Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT JavorníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SkorošiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JavorníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24 TJ SPORT Javorník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žejdlík Pavel
Šteigl Josef
 
 
Kadlec Petr
Drahoňovský David
 
 
     3010
2.Vasilev Dominik
Pleskač Bořivoj
 
 
Burďák Jiří
Macek Radek
 
 
     1311
3.Šteigl JosefKadlec Petr     3121
4.Žejdlík PavelBurďák Jiří     3131
5.Pleskač BořivojMacek Radek     0332
6.Vasilev DominikDrahoňovský David     3242
7.Žejdlík PavelKadlec Petr     3152
8.Pleskač BořivojBurďák Jiří     0353
9.Vasilev DominikMacek Radek     3163
10.Šteigl JosefDrahoňovský David     3173
11.Pleskač BořivojKadlec Petr     1374
12.Vasilev DominikBurďák Jiří     3084
13.Šteigl JosefMacek Radek     3094
14.Žejdlík PavelDrahoňovský David     30104
15.Vasilev DominikKadlec Petr     32114
16.Šteigl JosefBurďák Jiří     30124
17.Žejdlík PavelMacek Radek     30134
18.Pleskač BořivojDrahoňovský David     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šteigl Josef40Kadlec Petr13
Žejdlík Pavel40Burďák Jiří13
Pleskač Bořivoj04Macek Radek13
Vasilev Dominik40Drahoňovský David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37633:657KST Jeseník "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Byrtus Jaromír
Cypra Vladislav
 
 
Zapletal Radek
Vyhlídal Ondřej
 
 
7-12-9673210
2.Macík Antonín
Ložinský Jiří
 
 
Sedláček Jakub
Dvorník Marek
 
 
6-14-9-9 1311
3.Byrtus JaromírZapletal Radek12-8117 3121
4.Cypra VladislavVyhlídal Ondřej8-6-8-7 1322
5.Macík AntonínSedláček Jakub1098  3032
6.Ložinský JiříDvorník Marek-6-9-11  0333
7.Cypra VladislavZapletal Radek-97-10-2 1334
8.Macík AntonínVyhlídal Ondřej7-11-10-6 1335
9.Ložinský JiříSedláček Jakub-9-88-7 1336
10.Byrtus JaromírDvorník Marek1393  3046
11.Macík AntonínZapletal Radek6-9-8-7 1347
12.Ložinský JiříVyhlídal Ondřej-67-8-9 1348
13.Byrtus JaromírSedláček Jakub7-689 3158
14.Táborský MiroslavDvorník Marek789  3068
15.Ložinský JiříZapletal Radek-8-4-6  0369
16.Byrtus JaromírVyhlídal Ondřej-4-7-7  03610
17.Táborský MiroslavSedláček Jakub896  30710
18.Macík AntonínDvorník Marek10-8-74-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Byrtus Jaromír31Zapletal Radek31
Cypra Vladislav02Vyhlídal Ondřej40
Macík Antonín13Sedláček Jakub13
Ložinský Jiří04Dvorník Marek22
Táborský Miroslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sport Mikulovice BVrchní
rozhodčí:
Seibert Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sport Mikulovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MikuloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31 TJ Sport Mikulovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koritar Petr
Harenčák Kamil
 
 
Koňarik Michal
Seibert Miroslav
 
 
     3010
2.Šťastný Marek
Janík Hynek
 
 
Suchý Petr
Anft Marcel
 
 
     3220
3.Koritar PetrSuchý Petr     1321
4.Harenčák KamilAnft Marcel     1322
5.Šťastný MarekKoňarik Michal     0323
6.Janík HynekSeibert Miroslav     3033
7.Harenčák KamilSuchý Petr     3043
8.Šťastný MarekAnft Marcel     0344
9.Janík HynekKoňarik Michal     3054
10.Koritar PetrSeibert Miroslav     0355
11.Šťastný MarekSuchý Petr     3065
12.Janík HynekAnft Marcel     0366
13.Vrána FrantišekKoňarik Michal     3276
14.Harenčák KamilSeibert Miroslav     3286
15.Janík HynekSuchý Petr     3296
16.Vrána FrantišekAnft Marcel     30106
17.Harenčák KamilKoňarik Michal     32116
18.Šťastný MarekSeibert Miroslav     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koritar Petr02Suchý Petr13
Harenčák Kamil31Anft Marcel31
Šťastný Marek13Koňarik Michal13
Janík Hynek31Seibert Miroslav22
Vrána František20   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy