Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
Vodáková Aneta
HOSTUJÍCÍ:SK Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29665:630Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vozdecký Jaromír
Vokál Radek
 
 
Hasilík Milan
Jusko Andrej
 
 
9-4-10-9 1301
2.Vodáková Aneta
Halasová Ludmila
 
 
Zhejbal Jiří
Popovský Kamil
 
 
1211-8-793211
3.Halasová LudmilaHasilík Milan-6-106-8 1312
4.Vodáková AnetaJusko Andrej9417  3022
5.Vokál RadekZhejbal Jiří9-10-4793232
6.Vozdecký JaromírPopovský Kamil-56-510-102333
7.Vodáková AnetaHasilík Milan-11-4-6  0334
8.Vokál RadekJusko Andrej7413  3044
9.Vozdecký JaromírZhejbal Jiří4610  3054
10.Halasová LudmilaPopovský Kamil-10-9-9  0355
11.Vokál RadekHasilík Milan-8-88-6 1356
12.Vozdecký JaromírJusko Andrej4113  3066
13.Halasová LudmilaZhejbal Jiří-9999 3176
14.Vodáková AnetaPopovský Kamil-57-6-2 1377
15.Vozdecký JaromírHasilík Milan710-58 3187
16.Halasová LudmilaJusko Andrej6103  3097
17.Vodáková AnetaZhejbal Jiří5-106-9832107
18.Halas Pavel st.Popovský Kamil675  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halasová Ludmila22Hasilík Milan31
Vodáková Aneta22Jusko Andrej04
Vokál Radek21Zhejbal Jiří04
Vozdecký Jaromír31Popovský Kamil31
Halas Pavel st.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27591:462Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmrzlík Pavel
Veselá Pavlína
 
 
Smutek Pavel
Jakubčík Jiří
 
 
9-48-5103210
2.Goliáš Petr
Němeček Miloš
 
 

 
 
WO    3020
3.Goliáš PetrŠmíd Zdeněk4146  3030
4.Zmrzlík PavelSmutek Pavel-6-7-1  0331
5.Němeček MilošJakubčík Jiří5-10-41023241
6.Veselá PavlínaWO    3051
7.Zmrzlík PavelŠmíd Zdeněk9-6-58-52352
8.Němeček MilošSmutek Pavel7-87-10-62353
9.Veselá PavlínaJakubčík Jiří-3-6-5  0354
10.Goliáš PetrWO    3064
11.Němeček MilošŠmíd Zdeněk-7573 3174
12.Veselá PavlínaSmutek Pavel-7-7-8  0375
13.Goliáš PetrJakubčík Jiří977  3085
14.Stejskal MartinWO    3095
15.Veselá PavlínaŠmíd Zdeněk9-9-7-8 1396
16.Goliáš PetrSmutek Pavel-7737 31106
17.Stejskal MartinJakubčík Jiří-5-6-4  03107
18.Němeček MilošWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Goliáš Petr30Šmíd Zdeněk22
Zmrzlík Pavel02Smutek Pavel31
Němeček Miloš21Jakubčík Jiří22
Veselá Pavlína03   
Stejskal Martin01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPORT Němčičky CVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:43545:657Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Josef
Hyclová Pavlína
 
 
Geier Ivo
Halámek Zdeněk
 
 
-26-46-32301
2.Stávek Josef
Blaško Květoslav
 
 
Halámek Michal
Halámek Radek ml.
 
 
9-8136 3111
3.Suský JosefHalámek Michal-108-9-8 1312
4.Stávek JosefGeier Ivo-6-2-10  0313
5.Hyclová PavlínaHalámek Zdeněk-10-6-10  0314
6.Blaško KvětoslavHalámek Radek ml.795  3024
7.Stávek JosefHalámek Michal-4-6-8  0325
8.Hyclová PavlínaGeier Ivo-6-5-4  0326
9.Blaško KvětoslavHalámek Zdeněk-10-16610103236
10.Suský JosefHalámek Radek ml.3-10-9843246
11.Hyclová PavlínaHalámek Michal-4-6-4  0347
12.Blaško KvětoslavGeier Ivo8-4-9-9 1348
13.Suský JosefHalámek Zdeněk-10-10-9  0349
14.Stávek JosefHalámek Radek ml.798  3059
15.Blaško KvětoslavHalámek Michal-35-9943269
16.Suský JosefGeier IvoWO    03610
17.Stávek JosefHalámek Zdeněk-9-89-7 13611
18.Hyclová PavlínaHalámek Radek ml.-5-7-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Josef12Halámek Michal31
Stávek Josef13Geier Ivo30
Hyclová Pavlína04Halámek Zdeněk31
Blaško Květoslav31Halámek Radek ml.13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice CVrchní
rozhodčí:
Šafařík Václav st.
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24682:585Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Leoš
Hruška Jaroslav st.
 
 
Sobota Luděk
Kalous Jakub
 
 
44-152 3110
2.Smetana Jaroslav
Šafařík Václav st.
 
 
Čížková Dagmar
Damborská Iveta
 
 
5-6-11-8 1311
3.Smetana JaroslavČížková Dagmar-8594 3121
4.Šafařík Václav st.Damborská Iveta978  3031
5.Hrnčíř LeošSobota Luděk39-79 3141
6.Hruška Jaroslav st.Kalous Jakub75-812 3151
7.Šafařík Václav st.Čížková Dagmar-4475 3161
8.Hrnčíř LeošDamborská Iveta-8-4119-92362
9.Hrnčíř DominikSobota Luděk57-911 3172
10.Smetana JaroslavKalous Jakub109-44 3182
11.Hrnčíř LeošČížková Dagmar102-107 3192
12.Hrnčíř DominikDamborská Iveta-8-7-10  0393
13.Smetana JaroslavSobota Luděk76-91 31103
14.Šafařík Václav st.Kalous Jakub698  30113
15.Hrnčíř DominikČížková Dagmar1011-10-121132123
16.Smetana JaroslavDamborská Iveta745  30133
17.Šafařík Václav st.Sobota Luděk3-697 31143
18.Hrnčíř LeošKalous JakubWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smetana Jaroslav40Čížková Dagmar04
Šafařík Václav st.40Damborská Iveta22
Hrnčíř Leoš21Sobota Luděk04
Hruška Jaroslav st.10Kalous Jakub03
Hrnčíř Dominik21   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
Cibulka Radek
HOSTUJÍCÍ:SK ST Bulhary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:20 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18562:494Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průdek Filip
Cibulka Radek
 
 
Kosek David
Bureš Sebastian
 
 
-9247 3110
2.Straka Dominik
Straka Vlastimil
 
 
Hora Karel
Malovaný Petr
 
 
294  3020
3.Průdek FilipHora Karel258  3030
4.Cibulka RadekBureš Sebastian686  3040
5.Straka DominikKosek David52-124 3150
6.Straka VlastimilLebloch Pavel8-9-8893260
7.Cibulka RadekHora Karel688  3070
8.Straka DominikBureš Sebastian856  3080
9.Straka VlastimilKosek David884  3090
10.Průdek FilipLebloch Pavel7-899 31100
11.Straka DominikHora Karel5910  30110
12.Straka VlastimilBureš Sebastian1175  30120
13.Průdek FilipMalovaný Petr786  30130
14.Cibulka RadekLebloch Pavel9-796 31140
15.Straka VlastimilHora KarelWO    03141
16.Průdek FilipBureš SebastianWO    03142
17.Cibulka RadekMalovaný PetrWO    03143
18.Straka DominikLebloch Pavel9-87-6-823144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průdek Filip30Hora Karel03
Cibulka Radek30Bureš Sebastian03
Straka Dominik31Kosek David02
Straka Vlastimil30Lebloch Pavel13
   Malovaný Petr01
WO03WO30
střídání hostů Malovaný Petr za Kosek David



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březí AVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Rudolf
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 194, Březí 691 81Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:19674:498SK Březí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Rudolf
Karbula Lukáš
 
 
Blažek Daniel
Beneš Lukáš
 
 
346  3010
2.Chromík Martin
Rašovský Daniel
 
 
Klenovec Ondřej
Koberová Klára
 
 
7-486 3120
3.Karbula LukášBlažek Daniel44-13-13-92321
4.Dobiáš RudolfKlenovec Ondřej-82-8-4 1322
5.Chromík MartinKoberová Klára1186  3032
6.Rašovský DanielBeneš Lukáš373  3042
7.Dobiáš RudolfBlažek Daniel554  3052
8.Chromík MartinKlenovec Ondřej878  3062
9.Rašovský DanielKoberová Klára8-106-7-102363
10.Karbula LukášBeneš Lukáš793  3073
11.Chromík MartinBlažek Daniel-7-795-82374
12.Rašovský DanielKlenovec Ondřej285  3084
13.Karbula LukášKoberová Klára-76-88103294
14.Dobiáš RudolfBeneš Lukáš863  30104
15.Rašovský DanielBlažek Daniel-7901 31114
16.Karbula LukášKlenovec Ondřej8-8-5-11 13115
17.Dobiáš RudolfKoberová Klára956  30125
18.Chromík MartinBeneš Lukáš656  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karbula Lukáš22Blažek Daniel22
Dobiáš Rudolf31Klenovec Ondřej22
Chromík Martin31Koberová Klára13
Rašovský Daniel31Beneš Lukáš04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy