Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 2/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:950:99TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmoranz PavelOnderka František-4-3-3  0301
2.Keller FilipMartinko Tomáš-7-6-5  0302
3.Fencl JakubŠtalzer Adam-8-6-8  0303
4.Schmoranz PavelMartinko Tomáš         
5.Keller FilipOnderka František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Schmoranz Pavel01Onderka František10
Keller Filip01Martinko Tomáš10
Fencl Jakub01Štalzer Adam10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 2/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. BrodVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Staffin Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:3121:104HB Ostrov H. Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála RadekPusch František7810  3010
2.Jadrný ŠimonRosu Robert Alexandru-895-873220
3.Vondráček FilipMareš Erik5-3119 3130
4.Skála RadekRosu Robert Alexandru         
5.Jadrný ŠimonPusch František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Skála Radek10Pusch František01
Jadrný Šimon10Rosu Robert Alexandru01
Vondráček Filip10Mareš Erik01
Žlutá karta: Rosu - Úmyslný dotek sítě



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 2/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Staffin Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:979:118TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš JanKadlec Vít-9-7-6  0301
2.Knobloch MiroslavMorávek Radim-89-3-8 1302
3.Rochowanski JanVybíral Filip-8-310-4 1303
4.Krameš JanMorávek Radim         
5.Knobloch MiroslavKadlec Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Krameš Jan01Kadlec Vít10
Knobloch Miroslav01Morávek Radim10
Rochowanski Jan01Vybíral Filip10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 2/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaRozhodčí:Staffin Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:37:9157:158SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš JanŠíp Martin4510  3010
2.Janovský DanKaucký Jakub8-1110-9-72311
3.Lebeda MatyášPřída Kryštof-3-96-7 1312
4.Mokrejš JanKaucký Jakub-10-910-12 1313
5.Janovský DanŠíp Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mokrejš Jan11Šíp Martin01
Janovský Dan01Kaucký Jakub20
Lebeda Matyáš01Přída Kryštof10
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy