěj
 
 
     0301
2.Pastor Jaroslav
Hošek Pavel
 
 
Dušek Vladimír
Veselský Pavel
 
 
     0302
3.Durčiak JosefPacourek Matěj     2303
4.Šíma RobertMrázek Jindřich ml.     3213
5.Pastor JaroslavDušek Vladimír     0314
6.Hošek PavelVeselský Pavel     0315
7.Šíma RobertPacourek Matěj     2316
8.Pastor JaroslavMrázek Jindřich ml.     1317
9.Hošek PavelDušek Vladimír     0318
10.Durčiak JosefVeselský Pavel     1319
11.Pastor JaroslavPacourek Matěj     03110
12.Hošek PavelMrázek Jindřich ml.     13111
13.Durčiak JosefDušek Vladimír     13112
14.Šíma RobertVeselský Pavel     32212
15.Hošek PavelPacourek Matěj     23213
16.Durčiak JosefMrázek Jindřich ml.     23214
17.Šíma RobertDušek Vladimír     23215
18.Pastor JaroslavVeselský Pavel     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Durčiak Josef04Pacourek Matěj40
Šíma Robert22Mrázek Jindřich ml.31
Pastor Jaroslav04Dušek Vladimír40
Hošek Pavel04Veselský Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Nesuchyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hředle ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NesuchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45 TJ Sokol Hředle E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapoun Miroslav
Vopravil Miloslav
 
 
Vitner Luboš
Dvořák Jaroslav
 
 
     3010
2.Pátek Štěpán
Pátek Radek
 
 
Vitner Tomáš
Mauer Leoš
 
 
     1311
3.Pátek RadekVitner Luboš     0312
4.Vopravil MiloslavDvořák Jaroslav     3022
5.Pátek ŠtěpánVitner Tomáš     0323
6.Kapoun MiroslavMauer Leoš     2324
7.Vopravil MiloslavVitner Luboš     2325
8.Pátek ŠtěpánDvořák Jaroslav     0326
9.Kapoun MiroslavVitner Tomáš     1327
10.Pátek RadekMauer Leoš     0328
11.Pátek ŠtěpánVitner Luboš     0329
12.Kapoun MiroslavDvořák Jaroslav     13210
13.Pátek RadekVitner Tomáš     31310
14.Vopravil MiloslavMauer Leoš     32410
15.Kapoun MiroslavVitner Luboš     13411
16.Pátek RadekDvořák Jaroslav     13412
17.Vopravil MiloslavVitner Tomáš     13413
18.Pátek ŠtěpánMauer Leoš     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pátek Radek13Vitner Luboš40
Vopravil Miloslav22Dvořák Jaroslav31
Pátek Štěpán04Vitner Tomáš31
Kapoun Miroslav04Mauer Leoš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:B. TTC RynholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jandačův sál, sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 So. Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Luboš
Jerhot Jaroslav
 
 
Halenková Petra
Kandler Zdeněk
 
 
     3110
2.Pondělíček František
Zelenka Václav
 
 
Fejfar Tomáš
Píša Jiří
 
 
     1311
3.Hruška LubošHalenková Petra     3021
4.Pondělíček FrantišekKandler Zdeněk     3131
5.Sosna PavelFejfar Tomáš     1332
6.Jerhot JaroslavPíša Jiří     3142
7.Pondělíček FrantišekHalenková Petra     1343
8.Sosna PavelKandler Zdeněk     0344
9.Jerhot JaroslavFejfar Tomáš     1345
10.Hruška LubošPíša Jiří     3055
11.Sosna PavelHalenková Petra     1356
12.Jerhot JaroslavKandler Zdeněk     3166
13.Hruška LubošFejfar Tomáš     3176
14.Pondělíček FrantišekPíša Jiří     3186
15.Jerhot JaroslavHalenková Petra     0387
16.Hruška LubošKandler Zdeněk     3197
17.Pondělíček FrantišekFejfar Tomáš     31107
18.Sosna PavelPíša Jiří     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Luboš40Halenková Petra31
Pondělíček František31Kandler Zdeněk13
Sosna Pavel04Fejfar Tomáš22
Jerhot Jaroslav22Píša Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:B. SKST RynholecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Nouzov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RynholecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tlustý Miroslav
Tlustý Milan
 
 
Pavlík Marek
Nachtigal Vlastimil st.
 
 
     3110
2.Šíma Matěj
Šaroch Adam
 
 
Zeman Jaroslav
Devera Luděk
 
 
     0311
3.Šaroch AdamDevera Luděk     1312
4.Šíma MatějNachtigal Vlastimil st.     0313
5.Tlustý MiroslavZeman Jaroslav     3023
6.Tlustý MilanPavlík Marek     3133
7.Šíma MatějDevera Luděk     1334
8.Tlustý MiroslavNachtigal Vlastimil st.     3044
9.Tlustý MilanZeman Jaroslav     3054
10.Šaroch AdamPavlík Marek     0355
11.Tlustý MiroslavDevera Luděk     3065
12.Tlustý MilanNachtigal Vlastimil st.     3175
13.Šaroch AdamZeman Jaroslav     0376
14.Šíma MatějPavlík Marek     0377
15.Tlustý MilanDevera Luděk     3087
16.Šaroch AdamNachtigal Vlastimil st.     0388
17.Šíma MatějZeman Jaroslav     0389
18.Tlustý MiroslavPavlík Marek     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šaroch Adam04Devera Luděk22
Šíma Matěj04Nachtigal Vlastimil st.22
Tlustý Miroslav40Zeman Jaroslav22
Tlustý Milan40Pavlík Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pavlíkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:So. Nové Strašecí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PavlíkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29 SK Pavlíkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mika Marcel
Mašek Vladimír
 
 
Špička Miroslav
Špička Adolf
 
 
     3010
2.Gebhart Jaroslav
Marek Petr
 
 
Ryss Jan
Dundr Matěj
 
 
     1311
3.Mika MarcelŠpička Adolf     3021
4.Mašek VladimírŠpička Miroslav     3131
5.Gebhart JaroslavRyss Jan     3141
6.Marek PetrDundr Matěj     0342
7.Mašek VladimírŠpička Adolf     3052
8.Gebhart JaroslavŠpička Miroslav     3162
9.Marek PetrRyss Jan     1363
10.Mika MarcelDundr Matěj     3173
11.Gebhart JaroslavŠpička Adolf     3283
12.Marek PetrŠpička Miroslav     0384
13.Mika MarcelRyss Jan     1385
14.Mašek VladimírDundr Matěj     3195
15.Marek PetrŠpička Adolf     32105
16.Mika MarcelŠpička Miroslav     31115
17.Mašek VladimírRyss Jan     31125
18.Gebhart JaroslavDundr Matěj     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mika Marcel31Špička Adolf04
Mašek Vladimír40Špička Miroslav13
Gebhart Jaroslav31Ryss Jan22
Marek Petr13Dundr Matěj22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:So. Kroučová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Skryje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec O PuckaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:51 SK Skryje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodeš Jakub
Filo Pavel
 
 
Pýcha Hynek
Špaček Michal
 
 
     0301
2.Milotová Andrea
Jelínek David
 
 
Šmíd Zbyněk
Slepička Vladimír
 
 
     2302
3.Kodeš JakubPýcha Hynek     0303
4.Filo PavelŠpaček Michal     0304
5.Milotová AndreaŠmíd Zbyněk     0305
6.Jelínek DavidSlepička Vladimír     0306
7.Filo PavelPýcha Hynek     0307
8.Milotová AndreaŠpaček Michal     0308
9.Jelínek DavidŠmíd Zbyněk     1309
10.Kodeš JakubSlepička Vladimír     03010
11.Milotová AndreaPýcha Hynek     30110
12.Jelínek DavidŠpaček Michal     03111
13.Kodeš JakubŠmíd Zbyněk     03112
14.Filo PavelSlepička Vladimír     03113
15.Jelínek DavidPýcha Hynek     03114
16.Lenz Tomᚊpaček Michal     03115
17.Filo PavelŠmíd Zbyněk     03116
18.Milotová AndreaSlepička Vladimír     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kodeš Jakub03Pýcha Hynek31
Filo Pavel04Špaček Michal40
Milotová Andrea13Šmíd Zbyněk40
Jelínek David04Slepička Vladimír40
Lenz Tomáš01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy