Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Tvrdonice BVrchní
rozhodčí:
Láníček Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům, Slovácká 400/6, 691 53 TvrdoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21665:522Sokol Tvrdonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Pavel
Hunkař Marek
 
 
Zelinka Roman
Lengál Jaroslav
 
 
556  3010
2.Brychta Josef
Pyskatý Roman
 
 
Vokál Radek
Bedřich Josef
 
 
67-12-1063220
3.Brychta JosefVokál Radek-6-9-4  0321
4.Hasil PavelBedřich Josef97-79 3131
5.Hunkař MarekLengál Jaroslav335  3041
6.Pyskatý RomanZelinka Roman852  3051
7.Hasil PavelVokál Radek910-4-8-82352
8.Hunkař MarekBedřich Josef346  3062
9.Pyskatý RomanLengál Jaroslav573  3072
10.Brychta JosefZelinka Roman1-8-4-9 1373
11.Hunkař MarekVokál Radek-98-58-82374
12.Pyskatý RomanBedřich Josef1276  3084
13.Brychta JosefLengál Jaroslav88-11-9103294
14.Hasil PavelZelinka Roman1033  30104
15.Pyskatý RomanVokál Radek-8878 31114
16.Brychta JosefBedřich Josef8-9-9-7 13115
17.Hasil PavelLengál Jaroslav359  30125
18.Hunkař MarekZelinka Roman767  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brychta Josef13Vokál Radek31
Hasil Pavel31Bedřich Josef13
Hunkař Marek31Lengál Jaroslav04
Pyskatý Roman40Zelinka Roman13
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ST Bulhary BVrchní
rozhodčí:
Malovaný Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Březí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice,Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36571:600SK Březí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pek Richard
Jurkovič Stanislav
 
 
Chromík Milan
Cvrček Michal
 
 
-7-8-8  0301
2.Malovaný Petr
Chovanec Radek
 
 
Lásková Helena
Kornhauser Pavel
 
 
10-78-5-72302
3.Pek RichardChromík Milan-7-7-9  0303
4.Jurkovič StanislavCvrček Michal-6-8-6  0304
5.Malovaný PetrLásková Helena427  3014
6.Chovanec RadekKornhauser Pavel-7-8-8  0315
7.Jurkovič StanislavChromík Milan-9-6-10  0316
8.Malovaný PetrCvrček Michal10-8-8-8 1317
9.Chovanec RadekLásková Helena153  3027
10.Pek RichardKornhauser Pavel-8-10-5  0328
11.Malovaný PetrChromík Milan46-613 3138
12.Chovanec RadekCvrček Michal-9869 3148
13.Pek RichardLásková Helena-10397 3158
14.Jurkovič StanislavKornhauser Pavel-4-3-7  0359
15.Chovanec RadekChromík Milan898  3069
16.Pek RichardCvrček Michal-5-7-6  03610
17.Jurkovič StanislavLásková Helena13-6-99632710
18.Malovaný PetrKornhauser Pavel8-5169 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pek Richard13Chromík Milan22
Jurkovič Stanislav13Cvrček Michal31
Malovaný Petr31Lásková Helena04
Chovanec Radek31Kornhauser Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lanžhot EVrchní
rozhodčí:
Polášek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:10575:363Sokol Lanžhot E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pfeffer Milan
Polášek Miroslav
 
 
Jelínek Jaromír
Tisar Jaroslav
 
 
768  3010
2.Pijáček Vladimír
Fojtík Jaroslav
 
 
Urban Rostislav
Pešl Jan
 
 
432  3020
3.Fojtík JaroslavPešl Jan418  3030
4.Pijáček VladimírUrban Rostislav413  3040
5.Pfeffer MilanTisar Jaroslav579  3050
6.Kulhavý VojtěchJelínek Jaromír-9-5-2  0351
7.Pijáček VladimírPešl Jan666  3061
8.Pfeffer MilanUrban Rostislav9114  3071
9.Kulhavý VojtěchTisar Jaroslav-29-6-4 1372
10.Fojtík JaroslavJelínek Jaromír-5-5-13  0373
11.Pfeffer MilanPešl Jan366  3083
12.Kulhavý VojtěchUrban Rostislav4109  3093
13.Fojtík JaroslavTisar Jaroslav2-11713 31103
14.Pijáček VladimírJelínek Jaromír167  30113
15.Kulhavý VojtěchPešl Jan825  30123
16.Fojtík JaroslavUrban Rostislav685  30133
17.Pijáček VladimírTisar Jaroslav475  30143
18.Pfeffer MilanJelínek JaromírWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fojtík Jaroslav31Pešl Jan04
Pijáček Vladimír40Urban Rostislav04
Pfeffer Milan30Tisar Jaroslav13
Kulhavý Vojtěch22Jelínek Jaromír21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Němčice DVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:Sokol Morkůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29623:520Sokol Velké Němčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Libor
Sedláček Petr
 
 
Páleník Jarmil
Pučálka Richard
 
 
-2-6-8  0301
2.Hrnčíř Dominik
Kern Jan
 
 
Žáček Patrik
Hoško Dominik
 
 
472  3011
3.Sedláček PetrPáleník Jarmil-7-7-8  0312
4.Sedláček LiborPučálka Richard-876-9-72313
5.Kern JanŽáček Patrik153  3023
6.Hrnčíř DominikHoško Dominik357  3033
7.Sedláček LiborPáleník Jarmil-9-9-7  0334
8.Kern JanPučálka Richard9-811-763244
9.Hrnčíř DominikŽáček Patrik642  3054
10.Sedláček PetrHoško Dominik-86-97-112355
11.Kern JanPáleník Jarmil-594-733265
12.Hrnčíř DominikPučálka Richard-9-75-8 1366
13.Sedláček PetrŽáček Patrik549  3076
14.Sedláček LiborHoško Dominik693  3086
15.Hrnčíř DominikPáleník Jarmil-9-5118-72387
16.Sedláček PetrPučálka Richard-4-6-9  0388
17.Sedláček LiborŽáček Patrik57-64 3198
18.Kern JanHoško Dominik132  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Petr13Páleník Jarmil31
Sedláček Libor22Pučálka Richard31
Kern Jan40Žáček Patrik04
Hrnčíř Dominik22Hoško Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Milovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:28461:396nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Lukáš
Ševela František ml.
 
 
Barvíř Tomáš st.
Bajko Jan
 
 
-129-79-52301
2.Šišma Marek
Zítková Sára
 
 
Šimeček Jiří
 
 
WO    3011
3.Šišma MarekBarvíř Tomáš st.-9-7-7  0312
4.Zítková SáraBajko Jan-4-2-3  0313
5.Ševela František ml.Šimeček Jiří-3-6-6  0314
6.Zítka LukášWO    3024
7.Zítková SáraBarvíř Tomáš st.-3-3-4  0325
8.Ševela František ml.Bajko Jan-3-4-5  0326
9.Zítka Lukᚊimeček Jiří257  3036
10.Šišma MarekWO    3046
11.Ševela František ml.Barvíř Tomáš st.-1-5-2  0347
12.Zítka LukášBajko Jan6-737 3157
13.Šišma MarekŠimeček Jiří632  3067
14.Zítková SáraWO    3077
15.Zítka LukášBarvíř Tomáš st.10-1-4-8 1378
16.Šišma MarekBajko Jan772  3088
17.Zítková SáraŠimeček Jiří-2-4-3  0389
18.Ševela František ml.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šišma Marek21Barvíř Tomáš st.40
Zítková Sára03Bajko Jan22
Ševela František ml.03Šimeček Jiří22
Zítka Lukáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 5. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Pleskač Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30586:545Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topinka Ondřej
Sedláček Jakub
 
 
Mrenica Ondřej
Smíšek Libor
 
 
450  3010
2.Wech Tomáš
Pleskač Jan
 
 
Trněná Anna
Svoboda Zdeněk
 
 
-5-5-9  0311
3.Sedláček JakubMrenica Ondřej4-867 3121
4.Topinka OndřejSmíšek Libor-88410 3131
5.Wech TomášTrněná Anna-910-59-22332
6.Pleskač JanSvoboda Zdeněk-4-7-8  0333
7.Topinka OndřejMrenica Ondřej955  3043
8.Wech TomášSmíšek Libor-10-88-5 1344
9.Pleskač JanTrněná Anna52-33 3154
10.Sedláček JakubSvoboda Zdeněk-3-4-2  0355
11.Wech TomášMrenica Ondřej-7-9-7  0356
12.Pleskač JanSmíšek Libor6-821 3166
13.Sedláček JakubTrněná Anna9109  3076
14.Topinka OndřejSvoboda Zdeněk44-6-3-72377
15.Pleskač JanMrenica Ondřej814  3087
16.Sedláček JakubSmíšek Libor69-69 3197
17.Topinka OndřejTrněná Anna49-67 31107
18.Wech TomášSvoboda Zdeněk-6-107-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Jakub31Mrenica Ondřej13
Topinka Ondřej31Smíšek Libor13
Wech Tomáš04Trněná Anna13
Pleskač Jan31Svoboda Zdeněk40

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy