Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31672:640SK Zaječí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jusko Andrej
Zhejbal Jiří
 
 
Krejčiřík Stanislav
Blažek Daniel
 
 
10-949 3110
2.Hasilík Milan
Šlancar Zbyněk
 
 
Klenovec Ondřej
Klenovec Josef
 
 
48-4-1083220
3.Hasilík MilanKrejčiřík Stanislav689  3030
4.Šlancar ZbyněkKlenovec Josef5-102-1083240
5.Zhejbal JiříBlažek Daniel11-677 3150
6.Jusko AndrejKlenovec Ondřej-7-6-8  0351
7.Šlancar ZbyněkKrejčiřík Stanislav-46-3-9 1352
8.Zhejbal JiříKlenovec Josef-105-9-12 1353
9.Jusko AndrejBlažek Daniel437  3063
10.Hasilík MilanKlenovec Ondřej5-6-57-72364
11.Zhejbal JiříKrejčiřík Stanislav8-8-710-62365
12.Jusko AndrejKlenovec Josef7-510-1063275
13.Hasilík MilanBlažek Daniel499  3085
14.Šlancar ZbyněkKlenovec Ondřej8-3-9-14 1386
15.Jusko AndrejKrejčiřík Stanislav1094  3096
16.Hasilík MilanKlenovec Josef697  30106
17.Šlancar ZbyněkBlažek Daniel-69-69832116
18.Zhejbal JiříKlenovec Ondřej-3-4-10  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hasilík Milan31Krejčiřík Stanislav22
Šlancar Zbyněk22Klenovec Josef13
Zhejbal Jiří13Blažek Daniel04
Jusko Andrej31Klenovec Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ST Bulhary AVrchní
rozhodčí:
Lebloch Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Březí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice,Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:174:53367:608SK Březí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Sebastian
Kosek David
 
 
Karbula Lukáš
Dobiáš Rudolf
 
 
-8-6-6  0301
2.Lebloch Pavel
Hora Karel
 
 
Chromík Martin
Rašovský Daniel
 
 
-5-6-8  0302
3.Kosek DavidKarbula Lukáš-1-6-10  0303
4.Bureš SebastianDobiáš Rudolf-6-8-9  0304
5.Lebloch PavelChromík Martin-8-9-9  0305
6.Hora KarelRašovský Daniel-8-1-7  0306
7.Bureš SebastianKarbula Lukáš-5-9-8  0307
8.Lebloch PavelDobiáš Rudolf54-7-673217
9.Hora KarelChromík Martin-3-2-8  0318
10.Kosek DavidRašovský Daniel-3-2-8  0319
11.Lebloch PavelKarbula Lukáš-7-7-4  03110
12.Hora KarelDobiáš Rudolf-5-5-7  03111
13.Kosek DavidChromík Martin-7-7-7  03112
14.Bureš SebastianRašovský Daniel-4-6-8  03113
15.Hora KarelKarbula Lukáš-3-3-2  03114
16.Kosek DavidDobiáš Rudolf-2-7-8  03115
17.Bureš SebastianChromík Martin-6-77-8 13116
18.Lebloch PavelRašovský Daniel-3-10-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kosek David04Karbula Lukáš40
Bureš Sebastian04Dobiáš Rudolf31
Lebloch Pavel13Chromík Martin40
Hora Karel04Rašovský Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
Halámek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:26639:572Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Geier Ivo
Halámek Zdeněk
 
 
Hruška Jaroslav st.
Hrnčíř Dominik
 
 
366  3010
2.Halámek Radek ml.
Halámek Michal
 
 
Hrnčíř Leoš
Smetana Jaroslav
 
 
1148  3020
3.Halámek ZdeněkHrnčíř Dominik65-5-3-72321
4.Geier IvoHruška Jaroslav st.686  3031
5.Halámek MichalHrnčíř Leoš10107  3041
6.Halámek Radek ml.Smetana Jaroslav-10-1098-72342
7.Geier IvoHrnčíř Dominik-9-89-10 1343
8.Halámek MichalHruška Jaroslav st.893  3053
9.Halámek Radek ml.Hrnčíř Leoš-88-7-6 1354
10.Halámek ZdeněkSmetana Jaroslav-910-9-4 1355
11.Halámek MichalHrnčíř Dominik2-6-68103265
12.Halámek Radek ml.Hruška Jaroslav st.9107  3075
13.Halámek ZdeněkHrnčíř Leoš3-911-9-82376
14.Geier IvoSmetana Jaroslav687  3086
15.Halámek Radek ml.Hrnčíř Dominik5-7-9-5 1387
16.Halámek ZdeněkHruška Jaroslav st.-6-7-5  0388
17.Geier IvoHrnčíř Leoš1019  3098
18.Halámek MichalSmetana Jaroslav746  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halámek Zdeněk04Hrnčíř Dominik31
Geier Ivo31Hruška Jaroslav st.13
Halámek Michal40Hrnčíř Leoš22
Halámek Radek ml.13Smetana Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SPORT Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 53, Šakvice, Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:34485:608Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Zdeněk
Charoušek Richard
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
9-9-7-7 1301
2.Jakubčík Jiří
 
 
Suský Josef
Ulica Jaromír
 
 
WO    0302
3.Jakubčík JiříUlica Jaromír58-79 3112
4.Šmíd ZdeněkStávek Josef8-7-9973222
5.Charoušek RichardBlaško Květoslav-7868 3132
6.Suský JosefWO    0333
7.Šmíd ZdeněkUlica Jaromír-7-6-9  0334
8.Charoušek RichardStávek Josef-14-68893244
9.Blaško KvětoslavWO    0345
10.Jakubčík JiříSuský Josef32-89 3155
11.Charoušek RichardUlica Jaromír684  3065
12.Stávek JosefWO    0366
13.Jakubčík JiříBlaško Květoslav78-95 3176
14.Šmíd ZdeněkSuský Josef-5897 3186
15.Ulica JaromírWO    0387
16.Jakubčík JiříStávek Josef987  3097
17.Šmíd ZdeněkBlaško Květoslav-5-6-10  0398
18.Charoušek RichardSuský Josef98-69 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jakubčík Jiří40Ulica Jaromír12
Šmíd Zdeněk22Stávek Josef03
Charoušek Richard40Blaško Květoslav12
   Suský Josef03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:13699:480Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vozdecký Jaromír
Halas Pavel st.
 
 
Zmrzlík Pavel
Veselá Pavlína
 
 
445  3010
2.Vodáková Aneta
Halasová Ludmila
 
 
Goliáš Petr
Němeček Miloš
 
 
-10-1111993220
3.Halasová LudmilaZmrzlík Pavel576  3030
4.Halas Pavel st.Veselá Pavlína929  3040
5.Vozdecký JaromírNěmeček Miloš7-129-763250
6.Vodáková AnetaGoliáš Petr464  3060
7.Halas Pavel st.Zmrzlík Pavel549  3070
8.Vozdecký JaromírVeselá Pavlína688  3080
9.Vodáková AnetaNěmeček Miloš9109  3090
10.Halasová LudmilaGoliáš Petr-99812 31100
11.Vozdecký JaromírZmrzlík Pavel6510  30110
12.Vodáková AnetaVeselá Pavlína-6571 31120
13.Halasová LudmilaNěmeček Miloš2-734 31130
14.Halas Pavel st.Goliáš Petr-9-665-823131
15.Vodáková AnetaZmrzlík Pavel1756  30141
16.Halasová LudmilaVeselá Pavlína557  30151
17.Halas Pavel st.Němeček MilošWO    30161
18.Vozdecký JaromírGoliáš Petr7-138-9-523162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halasová Ludmila40Zmrzlík Pavel04
Halas Pavel st.21Veselá Pavlína04
Vozdecký Jaromír31Němeček Miloš03
Vodáková Aneta40Goliáš Petr22
WO10WO01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy