Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST AVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:29TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek PavelKytka Rudolf484  3010
2.Martinko TomášVeinfurt Adam562  3020
3.Štalzer AdamWO    3030
4.Beránek PavelVeinfurt Adam         
5.Martinko TomášKytka Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beránek Pavel10Kytka Rudolf01
Martinko Tomáš10Veinfurt Adam01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:29:10189:196SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keller FilipOtáhal Bořek-5-5-9  0301
2.Fencl JakubJarolím Tomáš-147311 3111
3.Záruba DavidHejduk Pavel-8-13-7  0312
4.Fencl JakubOtáhal Bořek9-1094 3122
5.Keller FilipJarolím Tomáš12-4-710113232

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Keller Filip11Otáhal Bořek11
Fencl Jakub20Jarolím Tomáš02
Záruba David01Hejduk Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:4121:102SKST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosu Robert AlexandruDufek Jan-8-5-2  0301
2.Mareš ErikSigmund Michael4-786 3111
3.Pusch FrantišekVranka Ondřej668  3021
4.Rosu Robert AlexandruSigmund Michael947  3031
5.Mareš ErikDufek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rosu Robert Alexandru11Dufek Jan10
Mareš Erik10Sigmund Michael02
Pusch František10Vranka Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:964:115HB Ostrov H. Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Důra MatoušSkála Radek-688-5-82301
2.Jůza JaroslavJadrný Šimon-3-6-2  0302
3.Kuncl DenisZáboj Matěj-5-3-4  0303
4.Důra MatoušJadrný Šimon         
5.Jůza JaroslavSkála Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Důra Matouš01Skála Radek10
Jůza Jaroslav01Jadrný Šimon10
Kuncl Denis01Záboj Matěj10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1109:61TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek RadimSvojanovský Jakub755  3010
2.Kadlec VítSvojanovský Radim636  3020
3.Rak JonášKrupa Michal-10746 3130
4.Morávek RadimSvojanovský Radim         
5.Kadlec VítSvojanovský Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Morávek Radim10Svojanovský Jakub01
Kadlec Vít10Svojanovský Radim01
Rak Jonáš10Krupa Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:33:986:118TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makara MichalKnobloch Miroslav-5-6-8  0301
2.Chadima OndřejKrameš Jan-3-9-8  0302
3.Vesecký DavidZacharda Jáchym784  3012
4.Makara MichalKrameš Jan-5-7-2  0313
5.Chadima OndřejKnobloch Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Makara Michal02Knobloch Miroslav10
Chadima Ondřej01Krameš Jan20
Vesecký David10Zacharda Jáchym01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:43Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš JanZukal Aleš957  3010
2.Janovský DanPetr Michal343  3020
3.Lebeda MatyášPokorný Martin444  3030
4.Mokrejš JanPetr Michal         
5.Janovský DanZukal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mokrejš Jan10Zukal Aleš01
Janovský Dan10Petr Michal01
Lebeda Matyáš10Pokorný Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj ProtivínVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:951:108SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařečka OndřejKaucký Jakub-4-5-9  0301
2.Klárner JakubPřída Kryštof-4-59-3 1302
3.Levita BohdanStach Matěj-4-2-4  0303
4.Vařečka OndřejPřída Kryštof         
5.Klárner JakubKaucký Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vařečka Ondřej01Kaucký Jakub10
Klárner Jakub01Přída Kryštof10
Levita Bohdan01Stach Matěj10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy